Jump to content



Препоръчани коментари

преди 19 минути, Kondomcho каза:

Айде, млъкни вече с твоята досада. Искал бан веднага. Направиха ти забележка да прекратиш. Печенко не е излъгал, лъже Слави, а ти заемаш удобната за теб страна.

  Очакваме ли балкански хит на нивото на Кило горе кило доле? 😄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 37 минути, Stela каза:

В този не, аз ти говоря попринцип. Примери много могат да се дадат, но лично аз няма да изброявам, всички сме чели достатъчно. Най-добре почни още сега да обмисляш годишната си класация. Този път с какви точки ще е? :3fdb8960598fa63e:

Класацията ми никога не е била за цел да принизявам Галена както ви е удобно го изкарвате. Опитах се да комбинирам различни фактори на популярност, и вложих усилия в направата и. В началото не беше оптимизирана, но впоследствие я подобрих. Жалко че малко хора го оцениха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

  Очакваме ли балкански хит на нивото на Кило горе кило доле? 😄

По-голям очакваме :) 

На мен Кило-то изобщо не ми харесваше btw Негова песен, която ме кефи е Врати се, патим. А тя изобщо не стана хит, само 2 млн. има. 

 

Искам 600-700К дебютен ден, останалото ще го мислим в движение. :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Галена е решила да мачка като 2015 година all over again. 

 

Тоест отново да се чуди с кой да направи дует, че да пребори Преслава. Като сама не може, така ще е. Линла ти е страхотен пример за това как бе смачкана с Изтрезнаваш ли🤓

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Тоест отново да се чуди с кой да направи дует, че да пребори Преслава. Като сама не може, така ще е. Линла ти е страхотен пример за това как бе смачкана с Изтрезнаваш ли🤓

И с какво по-точно е смачкала с "Изтрезняваш ли"? Глупаво е да се сравняват последните два проекта на Галена и Преслава, понеже са коренно различни като тематика, в стилово отношение и стойност.

Ако трябва да сравняваме последната песен на Преслава, то следва да е с "Феноменален", понеже и двете са предназначени за клубовете.

"Сърце", може да е подценявана тук, но ротацията има, гледания, харесвания и всичко необходимо за един отличен завършен проект!

Също искам да добавя, че тази, която залага на сигурното е Преслава. Галена поема рискове и умее да излиза от матрицата. Другата, кога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

Тоест отново да се чуди с кой да направи дует, че да пребори Преслава. Като сама не може, така ще е. Линка ти е страхотен пример за това как бе смачкана с Изтрезняваш ли🤓

А някой помни ли "Изтрезняваш ли" към днешна дата? Толкова бързо изветря тази песен, че няма накъде 😉 С "Да гори в любов" и се получи, няма две мнения по въпроса ама с последната...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

И с какво по-точно е смачкала с "Изтрезняваш ли"? Глупаво е да се сравняват последните два проекта на Галена и Преслава, понеже са коренно различни като тематика, в стилово отношение и стойност.

Ако трябва да сравняваме последната песен на Преслава, то следва да е с "Феноменален", понеже и двете са предназначени за клубовете.

"Сърце", може да е подценявана тук, но ротацията има, гледания, харесвания и всичко необходимо за един отличен завършен проект!

Ами 2015 на Галена не и пречеше да мачка Аматьорка с Твоите очи. Така, че дали е комерс или не, не е от голямо значение за успеха на песента. 

 

Да гори също е по малко клубна от Феноменален, но е с една идея по голям успех. 

 

Сърце не е никак лош проект, но в никакъв случай пък не е нещо оригинално и нечувано. Подобни песни в миналото, колкото искаш. Галена с една Спри ме преди години постигна далеч повече, отколкото със Сърце успя. А ижтя беше в различна стилистика 👻

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Тоест отново да се чуди с кой да направи дует, че да пребори Преслава. Като сама не може, така ще е. Линла ти е страхотен пример за това как бе смачкана с Изтрезнаваш ли🤓

На мен ми е странно как "Боже прости" завърши живота си с 15 милиона и към днешна дата има над 22 милиона и то през 2014,а Сърце едвам ще направи 10.😀 Галена тогава или е купувала яко,или се е сгромолясала тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще спамите, правете го в Чата или в темата  ЧАТ МАНИЯ.

Този път ще си затворя очите, но следващият път ще получите наказание по правилата. Правя изключение, защото поради спора, всички сте се увлекли.

@Kondomcho получава 5 дни наказание за обида, без право да чете.

В бъдеще при коментари извън правилата, докладвайте го, вместо да се саморазправяте.

 

  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

А някой помни ли "Изтрезняваш ли" към днешна дата? Толкова бързо изветря тази песен, че няма накъде 😉 С "Да гори в любов" и се получи, няма две мнения по въпроса ама с последната...

Ами щом е 2 месеца в топ 10 по гледания и все още прави по 50ка е несериозно да се каже, че вече е отминала. Да, вероятно ще е сжпо кратък срок на годност, но щом 50 ка души я въртят на ден и все още се върти из клубовете, то не можем да кажем, че едва ли не е минала и заминала. 

Все едно аз да кажа, че Сърце не се е забелязала, което не е така. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Ами щом е 2 месеца в топ 10 по гледания и все още прави по 50ка е несериозно да се каже, че вече е отминала. Да, вероятно ще е сжпо кратък срок на годност, но щом 50 ка души я въртят на ден и все още се върти из клубовете, то не можем да кажем, че едва ли не е минала и заминала. 

Все едно аз да кажа, че Сърце не се е забелязала, което не е така. 

Защо ли си мисля, че всъщност харесваш Галена, а правиш на пук на някои нейни фенове тук, за да ги дразниш?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

На мен ми е странно как "Боже прости" завърши живота си с 15 милиона и към днешна дата има над 22 милиона и то през 2014,а Сърце едвам ще направи 10.😀 Галена тогава или е купувала яко,или се е сгромолясала тотално.

Дори не е сигурно, че ще стигне 10 до края на годината. Което не е лош резултат за умерено мудна песен. 

Иначе тогава Фики беше в апогей, а  Галена в онзи период пускаше само дуети и фийтове. В момента, в който наблегна на самостоятелните песни, малко се поозори. Преди постигаше мега успех с всичко, а за последните 3 години само Моро му и Феноменален са с реални и големи постижения. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Дори не е сигурно, че ще стигне 10 до края на годината. Което не е лош резултат за умерено мудна песен. 

Иначе тогава Фики беше в апогей, а  Галена в онзи период пускаше само дуети и фийтове. В момента, в който наблегна на самостоятелните песни, малко се поозори. Преди постигаше мега успех с всичко, а за последните 3 години само Моро му и Феноменален са с реални и големи постижения. 

Не знам в какъв апогей е бил Кики,но Боже прости има повече гледания от трите топ хита на 2014,а именно "Моли се да не почна","Най-добрата" и "Хавана тропикана",а не беше кой знае какъв хит. Въпросът е кой е купувал Кики или Галя.🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Защо ли си мисля, че всъщност харесваш Галена, а правиш на пук на някои нейни фенове тук, за да ги дразниш?

Хаха. В десетката. Ми да, Галя е готина. Повечето и неща ми допадат. Но тук малко се изкривяват и преекспинират фактите,за да изглежда винаги тя първа. Дори на последноя концерт на Планета се опитанда се втълпи, че имала по добър прием от на Преслава, което е тъпо. Което си е, си е. Преса на концерта беше наистина като друга планета по прием. 

Иначе Галена е величина в бранша. Няма как да кажеш обратното на такъв факт, а ако го направиш все пак, да, става въпрос за дразнене😁

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Хаха. В десетката. Ми да, Галя е готина. Повечето и неща ми допадат. Но тук малко се изкривяват и преекспинират фактите,за да изглежда винаги тя първа. Дори на последноя концерт на Планета се опитанда се втълпи, че имала по добър прием от на Преслава, което е тъпо. Което си е, си е. Преса на концерта беше наистина като друга планета по прием. 

Иначе Галена е величина в бранша. Няма как да кажеш обратното на такъв факт, а ако го направиш все пак, да, става въпрос за дразнене😁

Ами всеки фен си има негов поглед и виждане за нещата. За мен, Галена наистина си е номер едно и просто няма с коя да я сравня, което не ме радва, напротив. Иска ми се да има конкуренция и то голяма, но няма. 

Такава отдаденост към професията си от никой друг не съм виждал. Това може да предизвика респект у мен. 

Да, Преслава е също мега добра, но не виждам тази любов към това, което прави, каквато има при Галена.

Но, разбира се, това са мои наблюдения.

Радвам се, че си обективен.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Ами всеки фен си има негов поглед и виждане за нещата. За мен, Галена наистина си е номер едно и просто няма с коя да я сравня, което не ме радва, напротив. Иска ми се да има конкуренция и то голяма, но няма. 

Такава отдаденост към професията си от никой друг не съм виждал. Това може да предизвика респект у мен. 

Да, Преслава е също мега добра, но не виждам тази любов към това, което прави, каквато има при Галена.

Но, разбира се, това са мои наблюдения.

Радвам се, че си обективен.

По различни критерии и двете са номер 1. В смисъл, че Галена наистина се старае доста повече за проектите си, като клипове, само Цурева я конкурира, на участия се раздава, но сякаш като имаше награди беше една идея по креативна и работеща. Търсеше нови автори, международни имена, с които да провокира публиката, след всеки проект си казвах ау, а сегабе тя влезе в матрицата на Ганев като всички други топ имена. Сякаш не е толкова амбицирана... Не знам... 

 

Докато Преса не се старае толкова, но самостоятелните и парчета с евтини клипове и познато звучене постигат наистина главозамайващи гледания. Години наред със слаба продукция печелеше допитванията на сигнал за певица и идол. На концерти почти винаги е с най силния прием. Когато пее на живо, го прави наистина както трябва. 

 

Тук Галеновата агитка има по силни кадри и затова, аз съм избрал да бъда от другата. Нека има баланс:flex:

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Тук Галеновата агитка има по силни кадри и затова, аз съм избрал да бъда от другата. Нека има баланс:flex:

Хахахахахахаха. Тъпи ли ни нарече? 

Кажи си, че просто искаш да влизаш в диалог с определени потребители, дразнейки ги. 

Преславови нямаме нужда от съпорт. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...