Jump to content



Препоръчани коментари

преди 7 минути, Stela каза:

Галена не бълва повече от Мария и Анелия например. Виж те какво правят и какви проекти предлагат. Бълват едни и същи пълнежи и пускат всеки месец нова песен. 

Този дует трябваше да излезе още декември за концерта в Арена. Пускането на песента сега не е заради неувереност. 

Тази година е наравно с Анелия почти,Галена засега е с 2 песни,а Анелия с 3.Дори Мара и Емануела,които също бълват често,а и масово останалите топ имена имат по 1 песен,някои като Джена,Деса,Емилия и Алисия още даже не са пуснали песен за 2019.Да не говорим,че Галена преспокойно можеше да не пуска нищо още месец-два заради Феноменален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Тази година е наравно с Анелия почти,Галена засега е с 2 песни,а Анелия с 3.Дори Мара и Емануела,които също бълват често,а и масово останалите топ имена имат по 1 песен,някои като Джена,Деса,Емилия и Алисия още даже не са пуснали песен за 2019.Да не говорим,че Галена преспокойно можеше да не пуска нищо още месец-два заради Феноменален.

Какви две песни има Галена за тази година? Издала е "Сърце", друго..?

След 10 дни сме май месец - това, че както никога досега, големите имена умишлено не пускат песни, не означава, че тези, които го правят - бълват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторият най-голям чалга хит в Пловдив за 2018 - от що беседки, пейки и спирки звучеше акапелно ❤️

 

Теофик Шапшаленко е време да удари мощно с някоя разбивация и да прати Галина Гочева - повдигнатата скула обратно в Северизточна България. :D

Давай, Шапшаленко, давай български юнак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Kondomcho каза:

Какви две песни има Галена за тази година? Издала е "Сърце", друго..?

След 10 дни сме май месец - това, че както никога досега, големите имена умишлено не пускат песни, не означава, че тези, които го правят - бълват.

Моето време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Сега изперквам,но при слаба година на Галя,в края на годината ще броите 2-3 милиона на "Моето време";):rolleyes:

 

Глупости. Отдавна съм си казал мнението по отношение на типичните фийтове. Не ги зачитам в арсенала на фийт изпълнителя. Казах ти го това и за "Все ми е тая" - тотален хит, но не го брояхме като Галенов.

Песента с Тони е съсвем друго нещо, добре знаеш, няма какво да отваряме стари рани. Самият Стораро си го каза в ефир, че накрая се е получил дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kondomcho каза:

 

Глупости. Отдавна съм си казал мнението по отношение на типичните фийтове. Не ги зачитам в арсенала на фийт изпълнителя. Казах ти го това и за "Все ми е тая" - тотален хит, но не го брояхме като Галенов.

Песента с Тони е съсвем друго нещо, добре знаеш, няма какво да отваряме стари рани. Самият Стораро си го каза в ефир, че накрая се е получил дует.

Също така в На кафе каза, че Галенче се е примолила да я правят дует, след като надушила, че има правата за песента. Добре, че я засили малко, че преди Шефката и Феноменален беше забравила що е то топ 3🤭

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Когато Алисия мачкаше Пайнер

Ще коментираш ли това изпълнение и движенията на кралицата в клипа:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е толкова скучна, за мен никога не е пробуждала интерес с дует, а какво остава със самостоятелен трак.

  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия и тя за нищо не става. Развали се отвсякъде.

Не помня от кога не съм харесвал нейна песен - може би последно дуетът с Борис Дали беше наистина на ниво.

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

И до кога ще се спасява с дуети. Самостоятелните и 3 милиона едва минават...

Но пък има най-силната балада и клип, които чалгата скоро е виждала.

Току що, Starboy каза:

Емилия е толкова скучна, за мен никога не е пробуждала интерес с дует, а какво остава със самостоятелен трак.

Трябва да се възползва от пожара във Франция и да пусне автобиографична творба "Гърбушко от Нотр Дам". Тогава ще изпиташ интерес. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина напоследък на Емилия самостоятелните парчета не и се получават особено, но пък такива хитове като ''Калифорния'', ''Как да изтрезнея'', ''Обичай ме'' и ''По такива си падам'' не беше имала от ''Да бях от гадните'' или ''Смелите''. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Denis каза:

Трябва да се възползва от пожара във Франция и да пусне автобиографична творба "Гърбушко от Нотр Дам". Тогава ще изпиташ интерес. :3fdb8960598fa63e:

Дори тогава не би! :console:

  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...