Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 минута, pechenko каза:

С Андреа са сестри по фотошоп, разтягане и килограми.

Жив и здрав да е фотошопа, че ги подържа толкова години живи в интернет пространството.

Двойната гуша на Галка все едно не преминава през Фотошоп...:ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Доста неуместен опит да се опитвате да засегнете Слави чрез Десислава, която напоследък е тотално низвергната от феновете си тук. По-добре се придържайте към радостта от мачкането на Галка и Миле.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Ох, оххх, съсипахте се :lol: Понеже Деса буди масова истерия. Ще я видим и тя какво е сътворила, дано поне е заслабнала че вече мина бая време от раждането.

Деса ни е ясна и феновете и нямаме кой знае какви очаквания от нея. Самата тя като не изисквс от себе си, ние ли да и даваме наклон. 

 

Ксквото и да е сътворила, ще може дс се похвсли поне, че е участвала в създаването на проекта и не е ходилс като цветарка да се моли за дуети нс този или онзи като вашата... 

 

Защо е този назлобен тон не могс да разбера. Песентс върви добре и би трябвало да сте щастливи заради гледанията, а вие пак недоволни... 

Самия аз дадох добра обща оценка нс проекта, но като споменах Кейти и се наежихте нещо... 

Другия вариант за това незадоволство е това, че на Деса и Преса всички се обаждат за дуети, а при Галена все тя ги им досажда и плащс като луда🤓

Коментирай, че най слабатс песен като гледания на МС Стоян е дуета му с Галена... Преди малко констатирах този факт, след бърз преглед в тубата... :clap:

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Yaneva каза:

Двойната гуша на Галка все едно не преминава през Фотошоп...:ae:

Фотошопа и грима са черешката на тортата при ГаленА. Основата е 200 пластични операции и интервенции. Забравиха Галеновите като тяхната на 20 приличаше на морски лъв във ваната... Добре, че Вафлата я изкара от дерето... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Коментирай, че най слабата песен като гледания на МС Стоян е дуета му с Галена ... Преди малко констатирах този факт, след бърз преглед в тубата... :clap:

Веднага го правя, нямаш ядове. Самият MC Стоян извади зверски късмет с Lete Pare и La Miami, особено с втората. До преди това самият той беше на нивото на наша Татяна. Всички я знаят ама е so so. То се видя, че балона се спука при него -  Alo е няма дори на половината хитовост като La Miami, за новата дори не ми се коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

100 хиляди за два часа. Много ми е кеф  как Слави се обяснява цял ден. 🤣

От пиле мляко ще изкара след малко, стой и гледай сеир :da:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тези гледания са в слабите часове на денонощието. След 10-11 ще е големия ъпдейт. Дано да стигнат 500-600k и да ми затвърдят теорията, че скока в цифрите на големите имена тази година е защото чалгата отива към ренесанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

100 хиляди за два часа. Много ми е кеф  как Слави се обяснява цял ден. 🤣

Но гарантирам, че няма да ти е толкова кеф като при следващите и самостоятелни песни не мине 6-7 милиона и ше се чудиш в коя дискотека да ходиш да правиш клипчета, за да ни доказваш какъв хит била, въпреки мслкото милиони... 

 

Тъпото е, че реагирате като 7 годишни деца на коментар, който съвсем обективно подчертсва плюсовете и минусите около проекта. Чувствам се вече виновен, че разкрих от къде се е вдъхновявала... То голямо цитиране, голямо нещо. 

Имам чувството, че повече следите кскво ще напише батко ви, отколкото гледанията на Миле и Кейти:flex:

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Wild_Style каза:

Веднага го правя, нямаш ядове. Самият MC Стоян извади зверски късмет с Lete Pare и La Miami, особено с втората. До преди това самият той беше на нивото на наша Татяна. Всички я знаят ама е so so. То се видя, че балона се спука при него -  Alo е няма дори на половината хитовост като La Miami, за новата дори не ми се коментира.

Какво говориш. За 2 часа има 160 ка гледания. Това на спукан балон ли ти прилича? 

За дует между Галена и Миле 100ка иначе ти се виждат много при все, че Миле се слушана целия балкански полуостров. 

Така и не коментира дуета на Галена и мс СТОЯН, в който по скоро Галена е Татяната... Най малко гледаната му песен е. Тя беше на 5 милиона до миналата година, но пикрай последните му хитове малко си качи акциите. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Yaneva каза:

Двойната гуша на Галка все едно не преминава през Фотошоп...:ae:

Абсолютно. Забравиха как тяхната беше качила снимка с квадратен гъз и мълчаха като не знам какво.😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Fast каза:

Вече е официално част от Пайнер като попфолк изпълнител.

 

А кой каза, че ще пее попфолк? 

Кои други от кастингите подписаха? Знае ли се. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Феноменален" ще стане най-гледаната солова песен на Галена. Стела каза, че ще има 17 млн. за година и натам вървят нещата. Шефката мина 20. Сега и новата ще има огромен успех. Еми честито, Галена отново е едноличен лидер. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

"Феноменален" ще стане най-гледаната солова песен на Галена. Стела каза, че ще има 17 млн. за година и натам вървят нещата. Шефката мина 20. Сега и новата ще има огромен успех. Еми честито, Галена отново е едноличен лидер. 

Потвърждаваш казаното от мен. Галена успява само с дуети и кючеци... 

Никой не е казал, че няма да има успех новата. Напротив. Успеха е очакван. Силна песен и Миле Китич в дует ако няма успех, то не знам какво би имало. Но това не променя и другите факти:

1.Галенс се е вдъхновила от Кейти Пери

2.Галена е инициатор на дуета, а не е тя поканената. 

3.При възможностите, които има... пак същия екип. 

4.Преслава със самостовтелни песни 2 пъти чукна по  500к гледания на премиера. 

 

Хубавото е, че излязохс по едно и също време с новата на мс стоян, за да имаме реална база за сравнение между две балкански звезди

За почти 3 часа:

Галена и Миле: 120 гледания, 11ка лайка, 500 коментара

Мс Стоян: 230ка гледания, 30ка харесвания, 2500 коментара

 

Ще ми бленуват за балкански хит... Май взехте да се връщате в реалността... 🤗

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Уоу... Не знаех. Наистина впечатляващи цифри. Коя платформа е това. Сигурно и Азис не знсе, щом не се е похвалил или поне аз не съм разбрал. След пробивите в Турция, на Балканите, в Русия, дойде ред и на Азия. Не го харесвам, но като чета в хилядите коментари под клиповете му как хората от най-различна националност и вероизповедание го приемат за икона и божество, се гордея, че е българин. 

Асълъма твърдеше, че купувал... Сигурно и за китайските платформи е пазарувал... 

А как върви в американските платформи. Май само там все още не е скандализирал. 

Учудвам се, че по старите му скандални клипове като Хайде почивай ме, Но казван ти стига, Няма не са станали също хит. 

Голям е наистина. 

Даа. Много зарибява. Каква е по народност Дорето. С всеки следващ проект надскача предходния си. Представям си колко скъпи са праватс на песните и. За мен е въпросителен как точно Джена се добара да песента. Все си я представям в изпълнение на Деса. Яко ми е има дори малко гледания, като се има впредвид успеха на парчето в клубовете и сред младите. Лично моите впечатления са, че по нея имаше най голяма истерия от всичко излизало в Пайнер последната година. 

Дора е родена в Нюрнберг. 

Иначе кавъра на Джена така и не успях да го възприема. Просто страшно бледнее пред оригинала. Даже ми бие на пародия. Да не говорим, че изпяването на Джена е страшно зле. Тая песен не е хапка за нейното гласче.

Определено на Деса би й отивала повече. На Гери-Никол също.

@Denis или @presi_fen! , ако са наоколо, да кажат на кое място е Zemër в тренда в Германия. 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

Обаче този форум няма бъдеще. Или злобни нереализирани хора, или злобни недо*ани педали все пишат. Много рядко някой с добър тон, доброжелателен. Досега само съм ви чел, нямах и намерение да пиша и мисля да спра и с пишенето и с четенето. 

Slavi достойно прави така, че човек да намрази Десислава, а Kondomcho с лекота прави така, че Галена да ти опротивее. 

Най-лошото е, че такива се имате за “двигателите” на форума, но всъщност е точно обратното.

Едно време какви дискусии са се водили тук, какви градивни спорове. Сега всичко е жлъч, жлъч и нищо градивно. Жалко за хубавия нов дизайн. 

Със здраве, мечтайте си за нови потребители и завръщане на стари, ще стане... :) 

Точно в днескашния диалог се опитах дс бъда максимално обективен за проекта и като плюсове, и като минуси. 

Похвалих музика, текст, предвидих и пожелах успех на парчето. Първия ми коментар в темата може да се види. Дадох и 8 от 10.

Но заради това, че пръв отбелязах вдъхновението от Кейти и това,че Галена е инициатор и двигател на проекта, някои от феновете и запичнаха с редовните фрази кск ни го начукала, да сме си пили розовите хапчета и подобни. 

Всеки има мнение и не ок когато някой не може да го приеме. Не може като в една секта 30 човека да коментираме колко велика е Галена и ако се каже нещо различно, да изгорим потребителя на клада. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Vancho каза:

Дора е родена в Нюрнберг. 

Иначе кавъра на Джена така и не успях да го възприема. Просто страшно бледнее пред оригинала. Даже ми бие на пародия. Да не говорим, че изпяването на Джена е страшно зле. Тая песен не е хапка за нейното гласче.

Определено на Деса би й отивала повече. На Гери-Никол също.

@Denis или @presi_fen! , ако са наоколо, да кажат на кое място е Zemër в тренда в Германия. 

След като е германка защо пее на албански. Или поне на така ми звучи. 

На Гери Никол наистина би и отивала много, но за мое учудване и Джена успя да я направи добре. Не е правила от типичните и извивки Аман Аман😁

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, retr0 каза:

Обаче този форум няма бъдеще. Или злобни нереализирани хора, или злобни недо*ани педали все пишат. Много рядко някой с добър тон, доброжелателен. Досега само съм ви чел, нямах и намерение да пиша и мисля да спра и с пишенето и с четенето. 

Slavi достойно прави така, че човек да намрази Десислава, а Kondomcho с лекота прави така, че Галена да ти опротивее. 

Най-лошото е, че такива се имате за “двигателите” на форума, но всъщност е точно обратното.

Едно време какви дискусии са се водили тук, какви градивни спорове. Сега всичко е жлъч, жлъч и нищо градивно. Жалко за хубавия нов дизайн. 

Със здраве, мечтайте си за нови потребители и завръщане на стари, ще стане... :) 

Искаш ли да си рахат, постави перденца брат!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

След като е германка защо пее на албански. Или поне на така ми звучи. 

На Гери Никол наистина би и отивала много, но за мое учудване и Джена успя да я направи добре. Не е правила от типичните и извивки Аман Аман😁

 

Пее на албански, защото родителите й са албанци.  

Страшно ми харесва новата на Галена. Това ще е любимата ми нейна песен за последните две, три години. Можеше да я направи и без Миле. Със сигурност пак щеше да има успех.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...