Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Stela каза:

За разлика от вас, аз ще се радвам розовото прасенце Андри да извади хит. 🐷

Нима очакваш,че ще изпадна в депресия ако Галя има хит?Аз също ще се радвам ако има хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

За разлика от вас, аз ще се радвам розовото прасенце Андри да извади хит. 🐷

 

Ако може в клипа да e затворена в кочина сред себеподобни и да ги дават как нагъват ярма - и аз ще съм доволен. Шоу ще е. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kondomcho каза:

 

Ако може в клипа да e затворена в кочина сред себеподобни и да ги дават как нагъват ярма - и аз ще съм доволен. Шоу ще е. :D

:roll1:

Мога да предложа кочина в която да снимат клипа, както и себеподобни за участието в него. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

:roll1:

Мога да предложа кочина в която да снимат клипа, както и себеподобни за участието в него. 

Представяш ли си я Андреа - коленичила пред някаква купа с ярма и яде, но без ръце, само с устата и цялата омазана. :roll1: А Супер Сако бие на барабани и точи ножове около нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kondomcho каза:

Квее, кво, кви? На кой говориш?

Адреса помниш ли? Колата запали обратно към живота ми...

Текст на годината! ❤️

Говоря си сама, от лудите съм ... :da:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kondomcho каза:

Представяш ли си я Андреа - коленичила пред някаква купа с ярма и яде, но без ръце, само с устата и цялата омазана. :roll1: А Супер Сако бие на барабани и точи ножове около нея.

:be: Олееее, какво ще прави като наточи ножа? Нещо розово ще изгори май... 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

:be: Олееее, какво ще прави като наточи ножа? Нещо розово ще изгори май... 😁

Не-не, всичко е с хепи енд. Нейн заклет фен от Централна България в последния момент ще скочи пред ятагана на Супер Сако и ще извика "Супер Сако, недей! Най-хубавите ми години минаха с нейните песни! Недей, Сакоо, за доброто старо време, ни мой!" :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kondomcho каза:

Не-не, всичко е с хепи енд. Нейн заклет фен от Централна България в последния момент ще скочи пред ятагана на Супер Сако и ще извика "Супер Сако, недей! Най-хубавите ми години минаха с нейните песни! Недей, Сакоо, за доброто старо време, ни мой!" :D :D

Супер Сако, Розовото прасенце и Спасителят - "Яж си ярмата" - Coming soon

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

 

Какво пее тя след "Къде си, с кого си, жив ли си изобщо", нещо не разбирам

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Какво пее тя след "Къде си, с кого си, жив ли си изобщо", нещо не разбирам

"Дали за теб съществувам, след толкова време помниш ли ме още"

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Направих си труда да я изслушам няколко пъти, и просто не я усещам. Трябвало е да поработят повече върху текста и отсвира.

Текста е супер, а отсвира ще го чуеш в пълна светлина когато песента излезе официално. 

Теб не те грабва, но това е предвестик за голям хит. Забелязала съм, че когато го кажеш за песен на Галена, после тя става хит. Кажи го пак и пак ... :girl_in_love:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Текста е супер, а отсвира ще го чуеш в пълна светлина когато песента излезе официално. 

Теб не те грабва, но това е предвестик за голям хит. Забелязала съм, че когато го кажеш за песен на Галена, после тя става хит. Кажи го пак и пак ... :girl_in_love:

Не задължавам никой с мнението си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

И кое в поста ми е манипулация?

В този не, аз ти говоря попринцип. Примери много могат да се дадат, но лично аз няма да изброявам, всички сме чели достатъчно. Най-добре почни още сега да обмисляш годишната си класация. Този път с какви точки ще е? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...