Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 минута, Yaneva каза:

Галена нали минава за някаква новаторка...

Ами чух го това с Миле Китич - никакво въздействие, братче! От изпяването ли, от тъпия текст ли - то клише до клише: "как си ти, добре ли си кажи, липсват ми ръцете ти, парфюма ти, жените са за ден, аз завинаги"... 

Защо, при наличието на толкова много средства не направи нещо наистина различно и тотално изтрещяло като визия, звучене и текст?

Може би след "Сърце", която се хареса и запя масово, не и се рискува с още една песен, различна от масовката, което е голяма грешка, при положение, че пусна "Феноменален" през ноември, която е в същата стилистика т.е. се преповтаря. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Янева, поне не пее и не се нахъсва как ще наказва него или другата, както последните години във фолка масово се пее на такава тематика. С и е трудно да рискуваш много от към текст на любовна тематика. Едно, че почти всичко е пято, а второ, че може да флопне заради по сериозен текст, както стана с  Позна ли ме на Азо. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го и коментсра ми от Видеоклипове за проекта:

Впечатленията ми от първо слушане са следните. 

Музика - много добра. Нито твърде бърза, нито пък мудна. Попадение за кризата на попфолка от към ритъм и мелодии. 

Аранжимент - така ми се искаше даа излезе от рамките на клишето Ганев. Ужасно постни и банални отсвири. Не можаха ли да измислят нещо по новаторско. Да се доверят на сръбски доказани автори... Или поне да е съвместна работа на Ганев и некой сърбин... Само по Даниел Ганев става ясно, че Галена е напирала и движела нещата по този дует и като решения и финансово. Далеч по престижно щеше да бъде, ако веднъж тя бе поканената за дует от някоя звезда... 

Текст - силни фрази. Нито прекалено простоват, нито по трудно смилаем за масата. Анастасия се изразява страхотно като текстописец. 

 

Клип - тук Галена е вдигнала летвата много високо, затова клипа в първите минути не впечатлява. После става интересно със състарената Галена. И преди феновете и да кажат колко крестивна е била, ще им кажа, че за пореден път се е вдъхновила от любимката си Кейти Пери, която неотдавна направи същото в клип. 

Както очаквах песента ще се разпространява по ПланетаОфишал, тоест за България като пазар. И все пак участието на Миле ще допринесе за евентуални рекордни гледания поне първите дни, а не е изключено и да се хареса и извън БГ, защото ако за нас Ганев е бита карта, на Балканите тепурея го преоткриват като звучене и му купуват песните. 

Успех на проектс. 5 по 6 балната и 8 по 10 балната от мен! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Янева, поне не пее и не се нахъсва как ще наказва него или другата, както последните години във фолка масово се пее на такава тематика. С и е трудно да рискуваш много от към текст на любовна тематика. Едно, че почти всичко е пято, а второ, че може да флопне заради по сериозен текст, както стана с  Позна ли ме на Азо. 

Че тя и как ще наказва него и другата е пяла...

Не знам, много ми простее текста и след второ слушане. Единствено частта на Китич, в която пее "сърце мое, сърце мое" има някакво въздействие, заради неговото изпълнение. Като цяло, очаквах доста повече от проекта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Yaneva каза:

Че тя и как ще наказва него и другата е пяла...

Не знам, много ми простее текста и след второ слушане. Единствено частта на Китич, в която пее "сърце мое, сърце мое" има някакво въздействие, заради неговото изпълнение. Като цяло, очаквах доста повече от проекта. 

В интерес на истината веднъж се прави дует с изпълнител от ранга на Миле и наистина има още какво да се желае. Преди си изпипвсше повече нещата Галенс, но сега за какво и е. Няма особена конкуренция, няма награди, само в клубовете могат да звездеят... 

Мен текста ми е ок. Може би просто нямам високи очаквания като твоитр. Ти там под лупа ги цериш

Но как може да сложат подобни отсвири на такава песен. Толкова ли ке могат да измислят някой жив инструмент, нещо запомнящо се...

Като цяло Галена е вдигнала летвата и е нормално да се има големи очаквания от нея, а тя залага нс познати автори и вдъхновение от Кейти Пери... 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,какво толкова го величаете този чичка Китич? Същия като Галена е-най-големия му хит за последните 10-15 години сигурно е кавърът на песента на Флорин Салам,така както Галя кавърдиса Шефката, та да си рестантира малко кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е истинска поп-фолк песен, която е и интересна, а не тая скапана песен на Галинче. Айде да му разбие рекорда, че да не може да се хвали с единственото нещо, което набляга напоследък. Галоч се завърна с гръм и трясък, отдавна не ми беше харесвала така поп фолк песен, еваларка!

 

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Лошо ли ви е? Все по-лошо ще ви става. Бройте гледанията, слушайте песента и плачете. 

Точно феновете на старите чанти дето нямат пукнат хит повече от 10 години вече, се оплакват пак. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Азис разби рекордът на Галин, макар и на втория ден.

Аз за канала на Планета говоря.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно форума може да бъде затворен за седмица, докато се нормализира психическото състояние на масата потребители тук :lol: Галена им го на**ка много мощно!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Danger. каза:

Лошо ли ви е? Все по-лошо ще ви става. Бройте гледанията, слушайте песента и плачете. 

 

преди 31 минути, Danger. каза:

Лошо ли ви е? Все по-лошо ще ви става. Бройте гледанията, слушайте песента и плачете. 

Не така с лошо... 

МС Стоян за същото време е с двойни гледания, а е сам самичък. 

 

Да, ясно е че ще има гледания, каквито със самостоятелните ди песни никога или рядко достига. То за това се е бутала на човеканза дует... 

 

Засега на 19 бг коментара, 1 е от друга държава... Да не ви се разбие бързо илюзията за балкански хит😆

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че все пак някое голямо име атакува със силен проект още преди май. Мислех си, че звездите на Пайнер са решили през март и април да са в почивка, нямаше да им е за първи път да правят ненужни паузи. Изключая слабо успешните парчета на Анелия и Фики, разбира се.

Колко беше рекорда на Азис? Дано да го разбият, или поне този на Планета.

ПП: Най съм доволен, че за следваща песен ми предложиха "И на всички като тебе", дълго време не се беше показвала отстрани хихи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като се започне с тия лигни "лошо ли ви е", "пийте си розовите хапченца", все едно на някой живота му зависи от това каква песен е извадила Галена/ Преслава/ Амалия/ Даяна/ Радка куршума и т.н.:wacko:

Разбира се, че Галена ще направи хит от този дует и ще се радва на висока гледаемост! Което не пречи да се изтъкне, че песента за пореден път е за малоумни, имайки предвид колко е умствения багаж на новото поколение слушатели и потребители на музика в Бг!

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, gioksy каза:

Интересно ми е какви гледания, ще направи заради Миле Китич..

Амс то е ясно, че ще е заради Миле. Щом не лоши песни като Сърце и Дай ми любов не минаха 10 милиона, а дуетите и винаги минават и 20 е яснп, че разковничето е Миле. 

Самичка Галена не буди масова истерия. Трябва да е дует или кючек, за да и се получи, в което няма лошо де. Който както може. Нейнив начин е този. Ако не беше хитростта и, щеше да помага в Смядово на брат си с бизнеса с коне, така че имс качества, не може да и се отрече. 🤭

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Амс то е ясно, че ще е заради Миле. Щом не лоши песни като Сърце и Дай ми любов не минаха 10 милиона, а дуетите и винаги минават и 20 е яснп, че разковничето е Миле. 

Самичка Галена не буди масова истерия. Трябва да е дует или кючек, за да и се получи, в което няма лошо де. Който както може. Нейнив начин е този. Ако не беше хитростта и, щеше да помага в Смядово на брат си с бизнеса с коне, така че имс качества, не може да и се отрече. 🤭

Ох, оххх, съсипахте се :lol: Понеже Деса буди масова истерия. Ще я видим и тя какво е сътворила, дано поне е заслабнала че вече мина бая време от раждането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Ох, оххх, съсипахте се :lol: Понеже Деса буди масова истерия. Ще я видим и тя какво е сътворила, дано поне е заслабнала че вече мина бая време от раждането.

Все още е в семейството на глиганите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Ох, оххх, съсипахте се :lol: Понеже Деса буди масова истерия. Ще я видим и тя какво е сътворила, дано поне е заслабнала че вече мина бая време от раждането.

Тоест, ти слушаш музика с очите си и това как звучи новата песен на Десислава и как ще я изпълнява, както и с какво съдържание е, ще зависи от нейното отслабване?

Генчева и Киряков съвсем са ви промили мозъците с тия моди и изпилени визийки, инспирирани от световни звезди... Но е редно да си давате все пак някаква трезва сметка, че музиката не е ринопластики, плочки на корема и Баленсиага!:D

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Все още е в семейството на глиганите.

Тъжно!

Щяла и Андреа да показвала как се прави. Кое? Как се разтяга ли? Показвала го е вече. Научихме се всички как стават нещата с разтеглянето :bye1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Тъжно!

Щяла и Андреа да показвала как се прави. Кое? Как се разтяга ли? Показвала го е вече. Научихме се всички как стават нещата с разтеглянето :bye1:

С Андреа са сестри по фотошоп, разтягане и килограми.

Жив и здрав да е фотошопа, че ги поддържа толкова години живи в интернет пространството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...