Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Stela каза:

Снощи са наградили Галя за клип на годината с "Маракеш" и дискотечен хит с "Шефката".

Жалко, че не се вълнува от награди, щяхме да я поздравим.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Тя да не е Преслава, че да се вълнува от такива неща. Но ние се вълнуваме обаче. :3fdb8960598fa63e:

Това се личи и се познава.

Меджудругото къде са емотиконките, искам си ги мигом

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Това се личи и се познава.

Меджудругото къде са емотиконките, искам си ги мигом

Там където пишеш пост в лентата горе са. Старите от форума са под тези, които са като от телефон.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Там където пишеш пост в лентата горе са. Старите от форума са под тези, които са като от телефон.

Благодаря, прекрасна. Ще е добре да се направи обратното, не мисля, че нечий първи избор ще са тия от телефон, имайки предвид, че който пише от тел и си ги има. :hug:

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Песента на Анна също ми беше любима преди.

 

Галче втората Анелия ли ще става?

Доста добре ни беше като 10 дни не се споменаваше дори за Галоша. Помислих си за момент, че се е отказало от пеенето. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Доста добре ни беше като 10 дни не се споменаваше дори за Галоша. Помислих си за момент, че се е отказало от пеенето. 

Аз нямам проблем да си я коментират.Тя ми е крайно безразлична като цяло,но изхвърляния като това че ще е мега успешен дует ме дразнят. Всички знаем че успешни дуети от този тип в чалгата има не повече от 5,така че шансовете за мега флоп са огромни.😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Аз нямам проблем да си я коментират.Тя ми е крайно безразлична като цяло,но изхвърляния като това че ще е мега успешен дует ме дразнят. Всички знаем че успешни дуети от този тип в чалгата има не повече от 5,така че шансовете за мега флоп са огромни.😀

Емануела и Джордан са "Колаборация на 2018" на Попнейбъл

 

Изненадващо или да, "Купих ти сърце" донесе победата в тази категория (20,18%). Второто място получават Емрах и Емилия, а под №3 намираме Криско, Димчо и Боро първи. Най-ниско, посетителите на Popnable са наредили тандема Слави Трифонов и Криско. 

 

 

Само аз ли не виждам тук да фигурират Шефки мевки😆

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Емануела и Джордан са "Колаборация на 2018" на Попнейбъл

 

Изненадващо или да, "Купих ти сърце" донесе победата в тази категория (20,18%). Второто място получават Емрах и Емилия, а под №3 намираме Криско, Димчо и Боро първи. Най-ниско, посетителите на Popnable са наредили тандема Слави Трифонов и Криско. 

 

 

Само аз ли не виждам тук да фигурират Шефки мевки😆

Шефката има 393848383882 клипа и 20 милиона гледания,така че тази класация не важи!🤣😉

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рози всеки ден ми пращаш с мъничка визитка, без подпис и без име.
Пишеш, че са като мене, че съм твоя златна роза и много ме обичаш.

:give_rose::give_rose::give_rose:

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, xroflx9 каза:

Аз нямам проблем да си я коментират.Тя ми е крайно безразлична като цяло,но изхвърляния като това че ще е мега успешен дует ме дразнят. Всички знаем че успешни дуети от този тип в чалгата има не повече от 5,така че шансовете за мега флоп са огромни.😀

Спокойно, няма да е флоп. Не бързай да се радваш предварително. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Спокойно, няма да е флоп. Не бързай да се радваш предварително. 😁

Както казах и по-горе безразлично ми е дали ще е хит или не.Красноречиви са фактите,че щом Галена бълва толкова значи не е уверена в себе си и че подобни дуети са в 95% от случаите флопове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Както казах и по-горе безразлично ми е дали ще е хит или не.Красноречиви са фактите,че щом Галена бълва толкова значи не е уверена в себе си и че подобни дуети са в 95% от случаите флопове.

Галена не бълва повече от Мария и Анелия например. Виж те какво правят и какви проекти предлагат. Бълват едни и същи пълнежи и пускат всеки месец нова песен. 

Този дует трябваше да излезе още декември за концерта в Арена. Пускането на песента сега не е заради неувереност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...