Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 минути, Blueberry каза:

Просто омръзна вече, не мисля, че има някаква конспирация. На Десислава баладите са винаги актуални, не мисля, че може която и да е да се сравнява с нея по този показател.

Ами за песен, която уж е за слушане, омръзна доста бързо. Песни като Името ти, Да гори, Феноменален са преди нея. Галена винаги първите дни прави добри гледания, но рядко ги задържа. Не знам купува ли или просто има първоначален интерес към проектите и. Принцопно и аз не мисля, че купуват повечето, но ако Преслава падне бързо, все такава теория се твърди от агитката на Галош, а когато Галена падне бързо - песента не била комерсиална, била балада, Галена не залагала на нея и всякакви подобни... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Slavi каза:

Ами за песен, която уж е за слушане, омръзна доста бързо. Песни като Името ти, Да гори, Феноменален са преди нея. Галена винаги първите дни прави добри гледания, но рядко ги задържа. Не знам купува ли или просто има първоначален интерес към проектите и. Принцопно и аз не мисля, че купуват повечето, но ако Преслава падне бързо, все такава теория се твърди от агитката на Галош, а когато Галена падне бързо - песента не била комерсиална, била балада, Галена не залагала на нея и всякакви подобни... 

Аз съветвам всички с тия тъпи изказвания да почнат да се интересуват малко повече от ютуб и да видят, че там няма нищо логично или поне лесно за обяснение. Ако наистина го мислят, де, а не го пишат само за да дразнят някого. "Сърце" спря да се показва отстрани и паднаха гледанията, отделно песента поомръзна и е спряла да се търси. Но пък Галена днес пуска ново парче, така че дреме й за "Сърце" :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Айде,Галке да видим кво сте сготвили.

То вече се чу, че парчето ще е много добро. По интересно ще бъде дали ще успее да излезе извън рамките на България като интерес. След Азис, Андреа и Камелия, дали българска певица ще предизвика еуфория сред съседките ни. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Аз съветвам всички с тия тъпи изказвания да почнат да се интересуват малко повече от ютуб и да видят, че там няма нищо логично или поне лесно за обяснение. Ако наистина го мислят, де, а не го пишат само за да дразнят някого. "Сърце" спря да се показва отстрани и паднаха гледанията, отделно песента поомръзна и е спряла да се търси. Но пък Галена днес пуска ново парче, така че дреме й за "Сърце" :D

Ами аз пък си мисля, че  показването в лентата, зависи от интереса. Когато той намалее, спират да се показват. Не мисля, че късмета е отговорен, а по скоро специфични ютуб критерии. 

 

Ето една Дурата Дора се развива като гледания по добре от сума и световни имена, които с последните си песно не успяват да предизвикат кой знае какъв интерес. Казвам го във връзка с това, че някои потребители де чудят как чалга песен може да е с повече гледания от песни на Марая Кери, Кристина Агилера, Снууп Дог и други световни величия. Както може една Галена да има песни с 30 милиона и песни с 5,така и в световен мащаб е възможно една певица да имс песни с 300 милиона и песни с 10 милиона... 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно. А Марая, Селин, Снуп и прочие, макар и легенди, не са актуални в момента. Дори латиносите, които гърмят с милиарди гледания, понякога флопват. Смешно е да се сравняват.

Да кажеш Преслава да има повече гледания от номер 1 хита в Билборд - купува със сигурност, ама сравнение с песен на Марая, която дори не е била сингъл (примерно) е смешно.

Освен това в България YouTube е основният начин за слушане на музика, докато на Запад (без Латинска Америка) се гледат и стрийминг платформи, продажби и прочие. Даже мога да дам за пример Швеция, в която рядко се минават милион гледания в YouTube, а в Спотифай правят десетки милиони стрийм.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Именно. А Марая, Селин, Снуп и прочие, макар и легенди, не са актуални в момента. Дори латиносите, които гърмят с милиарди гледания, понякога флопват. Смешно е да се сравняват.

Да кажеш Преслава да има повече гледания от номер 1 хита в Билборд - купува със сигурност, ама от песен на Марая, която дори не е била сингъл (примерно) е смешно.

Освен това в България YouTube е основният начин за слушане на музика, докато на Запад (САЩ и Великобритания) има и стрийминг платформи, продажби и прочие. Даже мога да дам за пример Швеция, в която рядко се минават милион гледания в YouTube, а в Спотифай правят десетки милиони стрийм.

Предполагам на Балканите ползват ютуб за слушане, не само в България, защото и Турция, и Румъния и други стигат по 80-100 милиона. 

Други държави като Китай пък си имат и собствени платформи, в които се генерира огромен трафик. Бяха писали за сериозен успех в Китай при Кристиян Костов. Ами в тубата той не личи, но в предпочитаните от Китай платформи, наистина момчето е сензация. Браво, за което. Като тук не оценяваме достатъчно таланта му и коментирсме визия и маниери, то в развитите интелектуално страни го приемат с отворени обятия. :flex:

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Други държави като Китай пък си имат и собствени платформи, в които се генерира огромен трафик. Бяха писали за сериозен успех в Китай при Кристиян Костов.

Като става дума, знаете ли Азис колко е популярен там със старите си песни? Станал е нещо като мийм. Почти всички коментари под "Хоп" са на китайски.

hSW6SEE.png

万 означава милиони.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Ето една Дурата Дора се развива като гледания по добре от сума и световни имена, които с последните си песно не успяват да предизвикат кой знае какъв интерес. 

Пръсна с новото парче. Страшно ме зариби. 10млн за три дни и 355К харесвания. Дори Jake Jake няма толкова лайкове.

ti je fajtor që zemrën ma ke thy
zemrën ma ke thyyyy :happyppl:

 

Има повече гледания от Мадона и Малума. 😄

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, за какви купени гледания на "Сърце" говориш през няколко дни? Да не би да има 20 милиона? Песента вчера мина 7 милиона, което за такава песен е доста добре. Прави сравнения между умерена балада и друг вид песен. Вярно е, че Деса изкарва късмет с баладите и се показват отстрани дълго време, задържат и затова имат повече гледания. Песента на Галена стана хит и качих доста клипчета как цялата дискотека я пее. Същата работа като с Гивмилов. Понякога не е нужно да имаш много милиони, за да извадиш хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Като става дума, знаете ли Азис колко е популярен там със старите си песни? Станал е нещо като мийм. Почти всички коментари под "Хоп" са на китайски.

hSW6SEE.png

万 означава милиони.

Уоу... Не знаех. Наистина впечатляващи цифри. Коя платформа е това. Сигурно и Азис не знсе, щом не се е похвалил или поне аз не съм разбрал. След пробивите в Турция, на Балканите, в Русия, дойде ред и на Азия. Не го харесвам, но като чета в хилядите коментари под клиповете му как хората от най-различна националност и вероизповедание го приемат за икона и божество, се гордея, че е българин. 

Асълъма твърдеше, че купувал... Сигурно и за китайските платформи е пазарувал... 

А как върви в американските платформи. Май само там все още не е скандализирал. 

Учудвам се, че по старите му скандални клипове като Хайде почивай ме, Но казван ти стига, Няма не са станали също хит. 

Голям е наистина. 

преди 5 минути, Vancho каза:

Пръсна с новото парче. Страшно ме зариби. 10млн за три дни и 355К харесвания. Дори Jake Jake няма толкова лайкове.

ti je fajtor që zemrën ma ke thy
zemrën ma ke thyyyy :happyppl:

 

Има повече гледания от Мадона и Малума. 😄

Даа. Много зарибява. Каква е по народност Дорето. С всеки следващ проект надскача предходния си. Представям си колко скъпи са праватс на песните и. За мен е въпросителен как точно Джена се добара да песента. Все си я представям в изпълнение на Деса. Яко ми е има дори малко гледания, като се има впредвид успеха на парчето в клубовете и сред младите. Лично моите впечатления са, че по нея имаше най голяма истерия от всичко излизало в Пайнер последната година. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Уоу... Не знаех. Наистина впечатляващи цифри. Коя платформа е това. Сигурно и Азис не знсе, щом не се е похвалил или поне аз не съм разбрал. След пробивите в Турция, на Балканите, в Русия, дойде ред и на Азия. Не го харесвам, но като чета в хилядите коментари под клиповете му как хората от най-различна националност и вероизповедание го приемат за икона и божество, се гордея, че е българин. 

Bilibili се казва сайта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Слави, за какви купени гледания на "Сърце" говориш през няколко дни? Да не би да има 20 милиона? Песента вчера мина 7 милиона, което за такава песен е доста добре. Прави сравнения между умерена балада и друг вид песен. Вярно е, че Деса изкарва късмет с баладите и се показват отстрани дълго време, задържат и затова имат повече гледания. Песента на Галена стана хит и качих доста клипчета как цялата дискотека я пее. Същата работа като с Гивмилов. Понякога не е нужно да имаш много милиони, за да извадиш хит. 

Ако беше прочел цялата дискусия, щеше да разбереш, че по скоро го пиша с доза ирония към онези, които твърдят, че Преслава е купувала с Изтрезняваш ли и Не се изтриваш. Като Пламбата например. В диалога си с боровинката, уточнявям, че не е толкова странно с някои песни да прави по 30 милиона, а с други по 5.

Иначе точно такива песни като Сърце, които са за слушане, а не само за дискотеките, лично аз очаквам дя не съартират със зверски гледания, но да задържат интерес и топ 100 поне година след излизането си. 

 

Наистина ли смяташ, че баладите на ДесиСлава просто имат късмет... Точно баладите и се слушат ор всякакъв таргет и затова имат дългосрочен интерес за разлика от по комерсиалните. Дори една Не искам без теб, която е от 2012 към днешна дата наближава 10 милиона като сбор от няколко клипа. Как пък точно баладите на Деса все имат късмет, при положение, че всичките и топ конкурентки пуснаха балади и не минаха 10 милиона. Някои дори не минаха 4, а са топ имена. 

Хубаво е да признаваш успехите на другите след като не ти е приятно да не признават тези на Галена. 

Реално всички песни с над 4-5 милиона са си клубни хитове. Просто не всички са достигнали до масово слушане, тоест да се слушат и от бългсрите, които не ходят по клубове, които реално са много повече. И ако Галенс има малцима почитатели в таргета 35+,то ДесиСлава има сериозна бройка почитатели в същия таргет. Редовно виждам чички, лелки, баби и дядовци, пишещи коментари в тубата и фб. Много малко изпълнители от жанра могат да се похвалят с такова постижение. 

Докато песните и като Много съм добра, Гледай да не бъркаш, Дали ще те оставя влизат в клубовете и се слушат от младите, но не стигат или не се котират от другите и почитатели. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли поне за ден да не се коментира в тази тема Галя/Петя, гледания, цакания и тяхното световно владичество над нас простосмъртните душици? Чалгата и светът не се върти около тях. Защо не си водите тези спорове в отделна тема? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, MrKidGSA каза:

Може ли поне за ден да не се коментира в тази тема Галя/Петя, гледания, цакания и тяхното световно владичество над нас простосмъртните душици? Чалгата и светът не се върти около тях. Защо не си водите тези спорове в отделна тема? 

Никой не спори за Галя срещу Петя, просто това са най-актуалните и успешни имена и е нормално най-често теми, въртящи се около тях да се повдигнат. В последните постове се пише за Азис, Дурата Дора, Десислава, както и за ютуб гледания, където се споменават Преслава и Галена.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, MrKidGSA каза:

Може ли поне за ден да не се коментира в тази тема Галя/Петя, гледания, цакания и тяхното световно владичество над нас простосмъртните душици? Чалгата и светът не се върти около тях. Защо не си водите тези спорове в отделна тема? 

Дай пък да не ги споменаваме, защото на теб не ти е комфортно. Последните 2 седмици лично аз не съм наблюдавал сериозни схватки на агитките, но няма как да не се споменават 2 актуални и издаващи редовно продукция изпълнители. Особено като повечето пишещи във форума са от техните агитки. 

Освен това акцента в последната страница не бяха Галена или Преслава, а както боровинката писа - гледанията и стрийминга в световен мащаб. 

Днес излиза новия проект на Галена с Миле. Очаквай форума да бъде наводнен от мнения по любимата ти тема😆

 

Понякога наистина става досадно, но точно сега не е от тези моменти. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Никой не спори за Галя срещу Петя, просто това са най-актуалните и успешни имена и е нормално най-често теми, въртящи се около тях да се повдигнат. В последните постове се пише за Азис, Дурата Дора, Десислава, както и за ютуб гледания, където се споменават Преслава и Галена.

Нека се дискутира за тях двете - няма лошо, мисълта ми е, че дискусията винаги е ориентирата към тяхното съпоставяне и се дъвчи едно и също с месеци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Дай пък да не ги споменаваме, защото на теб не ти е комфортно. Последните 2 седмици лично аз не съм наблюдавал сериозни схватки на агитките, но няма как да не се споменават 2 актуални и издаващи редовно продукция изпълнители. Особено като повечето пишещи във форума са от техните агитки. 

Освен това акцента в последната страница не бяха Галена или Преслава, а както боровинката писа - гледанията и стрийминга в световен мащаб. 

Днес излиза новия проект на Галена с Миле. Очаквай форума да бъде наводнен от мнения по любимата ти тема😆

 

Понякога наистина става досадно, но точно сега не е от тези моменти. 

Именно заради подобни безкрайни и безсмислени прелюдии, толкова народ се изнесе от форума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Именно заради подобни безкрайни и безсмислени прелюдии, толкова народ се изнесе от форума. 

Моето мнение е, че се изнесоха, защото не им хареса стила на писане и нападателността, а не толкова темаъа преса-галя. Преди 2 години бяхме досадили и с кама-деса и затова си имахме и тема, в които да водим глупавата битка, но темата се изчерпа от само себе си с времето. 

На мен примерно ми е по досадно всеки ден да срещам клипове на Петра, които не вълнуват почти никой във форума, но всеки има право да пише за това, от което се интересува в крайна сметка. По важен е тона и да няма дразнители. 

 

Айде, дуета излезе. Получих известие😝

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Моето мнение е, че се изнесоха, защото не им хареса стила на писане и нападателността, а не толкова темаъа преса-галя. Преди 2 години бяхме досадили и с кама-деса и затова си имахме и тема, в които да водим глупавата битка, но темата се изчерпа от само себе си с времето. 

На мен примерно ми е по досадно всеки ден да срещам клипове на Петра, които не вълнуват почти никой във форума, но всеки има право да пише за това, от което се интересува в крайна сметка. По важен е тона и да няма дразнители. 

 

Айде, дуета излезе. Получих известие😝

Кажи на Деса да пуска клип на "Грим по дланите"! Любима ми е! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Кажи на Деса да пуска клип на "Грим по дланите"! Любима ми е! 

Screenshot_20190422_002655_com.instagram.android.jpg.711e995488b16a8fd85b221dae107366.jpg

Като и гледам грима тук, по скоро готви нещо шаФрантийско🤣

И мен ме е яд. Да нямаше да е тотален хит, но щеше да бъде от песните, които са и запазена марка - умерено темпо, меланхоличен куплет, мелодичен припев, модерен саунд и любовна тематика🐈

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Screenshot_20190422_002655_com.instagram.android.jpg.711e995488b16a8fd85b221dae107366.jpg

Като и гледам грима тук, по скоро готви нещо шаФрантийско🤣

И мен ме е яд. Да нямаше да е тотален хит, но щеше да бъде от песните, които са и запазена марка - умерено темпо, меланхоличен куплет, мелодичен припев, модерен саунд и любовна тематика🐈

Нещо ала "Невъзможно е да спрем" или "Схемата" няма да е зле също. Да я пуска вече и дано не е мега мазно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, MrKidGSA каза:

Нещо ала "Невъзможно е да спрем" или "Схемата" няма да е зле също. Да я пуска вече и дано не е мега мазно!

Невъзможно е да спрем ми е в топ 3 от по горещите и парчета. Страхотни ромснтични куплети и латино припев. Доста новаторско за онези години от попфолка. Йовко Петров беше в апогея си. Десислава е автор на музиката... 

Схемата също е интересна, но така и не ми станс много любима,а и остана в сянка покрай Невъзможно е да спрем, Замълчи и Някой ден. Много добра година за ДесиСлава беше😇

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена нали минава за някаква новаторка...

Ами чух го това с Миле Китич - никакво въздействие, братче! От изпяването ли, от тъпия текст ли - то клише до клише: "как си ти, добре ли си кажи, липсват ми ръцете ти, парфюма ти, жените са за ден, аз завинаги"... 

Защо, при наличието на толкова много средства, не направи нещо наистина различно и тотално изтрещяло като визия, звучене и текст?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...