Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Фики обаче пак бързо се сгромолясва. Очаквах, че с новата песен ще си върне позиции, но уви. Махалата предпочитаt Medi & Ax Dаin :notworthy:

 

На мен Ютуб ми я пусна автоматично и изобщо не ме грабна, така даже като за фон дори. Имам чувството, че колкото бързо го наложиха, толкова бързо се сгромоляса. При Илиян беше същото. 3-5 години и след това по милионче на клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Ютуб ми я пусна автоматично и изобщо не ме грабна, така даже като за фон дори. Имам чувството, че колкото бързо го наложиха, толкова бързо се сгромоляса. При Илиян беше същото. 3-5 години и след това по милионче на клип.

Галин обаче успя да задържи интереса. Да, и при него имаше спад, но поне по 1 голям хит има в годината.

Иначе Фики много бързо опротивя. Ни баща му, ни Деса успяха да го спасят. Каква истерия имсше около него до преди 2 години, а сега никой не го бръсне за жив. Ма то много фикита се навъдиха. Този Меди например има повече потенциал ицкато визия и като песни сякаш.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквате ли Андреа да продължи серията мазнотийки от Ганев? :1000 (29):

 

Сигурно ще я пусне след година...

Заради чалга нотката ли, обаче много ме кефи. :1000 (29):

Мен като цяло повечето им парчета ме радват. Големи сладуранки с много топли гласчета. Някой яко набива пари в тях. През месец са с нови песни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали тук се говореше за това, че фенове на Преси са избирали нарочно клип, с който “Изтресняваш ли” се е приела добре? Е мога да заявя същото, вижте Петко какви сторита е пуснал с “Феноменален” и нулева реакция.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали тук се говореше за това, че фенове на Преси са избирали нарочно клип, с който “Изтресняваш ли” се е приела добре? Е мога да заявя същото, вижте Петко какви сторита е пуснал с “Феноменален” и нулева реакция.

 

Те винаги така преувеличават и са напълно заслепени за успехите на Преса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е направил конкурентна телевизия на Балканика. От българите въртят неговите изпълнители и попаджиите.

 

http://balkanmusic.tv/tv/

 

 

Промоутър ли ще става? Каналът сигурно е с покритие - за България? Следователно, ще кани балкански звезди у нас ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с Яна? Повече от половин година я няма никаква - пусна си мегахита и изведнъж замлъкна.

За какво й е нова песен, като има тотален хит? Тези, дето бълват, не са уверени в успеха си. А и Яна пусна песен с хАрти.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с Яна? Повече от половин година я няма никаква - пусна си мегахита и изведнъж замлъкна.

Всъщност пусна провал с Арти, но при такъв хит като Въртележката, каквото и да пусне, ще е обречено.

 

Иначе Стоян Колев доста помогна на парчето да стане масово популярно. Най лайкваните коментари го доказват.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е направил конкурентна телевизия на Балканика. От българите въртят неговите изпълнители и попаджиите.

 

http://balkanmusic.tv/tv/

Да оправи правописните грешки в сайта, че е засрамващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е направил конкурентна телевизия на Балканика. От българите въртят неговите изпълнители и попаджиите.

 

http://balkanmusic.tv/tv/

Заради Фен и сега неговата фирма, по тези общи канали въртят най-убитите и нищожни български "изпълнители". Все едно други няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Spotify Въртележката до дни прави 200k, първата от Пайнерските песни с такава цифра. Яница разби всички форумски любимки там, още не мога да повярвам.

Това е самостоятелният хит на 2018 все пак.

"Да гори", "Феноменален" и "Зоопарк" може да имат повече гледания, но не са по-големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е самостоятелният хит на 2018 все пак.

"Да гори", "Феноменален" и "Зоопарк" може да имат повече гледания, но не са по-големи хитове.

И аз клоня към такъв възглед, макар и да не се спирам категорично на него, защото Феноменален и Да гори са огромни претенденти. Но Въртележката се задържа доста повече, отколкото очаквах. Забелязвам, че се знае и от хора, които не слушат чалга (знае се, но не се харесва, де :D).

 

Конкретно в Спотифай обаче го има и този момент, че стриймовете на доста песни биват подкрепяни от автоматичният избор на системата при не-платените потребители. На мен лично най-често ми се пускат именно тези- Въртележката, Феноменален, Зоопарк, Да гори в любов. Което пак е добре за Яница, защото на практика е надвила останалите дори и в засилен вариант на битката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...