Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Още след "Най-добрата" Андреа стана бита карта. Няма спасение.

 

Същата работа и с Фики - две-три години луда истерия и после в кофата.

 

Заслужават го и двамата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери изкара 3 песни през 2018 (продуктивност колкото през пиковите й години) - да не сте посмели вече да я слагате при неактивните! :1000 (1):

Все още слушам "Твоя" сравнително редовно. Заслужаваше поне 1 млн.

Дано пусне нещо и тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер кога ще напълнят така зала.. никога. :mf_surrender:

0:06

 

Пореден шамар срещу чалгата. Да продължават нашите кокошки да си играят на звезди по дискотеките с плейбека. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че новаци като Скандау и Михаела Филева пълнят зали докато легендите на чалгата блеят.

Надеждите ми са в юбилейния концерт на Ивана. Мисля си, че ще предизвика интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още слушам "Твоя" сравнително редовно. Заслужаваше поне 1 млн.

Дано пусне нещо и тази година.

И аз се надявах да се забележи повече, но... Поне постигна повече от "Само за теб", а и от други парчета излезли около това на Гергана, например проектите на Нелина, "хитовият" Денис... Според мен се прецака като след дуета с Лазар който се хареса, пусна скучновата поп песен - доколкото помня, стартовите цифри на "Само за теб" бяха много добри, но хората очевидно очакваха нещо друго. Все пак не е задължително на 16-тата година от кариерата си да е на гребена на вълната - все едно да очакваме мегахитове от Тони Дачева. Единици са тези, които са успели да се задържат сред актуалните 3 петилетки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То за Ивана е ясно, че все ще има някакъв интерес.. а по актуалните, кога?

Някои актуални като Преслава и Галена може и да успеят да напълнят поне Зала 1, но за тази цел ще се наложи да си спрат участията за известно време, за да създадат жажда за себе си. А ги знаем чалгарките колко се страхуват да не вземат да ги забравят клубовете.

 

Иначе си мисля, че и последните засега нови големи звезди- Галин и Фики- също можеха да напълнят някоя зала докато бяха в пиковете си. Изпуснати възможности за Пайнер колкото искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден шамар срещу чалгата. Да продължават нашите кокошки да си играят на звезди по дискотеките с плейбека. :gun_bandana:

 

Песните им звучаха брутално с бенд, нищо общо с оригиналните компютърни аранжименти. Голяма истерия беше от страна на феновете им и има защо. Като се сетя за няколкото пайнерски концертa с бенд направо ме е срам - страшна аматьорщина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните им звучаха брутално с бенд, нищо общо с оригиналните компютърни аранжименти. Голяма истерия беше от страна на феновете им и има защо. Като се сетя за няколкото пайнерски концерти с бенд направо ме е срам - страшна аматьорщина.

 

Дано поне Глория се реши и напълни Арена-та. Всъщност, Софи миналата година събра 10.000 там, което не беше зле. Но имена като Преслава, Галена, Камелия, Ивана защо най-сетне не направят по един концерт? С по над 20 години кариера, а нямат смелост.. Нали Пайнерки са големите звезди? Огромен срам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Златен хит! ❤

Много й се дразня, че така и не направи самостоятелен концерт. Преслава е най-голямото явление в чалгата и не ми се иска да пее по сборни концерти. Звездата й може да блести още по-ярко, но не трябва да е част от масовката. А и тва рожден ден на тв Планета звучи толкова ретро...

 

Искам самостоятелен концерт!!! И по-малко участия.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано поне Глория се реши и напълни Арена-та. Всъщност, Софи миналата година събра 10.000 там, което не беше зле. Но имена като Преслава, Галена, Камелия, Ивана защо най-сетне не направят по един концерт? С по над 20 години кариера, а нямат смелост.. Нали Пайнерки са големите звезди? Огромен срам..

 

 

Мисля че няма да има интерес към самостоятелни концерти на Камелия и Галена, въпреки че властват в дискотеките. Преслава, Глория и Ивана да се стягат и да действат. :gun_bandana:

 

Много е яка тая песен. Винаги ми се пуска автоматично след големите хитове и ме зариби. За мен това е новата Паришева. Дано и правят хубави песни. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели мяташ ли се гол по бельо в спалнята вечер след изморителен ден?

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Мятам се по всяко време на денонощието под звуците на ПЕТРА. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СкандаУ имат акъл и стратегия и знаят как да направят нещата.

 

Имат страшно много фенове, макар и малки деца. Концертът е направен през пролетната ваканция на малките, и е в събота. Времето е и топло, цените на билетите са нормални. И все пак след този концерт се издигнаха още повече, колкото и да не са ми любимци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СкандаУ имат акъл и стратегия и знаят как да направят нещата.

 

Имат страшно много фенове, макар и малки деца. Концертът е направен през пролетната ваканция на малките, и е в събота. Времето е и топло, цените на билетите са нормални. И все пак след този концерт се издигнаха още повече, колкото и да не са ми любимци.

 

Ти посети ли ги?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...