Jump to content



Препоръчани коментари

Честито Галена и “Сърце” паднаха на 32к. :3fdb8960598fa63e:

Днес е голям празник за анти Галена team,благодарение на мен един от най-големите нейни фенчета и досадници получи 10 дневен бан,а като му знаем тъничките схеми във форума няма да има клетви и простотии поне 2 седмици.Като прибавим и факта,че гледанията на Галс спадат след всеки изминал ден идилията е пълна.Галенови са разгромени направо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Крайно време беше да се разбие групичката и госпожицата от Ловеч да си седне малко на Д-то.

Напоследък не се траеше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разтапям се под звуците на "Писах му". Чуй я

Мигом ще го сторя. Тук мачка - особено последната сцена с карфицата :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви добри новини за добро утро тук,а вчера дори не се постарах да го изпратя подобаващо.От сега нататък във форума ще се пише само за Преслава,Андреа и Ивана. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх ама много съм радостен

:Vishenka_05:

 

Тази песен на твоята любимка много ми харесваше. Защо според теб не стана хит? Може би остана в сянката на "Целувай ме" и "Забранена зона".

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Тази песен на твоята любимка много ми харесваше. Защо според теб не стана хит? Може би остана в сянката на "Целувай ме" и "Забранена зона".

 

 

И на мен ми е една от най-любимите, както и "Как боли ме" от албума "Нещо горещо"

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е една от най-любимите, както и "Как боли ме" от албума "Нещо горещо"

Топ 3 от Нещо горещо са ми:

1.Остави ме сама

2.Няма те

3.Как боли ме

 

И трите не ги реализира подобаващо! :1000 (34):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

СкандаУ са разпродали арената, а остават 5 часа до концерта. :1000 (33): Ще имат бенд.

 

И аз щях да ходя, надявайки се че в последния момент ще има билети, а то какво стана - няма никакви... за колко души са пуснали билети? 10 хиляди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попнейбъла се е бъгнал. В днешната класация само песни от преди 2019 година.

 

Честит 6 април на всички. Този ден ще е паметен за форума. Сигурен съм, че до дни форума ще стане по активен без Кондома. Иначе за мен Стела е виновна за бана му. Позволи му да си мисли, че е недосегаем :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз щях да ходя, надявайки се че в последния момент ще има билети, а то какво стана - няма никакви... за колко души са пуснали билети? 10 хиляди?

Почти 10 са само седящите (9 хиляди и нещо). С правостоящите ще станат повече. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела Филева продала зала 1 на НДК - има още 30-40 места.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Нито песни, нито харизма, нито нищо. Толкова е безлична и в Гласът.

 

Както и да е. Радвам се да има повече концертна дейност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попнейбъла се е бъгнал. В днешната класация само песни от преди 2019 година.

 

Честит 6 април на всички. Този ден ще е паметен за форума. Сигурен съм, че до дни форума ще стане по активен без Кондома. Иначе за мен Стела е виновна за бана му. Позволи му да си мисли, че е недосегаем :whistling:

 

Мерси за инфото. Драмата не е само за видеа от България. ДАно утре да е ок, че ютуб ме изнервиха в последните 2 седмици. Бъг след бъг.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела Филева продала зала 1 на НДК - има още 30-40 места.

 

 

Стига бе... аз и на тоя концерт се точих и пак ще остана без билети. Така е като очакваш да няма хора... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...