Jump to content



Препоръчани коментари

Имаме си още една нова певица в каталога на Пайнер - Даниела.Митака усилено търси нови попълнения, че нашите любимки увяхнаха.Тази година явно ще има доста дебютиращи изпълнители.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Пе какво да ти кажа топно. Това, пе може далеч не означава, пе са пазарувани. Имаш ли платежни, разписки? Тогава ще кажа, че не съм бил прав.

И вие мес3ц говорихте как не била новата на Пресли хит по дискотеките, а видяхме и диджейската класация и реални клипчета от участия на екзалтирана публика, но продължавате да се опитвате да прокарвате налудничевата си теза, вместо да признаете пред себе си, че Преса е над Галол във всяко отношение

 

Платежните разписки на Преслава да ги имам аз? :1000 (29): Ти сериозно ли?

 

Имаш ли акъл ти въобще, логическо мислене, нещо от тоя сорт? Знам, че имаш. Но си слуга на лъжата. Доказано и тук, и навън.

 

Отговор с коментари по мой адрес, а не на тема попфолк няма да бъдат одобрени. Ако бъдат одобрени от другия слуга на лицемерието пък, ще имаш бан. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз има какво да кажа. И то е:

 

"Да гори в любов" ден 1-ви: 350К

"Изтрезняваш ли" ден 1-ви: 500К

"Да гори в любов" ден 80-ти: 75К

"Изтрезняваш ли" ден 47-ми: 68К

Нека Господ съди до дупка всички подръжници на измамите.

 

И да отбележим какъв огромен хит е "Да гори в любов", за него поне има доказателства. И хит като "Да гори" на ден 80-ти прави повече гледания от "Изтрезняваш ли" на 47-мия. Аз на тяхно място бих признала провала, но уви... Самите те не харесват тази песен, виж, че в темата не са гласували за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да отбележим какъв огромен хит е "Да гори в любов", за него поне има доказателства. И хит като "Да гори" на ден 80-ти прави повече гледания от "Изтрезняваш ли" на 47-мия. Аз на тяхно място бих признала провала, но уви... Самите те не харесват тази песен, виж, че в темата не са гласували за нея.

 

Това ми е ясно. Затова им се чудя - кого лъжат, себе си ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно. Затова им се чудя - кого лъжат, себе си ли? :1000 (29):

 

Човек трудно може да излъже себе си. По-скоро искат да ни накарат нас да повярваме и да ни замажат очите. Да, ама не става... Аз боравя с факти и със собствените си усещания за нещата. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек трудно може да излъже себе си. По-скоро искат да ни накарат нас да повярваме и да ни замажат очите. Да, ама не става... Аз боравя с факти и със собствените си усещания за нещата. :)

Собствените ти усещания са сведени до минимум, щом харесваш Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Собствените ти усещания са сведени до минимум, щом харесваш Галена.

 

И това ми го казва човек, който изобщо не използва усещанията си, а защитава всичко свързано с Преслава без значение дали му харесва или не. Сам си казвал, че каквото и да направи ще я хвалиш и издигаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да отбележим какъв огромен хит е "Да гори в любов", за него поне има доказателства. И хит като "Да гори" на ден 80-ти прави повече гледания от "Изтрезняваш ли" на 47-мия. Аз на тяхно място бих признала провала, но уви... Самите те не харесват тази песен, виж, че в темата не са гласували за нея.

Провал? Съвсем се оляхте вече.

Никой не твърди, че "Изтрезняваш ли" е песен, която ще остане във времето, но е факт, че гръмна здраво в началото.

Мен ме зариби за кратко и бързо ми омръзна. Ама то не може всяка песен да е с дълъг живот. Тва си е сезонен комерс с живот 2-3 месеца. Нива под "Да гори" е.

 

Това за купените гледания няма как да го докажеш. Всеки може да си говори, каквото си иска. И на мен ми беше странно как "Сърце" прави гледанията на "Задната седалка", по която имаше масова истерия, каквато по песента на Галя определено нямаше. Вметнах го, но не съм губил време да втълпявам, че според мен Галена е купувала трафик. Няма смисъл. Нищо, че песента й на два пъти изхвърча мистериозно от тренда.

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не бях модератор, отдавна щеше да бъдеш в игнор листата ми. Обсебващ до мозъка на костите. Намери си друга мания.

 

НЕ съм ти аз виновен, че нямаш топки да отстояваш собствената си позиция относно цигарите.

 

Провал? Съвсем се оляхте вече.

Никой не твърди, че "Изтрезняваш ли" е песен, която ще остане във времето, но е факт, че гръмна здраво в началото.

Мен ме зариби за кратко и бързо ми омръзна. Ама то не може всяка песен да е с дълъг живот. Тва си е сезонен комерс с живот 2-3 месеца. Нива под "Да гори" е.

 

Това за купените гледания няма как да го докажеш. Всеки може да си говори, каквото си иска. И на мен ми беше странно как "Сърце" прави гледанията на "Задната седалка", по която имаше масова истерия, каквато по песента на Галя определено нямаше. Вметнах го, но не съм губил време да втълпявам, че според мен Галена е купувала трафик. Няма смисъл. Нищо, че песента й на два пъти изхвърча мистериозно от тренда.

 

Гръмна толкова бързо, че трябваше да чакаме над 6 седмици за да видим клипче в което хора в дискотека отразяват песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента в никакъв случай не е провал, може би го казват, за да ви дразнят, както вие казвахте, че "Дай ми любов", "Маракеш" и "ПростоШоу" уж били провали.

 

Проблемът може би идва от първоначалните гледания и така

Link to comment
Сподели в други сайтове

До края на сезона на Капките ще видим в образ и Луна, както и Деси Слава с първия дует с Руслан. :Vishenka_05:

Да сложат имитация на Петра с "Перденца". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провал? Съвсем се оляхте вече.

Никой не твърди, че "Изтрезняваш ли" е песен, която ще остане във времето, но е факт, че гръмна здраво в началото.

Мен ме зариби за кратко и бързо ми омръзна. Ама то не може всяка песен да е с дълъг живот. Тва си е сезонен комерс с живот 2-3 месеца. Нива под "Да гори" е.

 

Това за купените гледания няма как да го докажеш. Всеки може да си говори, каквото си иска. И на мен ми беше странно как "Сърце" прави гледанията на "Задната седалка", по която имаше масова истерия, каквато по песента на Галя определено нямаше. Вметнах го, но не съм губил време да втълпявам, че според мен Галена е купувала трафик. Няма смисъл. Нищо, че песента й на два пъти изхвърча мистериозно от тренда.

 

Да, викаш след времето, което загуби във втълпяване, че гледанията на "Феноменален" са купени, осъзна, че смисъл няма.

 

Песента на Преслава е провал съотносено към този бомбастичен рекорд, който тя претендира, че е счупила. Не сме тук от вчера, знаем как се развива една песен във времето, нагледали сме се на всичко в този жанр. Иначе, ако не беше абсурдният "рекорд", щяхме да я приемаме като поредно комерсче - едно от по-неврзачните й, но не й провал тип песен на Татяна или Денис (не Теофиков). Обаче любимата ви изпълнителка е глупава като селски гъз - срещу това скачаме, че и вие го осъзнавате, но го отричате и се правите на божи кравички. Смешно е. Не сме в 3-ти клас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, вие многото, в купом да оправдаете Преси за кражбата от Селена Гомез.

39ae9e34a55d3ded.png

 

Мачкай, Руни! Мачкай, Златно Руно! :1000 (29):

 

Гръмна толкова бързо, че трябваше да чакаме над 6 седмици за да видим клипче в което хора в дискотека отразяват песента.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

На баба ми бойлерът гръмна по-силно отколкото тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, вие многото, в купом да оправдаете Преси за кражбата от Селена Гомез.

39ae9e34a55d3ded.png

 

:roll1:

 

Ииии отново "тих режим". :3fdb8960598fa63e:

 

Ето го хита на пролетта.. :3fdb8960598fa63e:

 

Много ме е зарибила. Хората се радват, това нещо има повече реакции от разни други песни :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Ииии отново "тих режим". :3fdb8960598fa63e:

Много ме е зарибила. Хората се радват, това нещо има повече реакции от разни други песни :3fdb8960598fa63e:

За кражби на идеи за клипове има ли смисъл за говорим? Там вече най-добра е Галена. Не е лесно да пуснеш наведнъж сума ти изкопирани клипа :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да отбележим какъв огромен хит е "Да гори в любов", за него поне има доказателства. И хит като "Да гори" на ден 80-ти прави повече гледания от "Изтрезняваш ли" на 47-мия. Аз на тяхно място бих признала провала, но уви... Самите те не харесват тази песен, виж, че в темата не са гласували за нея.

Нали вие гласувахте за старите й песни, темата не е отворена само за Преславови а за целия форум...бахти филмарите

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ съм ти аз виновен, че нямаш топки да отстояваш собствената си позиция относно цигарите.

Колко пъти трябва да ти повтарям, че позицията ми не се е променяла и категорично не одобрявам това нейно начинание? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пъти трябва да ти повтарям, че позицията ми не се е променяла и категорично не одобрявам това нейно начинание? :mf_surrender:

 

Не им забелязвай от нерви вече и на папагали се превърнаха всеки пост едно и също повтаря този или тази незнам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пъти трябва да ти повтарям, че позицията ми не се е променяла и категорично не одобрявам това нейно начинание? :mf_surrender:

И отстояваш тази своя позиция точно как? Щото двойния ти аршин е очевиден - Галена я чешеше седмици наред че рекламирала цигари, а сега не си бил одобрявал това нейно начинание, ама си и бил прощавал и по фрапиращи неща.

 

Голямо отстояване на непроменена позиция, няма що. Освен голям лицемер, поне вече знаем и какво мекотело си. Стиска ти само да затваряш теми да не обсъждаме както твоя личен пълен резил покрай краха на любимата ти Пепа, като се криеш зад правилата на форума, дето иначе ти дреме на ******* за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...