Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не съм влизал толкова често във форума последния месец, честно казано, не съм ги видял, но щом казваш публично ще ти вярвам. Може да са снимали няколко хора, сигурно целия клуб не е заспал. Все едно да кажеш че на участието на Галена нейни фенове не бяха зарибени. Да бъдем обективни, и двете имат много хитове и фенове, не става да правим нито едната, нито другата треторазрядна, че то и на Татяна участията избухват

 

Клипчетата бяха от няколко дискотеки/участия. Ясно се усещаше цялостната атмосфера в клуба. Когато тълпата реве с цяло гърло, няма как да не се чуе. Този ти пост е опит за лавиране и призоваваш към обективност, а всъщност правиш едно измъкване от ситуацията. Никой не изкарва Преслава треторазрядна, но очи и уши си имаме и вярваме на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството че дори да се намери клип по вашите критерии, пак ще продължите със старата песен. Все пак вярвате повече на собствените си теории, отколкото на фактите.

Определено.

Старата песен на нов глас - мислят си, че като повторят нещо 100 пъти, става истина.

Така беше цяла година с чутовния хит-ДУЕТ "Шефката", така е в момента и с новата продукция на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството че дори да се намери клип по вашите критерии, пак ще продължите със старата песен. Все пак вярвате повече на собствените си теории, отколкото на фактите.

 

Чувствата си ги имай - те не са факти. Фактите се видяха на клипчетата.

 

Няма наши, няма ваши критерии - има общоприети представи за прием, когато една песен има претенциите да е най-големия рекордьор в браншна. Тази песен предизвиква по-слаба реакция в хората от набедената от теб за флоп "Дай ми любов". За пореден път въртиш и сучиш в името на една изгубена и грешна кауза.

 

Защо НИКОЙ не каза, че "Да гори в любов" се приема зле?

 

Няма нужда да отговаряш, дебати с теб на тема Преслава са излишни поради умопомраченост - още един факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, няма смисъл да спорите. Нищо, което излезе в последните 5 години няма да се помни след 1 година, че и по-малко.

Всичко се промени и за това са виновни феновете. Комерсите са едни и същи, певиците ни също.

Да. Галош най-добре го знае това и по тази причина не спира да бълва :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На двата фена на Галоша им остана само тук във форума да лаят пропаганда, но пък публиката тук е толкова рехава (пак по тяхна вина), че резултатът е нулев.

 

Нулев е приемът на "Изтрезняваш ли" - това става ясно от видео материалите. На Галена хората са на черешата на всяка песен. Постът ти е безмислен, изливане на горчилка от неприятната за теб действителност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нулев е приемът на "Изтрезняваш ли" - това става ясно от видео материалите. На Галена хората са на черешата на всяка песен. Постът ти е безмислен, изливане на горчилка от неприятната за теб действителност.

Моята действителност не се ограничава към това коя песен как се приема, гледания, шефки, раманиа и подобни полюции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувствата си ги имай - те не са факти. Фактите се видяха на клипчетата.

 

Няма наши, няма ваши критерии - има общоприети представи за прием, когато една песен има претенциите да е най-големия рекордьор в браншна. Тази песен предизвиква по-слаба реакция в хората от набедената от теб за флоп "Дай ми любов". За пореден път въртиш и сучиш в името на една изгубена и грешна кауза.

 

Защо НИКОЙ не каза, че "Да гори в любов" се приема зле?

 

Няма нужда да отговаряш, дебати с теб на тема Преслава са излишни поради умопомраченост - още един факт.

Песента стана хит във всички платформи без изключения, доказа се че гледанията в YouTube са реални, и оглави толкова важната за вас дискотечна класация. Това са фактите. Останалото за мен са теории и догадки, породени от омразата ви към Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибирам се от дискотека. В общи линии - Галин мачка, последните му 4-5 песни звучаха, тази с Лидия два пъти (прибирам се рано, така че може и още да се е чувала). Галена не изостава - Сърце, Шефката, Феноменален, Просто шоу, Кой. Анелия също - Дай ми още, Копакабана, една гръцка, която никога не съм знаела коя е, но много я въртят, Бръммм... Преслава до 4 часа прозвуча с Няма да ти пиша, Като за финал и Изтрезняваш ли, която не се приема никак вяло. Странно ми е, че не пуснаха Обратно в играта и Не се изтриваш, но пак казвам, тръгнах си рано. Освен Галин и Лидия, два пъти звучаха и "Ла Маями" и "Въртележката".

Доста отслабени позиции за Алисия и Емануела, двете звучаха с по една песен.

Други мъже освен Галин почти не чух, само Азис и Джордан с по една песен (Мотел и Муцуна). А в същото време, вероятно някой в друг край на България, се е разцепил да слуша Фики, Константин, Борис Дали, Алисия, Емануела, Десислава и кой ли още не... всичко е субективно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента стана хит във всички платформи без изключения, доказа се че гледанията в YouTube са реални, и оглави толкова важната за вас дискотечна класация. Това са фактите. Останалото за мен са теории и догадки, породени от омразата ви към Преслава.

 

1. Не се е доказало, че гледанията в YouTube са реални. 100 пъти ти обяснихме, че гледанията вече могат да се купуват в конкретни градове. Здравата логика сочи, че голяма част от показванията не са истински. Сривът им за толкова кратко време и първоначалните гледания на други големи звезди, пуснали песни в този период сами по себе си говорят достатъчно

2. Вече 2 пъти ти обясних защо е първа в DJ-ската класация за февруари, но ти се направи на ударен. Още те чакам да коментираш второто място в същата класация на "Скъпото се плаща". Нека видим през март и април къде ще е Преса в класацията и тогава ще говорим.

3. За месец и половина няма НИТО ЕДНО клипче, доказващо, че тази песен е хит. Самият ти нито веднъж не коментира клипчетата, пуснати тук. Защо ли?

 

Преслава пусна най-слабата си песен от много време насам, реши да напомпва именно нея и сега и самата тя сигурно съжалява за избора си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Не се е доказало, че гледанията в YouTube са реални. 100 пъти ти обяснихме, че гледанията вече могат да се купуват в конкретни градове. Здравата логика сочи, че голяма част от показванията не са истински. Сривът им за толкова кратко време и първоначалните гледания на други големи звезди, пуснали песни в този период сами по себе си говорят достатъчно

2. Вече 2 пъти ти обясних защо е първа в DJ-ската класация за февруари, но ти се направи на ударен. Още те чакам да коментираш второто място в същата класация на "Скъпото се плаща". Нека видим през март и април къде ще е Преса в класацията и тогава ще говорим.

3. За месец и половина няма НИТО ЕДНО клипче, доказващо, че тази песен е хит. Самият ти нито веднъж не коментира клипчетата, пуснати тук. Защо ли?

 

Преслава пусна най-слабата си песен от много време насам, реши да напомпва именно нея и сега и самата тя сигурно съжалява за избора си.

 

Негово лицемерие не коментира клипчетата, щото Пепа е хит по всички стрийминг платформи, нищо че не изкарва и една пробита стотинка от там, пък него такива неща като вмирисаните дискотеки не го вълнуват, нищо че хиляда пъти му беше обяснено как всичките и доходи идват оттам. А да, всичките и доходи освен тия от РЕКЛАМАТА НА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Seriozno li si mislish che kogato nqkoi dade parite si za da otide na uchastieto na Preslava, nqma da izbuhva na nai-aktualniqt i hit? Ako beshe kazala che ne se izbuhva v diskotekite, kogato nqma nikoq pevica, no nqkoi edva li shte hodi na neinoto uchastie bez da znae pesenta i da ne q haresa...

 

Да, аз също когато съм на участие не избухвам на всички песни, защото не всички ми харесват до такава степен. Това което си казал, че едва ли някой ходи на участие без да знае песента и да я харесва е тъпо. Хубаво, може да я знае, но не е задължително да я харесва. Ти абсолютно всичко ли харесваш на Преслава? Наистина не се избухва на "Изтрезняваш ли", не случайно я пее на плейбек и не снима клипчета за профила си. Дори тя вижда какво е положението. ;)

 

Намери тук в темата има клипче в което се вижда как Преслава агитира хората да пеят, защото ще ги снимала за фейсбук.

 

А и гледанията не са купени, проверете в Youtube for Artists. Най-многи идват от България, Германия, Англия, още няколко държави с бг гастарбайтери и от съседните държави, примерно трафикът от Сърбия никак не е малък и ме изненади.

 

Това как са разпределени не означава, че не са купени. Ако беше прав и гледанията не са купени, щеше ли да се срине толкова бързо? Та тя е направила 84К вчера - събота... Нали знаеш колко скачат гледанията точно в събота и че тогава се прави най-голям трафик. В петък имаше 73 - само 10К разлика в двата най-силни дни за песен на месец и половина, претендираща за мега хит. Нормално ли ти се вижда на фона на началните гледания в първия месец и сега за дни да се срине толкова? :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента стана хит във всички платформи без изключения, доказа се че гледанията в YouTube са реални, и оглави толкова важната за вас дискотечна класация. Това са фактите. Останалото за мен са теории и догадки, породени от омразата ви към Преслава.

 

С какво се доказа, че гледатията са реални, и ти специално с какви факти защити тезата си? Няколко дни пиша тук факти и цифри, които доказват твърденията ми, ти мълчиш разбира се, а сега реши да се появиш и да напишеш това... :1000 (10): Щом нещо се е доказало, докажи го и ти с факти - точни и ясни. Другото са празни приказки.

 

Точно ти не споменавай дискотечната класация, след като я обяви за маловажна и каза, че не е фактор, когато Галена беше на първото място. Сега нямаш моралното право да го коментираш, освен ако не си признеш, че мериш с двоен аршин и си подходил лицемерно.

 

Нищо от това което пиша не е водено от омраза към Преслава,а от обективност - нещо, което на вас ви липсва. Признай си, че си заслепен и манипулираш, както направи Кели, на него съм склонна да му приема писаниците, защото поне си признава, че би извъртял всичко за Преса. А ти очевидно замазваш всичко.

 

Много е лесно да се оправдаеш с "вие мразите Преслава".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз също когато съм на участие не избухвам на всички песни, защото не всички ми харесват до такава степен. Това което си казал, че едва ли някой ходи на участие без да знае песента и да я харесва е тъпо. Хубаво, може да я знае, но не е задължително да я харесва. Ти абсолютно всичко ли харесваш на Преслава? Наистина не се избухва на "Изтрезняваш ли", не случайно я пее на плейбек и не снима клипчета за профила си. Дори тя вижда какво е положението. ;)

 

Намери тук в темата има клипче в което се вижда как Преслава агитира хората да пеят, защото ще ги снимала за фейсбук.

Това как са разпределени не означава, че не са купени. Ако беше прав и гледанията не са купени, щеше ли да се срине толкова бързо? Та тя е направила 84К вчера - събота... Нали знаеш колко скачат гледанията точно в събота и че тогава се прави най-голям трафик. В петък имаше 73 - само 10К разлика в двата най-силни дни за песен на месец и половина, претендираща за мега хит. Нормално ли ти се вижда на фона на началните гледания в първия месец и сега за дни да се срине толкова? :confused:

Означава че не са купени, не може да се купуват от България. От Англия и Америка да, но от България не. Намерете един реален сайт за купуване на гледания в който може да се купуват от Бг и Сърбия. 85к за ден месец и половина след премиерата не е малко.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Не се е доказало, че гледанията в YouTube са реални. 100 пъти ти обяснихме, че гледанията вече могат да се купуват в конкретни градове. Здравата логика сочи, че голяма част от показванията не са истински. Сривът им за толкова кратко време и първоначалните гледания на други големи звезди, пуснали песни в този период сами по себе си говорят достатъчно

2. Вече 2 пъти ти обясних защо е първа в DJ-ската класация за февруари, но ти се направи на ударен. Още те чакам да коментираш второто място в същата класация на "Скъпото се плаща". Нека видим през март и април къде ще е Преса в класацията и тогава ще говорим.

3. За месец и половина няма НИТО ЕДНО клипче, доказващо, че тази песен е хит. Самият ти нито веднъж не коментира клипчетата, пуснати тук. Защо ли?

 

Преслава пусна най-слабата си песен от много време насам, реши да напомпва именно нея и сега и самата тя сигурно съжалява за избора си.

 

Репликирал си го в 11 часа сутринта с перфектно аргументиран и обоснован пост в отговор на малоумните му брътвежи. 5 часа той не може да измисли сносен отговор, а го знаем, че е седял и дълго се е чудил какво да каже. И накрая в 16:00 часа следобед пуска "Да гори в любов" и заявява, че това бил хитът на 2018 година. При положение, че друга песен е на прага на 20-те милиона.

 

@FAST

 

В дадени моменти получавам ясновидски усещания за хората. С времето се доказаха, че се случват. Преди малко получих визия за теб:

 

Ще бъдеш нещастен цял живот. И ще изгниеш в този форум, лъжейки и шикалкавейки под маската на уж интелегентно момче. Интелигентно, даващо си сметка какви небивалици говори, но въпреки това заставайки на страната на неистината и неправдата. Бъди силен, за да понесеш по-леко предстоящето. Само това мога да кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Означава че не са купени, не може да се купуват от България. От Англия и Америка да, но от България не. Намерете един реален сайт за купуване на гледания в който може да се купуват от Бг и Сърбия. 85к за ден месец и половина след премиерата не е малко.

 

Малко са на фона на цялата картинка с тази песен, на фона на общите и гледания, на тези които правеше за дни и този спад сега. Сравни гледанията на други песни как са се движили. "Феноменален" държеше равномерност в гледанията си доста дълго време, в момента все още я има. На колко време са двете песни обаче? Ако се замислиш и сам ще видиш за какво ти говоря. "Феноменален" на месец и половина не падаше под 100-110К, а "Изтрезняваш ли" в събота не може да ги направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry

 

При положение, че знаеш каква разпалена полемика се върти около "Изтрезняваш ли", най-логичното нещо беше просто да заснемеш едно клипче на телефона си въпросния "никак невял прием" на песента снощи. Защото какво ли не чухме, на какво ли не се наслушахме.

 

Лъжливото овчарче на форума и измамник в живота каза, че се пускала по 4 пъти на вечер в Плаза. Ти сега казваш, че се била приемала много добре. Доказателства и за двете твърдения няма. Клипове бол - реакция по скалата до 10 - от 1 до 2.5. Иначе на рекорди нямаме стигане.

.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко са на фона на цялата картинка с тази песен, на фона на общите и гледания, на тези които правеше за дни и този спад сега. Сравни гледанията на други песни как са се движили. "Феноменален" държеше равномерност в гледанията си доста дълго време, в момента все още я има. На колко време са двете песни обаче? Ако се замислиш и сам ще видиш за какво ти говоря. "Феноменален" на месец и половина не падаше под 100-110К, а "Изтрезняваш ли" в събота не може да ги направи.

Феноменален е тотален хит това е неспоримо, възможно е да се купуват и забавени гледания, как мислиш че песни като Боже прости и подобни имат над 20млн гледания

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...