Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Марче има уроки от черна жена, колежка. :3fdb8960598fa63e: Много и завижда. Някой знае ли коя е? :1000 (29):

 

32:11

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Бахти простотията, човек!! Тия мангали тръгнали да правят ТОЛК шоута във Фейбсук, че и Мария барабар с тях се излага понеже няма къде другаде да я поканят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Проект на годината :heart:

 

@Kondomcho

 

Смяташ ли, че ще я пеят силно на 18 години Планета?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Смятам, че "Изтрезняваш ли" въобще няма да прозвучи на 18 години Планета ала "Обратно в батака". :)

 

"Сърце" е уникална песен, ще дъни яко, а мен ме е срам, че я оплюх при излизането й. Но... Better late than never, е казал народът, след което си ибал майката в... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава вчера е направила 73К. Галена на същия ден от премиерата е направила 111К с "Феноменален", а "Сърце" е направила 60К. Тогава обаче е било четвъртък, а вчера петък. Разлика от 13К между баладична умерена песен и кючека на Преса, в петък, когато хората се събират. Мисля, че Преслава сама може да поздрави песента си "Изтрезняваш ли" с това:

 

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Помните ли какво говорехте за "Феноменален"? Тя обаче 140 дни след премиерата си прави по 40К, а така като гледам Преслава ще падне под 50 още друтата седмица - на втория месец! :bye1:

 

Иначе мълчете още... Много тихи сте станали в последните дни. :hug:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава вчера е направила 73К. Галена на същия ден от премиерата е направила 111К с "Феноменален", а "Сърце" е направила 60К. Тогава обаче е било четвъртък, а вчера петък. Разлика от 13К между баладична умерена песен и кючека на Преса, в петък, когато хората се събират. Мисля, че Преслава сама може да поздрави песента си "Изтрезняваш ли" с това:

 

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Помните ли какво говорехте за "Феноменален"? Тя обаче 140 дни след премиерата си прави по 40К, а така като гледам Преслава ще падне под 50 още друтата седмица - на втория месец! :bye1:

 

Иначе мълчете още... Много тихи сте станали в последните дни. :hug:

 

Как съм та обучил тебе да си мръсна кучкаааа. :roll1: :roll1:

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@plambata

 

Как си? :) Бас държа, че нямаш стомашни проблеми и интестиналната ти лигавица се саморегенирара бързо и ефективно. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Връщам:

 

 

Хора, Галена на следващия РД на Планета може да покани Миле Китич да си забият дуета. :happyppl:

 

Имам усещането, че песента ще е брутално яка и ще разтресе всичко. Нямам търпение вече. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@plambata

 

Как си? :) Бас държа, че нямаш стомашни проблеми и интестиналната ти лигавица се саморегенирара бързо и ефективно. :Vishenka_05:

'

 

Хаххаха...обичам, когато справедливостта възтържествува и то по-рано от очакваното. Някои хора са по-ниски от тревата в последните дни. Сигурно се тешат с циганските напеви на кумата от миналата седмица, защото и самите те са спрели отдавна да въртят гледания на псевдохита на псевдолидерката им.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме на тема Галена, да похвалим нея и Емануела като първите Пайнерски милионерки в Spotify. Само Топ 10 на най-слушаните им песни за изминалата около година е достатъчен, за да им се оформи милиончето.

 

Галена

1.Феноменален - 177,227

2.Маракеш - 150,442

3.Шефката - 147,130

4.Дай ми любов - 113,934

5.Пей сърце - 97,974

6.Просто шоу - 88,148

7.TheBoss - 86,086

8.Сърце - 84,546

9.В твоите очи - 77,383

10.Moro Mou - 68,614

---

Общо: 1,091,483

 

Емануела

1.Купих ти сърце - 173,449

2.Нотариално заверен - 151,787

3.Гледай ме на снимка - 133,578

4.Направи така - 101,601

5.Без чувства - 86,836

6.Още те обичам - 84,245

7.5,6,7,8 - 83,562

8.Виновна - 78,533

9.Не ме заслужаваш - 71,871

10.Като теб - 40,242

---

Общо: 1,005,704

 

ПП: Предполагам, че е възможно да има и още 1-2 имена от каталога, които да са стигнали до там, но трябва да им се преброят и песните с по-малко стриймвания- на някой ако му се занимава да преброи. Но в такъв случай въпросните две лидерки навярно ще стигнат и 1.5 милиона. При всяко положение са се развили най-добре в едната година, в която Пайнер качват там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е направил 96К вчера. В нета се качват много клипчета с песента, Галин качва сторита от участията си на които се вижда, че хората се кефят на песента, качва и клипчета пратени му от фенове. От "Изтрезняваш ли" нямаме такива, няма и да има. И за двете песни се коментира, че са с купени гледания, но за едната е повече от ясно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Лидия също така имат и фен клипче с 1.2 милиона. Именно тази странична гледаемост подпомага тезата, че цифрата на основното си е съвсем реална, песента си е хит.

Но и за Преслава не се знае. При нея почти винаги имаме първоначален интерес от няколко милиона първите седмици и после зацикляне. Повечето й песни просто вече не са трайни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Бахти простотията, човек!! Тия мангали тръгнали да правят ТОЛК шоута във Фейбсук, че и Мария барабар с тях се излага понеже няма къде другаде да я поканят.

Доста аматьорско като цяло. :1000 (29): Като видях, че Сигнал чак новина са написали, че Азис ще има шоу в YouTube, помислих, че ще е нещо... най-малкото поне добре заснето, а то.. :dontknow: :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Лидия също така имат и фен клипче с 1.2 милиона. Именно тази странична гледаемост подпомага тезата, че цифрата на основното си е съвсем реална, песента си е хит.

Но и за Преслава не се знае. При нея почти винаги имаме първоначален интерес от няколко милиона първите седмици и после зацикляне. Повечето й песни просто вече не са трайни.

 

Лиган и Гадия имат клипче с 1.2 милиона, а най-гледаното фен видео на Преслава е с 65К. Интереснооооо, става все по-интересно в тоА попфолк. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с това клипче Галин и Лидия имат 8.5 милиона гледания. Аз ви казах, че ще мине Преслава, както е тръгнало ще я мине и с официалното клипче съвсем скоро. Не е далеч този ден. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, няма смисъл да спорите. Нищо, което излезе в последните 5 години няма да се помни след 1 година, че и по-малко.

Всичко се промени и за това са виновни феновете. Комерсите са едни и същи, певиците ни също.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, няма смисъл да спорите. Нищо, което излезе в последните 5 години няма да се помни след 1 година, че и по-малко.

Всичко се промени и за това са виновни феновете. Комерсите са едни и същи, певиците ни също.

 

Не е съвсем така. Като цяло си прав, но сме свидетели на някои изключения от тази тенденция. На Деси Слава и Галена "В твоите очи" виждаме, че 4 години по-късно продължава да задържа интерес. "Кой" също. Тези песни ще достигнат 30 милиона гледания в дългосрочен план.

 

Двата мегахита на Азис са ясни, сума ти години гравитират в ТОП 30 по гледаемост.

 

Мисля, че и на Преслава "Да гори в любов" също ще е една от песните, които ще се помнят по-дълго. С тази песен тя удари кьоравото, за щастие или радост обаче се оказа твърде глупава - ако искаше да помпи изкуствено хит, "Да гори" беше най-добрия й коз, а не тази селско-агресивна бутафория "Изтрезняваш ли". Всички помним клипчетата с бруталните еуфории от дискотеки и участия на първата песен. Второто парче и цялата ситуация около него ще остане в историята на нашия жанр като една от най-големите и очевидни излагации на голямо име.

 

Мисълта ми е, че се намират тук-таме и песни, които надживяват общоприетия срок на годност от 2-3 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е направил 96К вчера. В нета се качват много клипчета с песента, Галин качва сторита от участията си на които се вижда, че хората се кефят на песента, качва и клипчета пратени му от фенове. От "Изтрезняваш ли" нямаме такива, няма и да има. И за двете песни се коментира, че са с купени гледания, но за едната е повече от ясно.

Seriozno li si mislish che kogato nqkoi dade parite si za da otide na uchastieto na Preslava, nqma da izbuhva na nai-aktualniqt i hit? Ako beshe kazala che ne se izbuhva v diskotekite, kogato nqma nikoq pevica, no nqkoi edva li shte hodi na neinoto uchastie bez da znae pesenta i da ne q haresa...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Seriozno li si mislish che kogato nqkoi dade parite si za da otide na uchastieto na Preslava, nqma da izbuhva na nai-aktualniqt i hit? Ako beshe kazala che ne se izbuhva v diskotekite, kogato nqma nikoq pevica, no nqkoi edva li shte hodi na neinoto uchastie bez da znae pesenta i da ne q haresa...

 

Да, сериозно. И такива клипчета видяхме. Хора на нейно участие - на някои им е тъпо, други се клатят, но не знаят текста. Месец след премиерата. Тези клипчета бяха пуснати тук, цитирани и коментирани. Ти като нейн фен няма как да не си ги видял. В момента се правиш на ни лук ял, ни лук мирисал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сериозно. И такива клипчета видяхме. Хора на нейно участие - на някои им е тъпо, други се клатят, но не знаят текста. Месец след премиерата. Тези клипчета бяха пуснати тук, цитирани и коментирани. Ти като нейн фен няма как да не си ги видял. В момента се правиш на ни лук ял, ни лук мирисал.

Не съм влизал толкова често във форума последния месец, честно казано, не съм ги видял, но щом казваш публично ще ти вярвам. Може да са снимали няколко хора, сигурно целия клуб не е заспал. Все едно да кажеш че на участието на Галена нейни фенове не бяха зарибени. Да бъдем обективни, и двете имат много хитове и фенове, не става да правим нито едната, нито другата треторазрядна, че то и на Татяна участията избухват

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и гледанията не са купени, проверете в Youtube for Artists. Най-многи идват от България, Германия, Англия, още няколко държави с бг гастарбайтери и от съседните държави, примерно трафикът от Сърбия никак не е малък и ме изненади.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...