Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Yaneva, днес се навършват 10 години от появата на този трак.

 

Имам два въпроса към теб:

 

1. Не минаха ли много бързо?

2. Ще отпразнуваш ли юбилея като се отдадеш в ръцете на мускулест красавец с впечатляващ пакет, като този в клипа?

:Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславовият глас е ангелски може да разчувства малки и големи , благодарение на хубавият си глас си изгради това голямо име!

 

Мда, тя затова пее наживо веднъж на пълнолуние и дори тогава - само ако някой я снима с камера.

 

Голям глас, голямо чудо.

 

То и затва кат гледам тряяше да чакаме месец и половина да видим клипче в което пее вселенския хит на живо за да се чуе реакция от публиката.

 

Така че не ми обяснявай коя къф глас имала, а обърни внимание коя как - и колко често - го употребява, щото това говори много за уважението на изпълнителя към публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си пеят старите песни на живо...Малцина, са които пеят новите, на живо! И Преслава плейбека.... Тя поне не пее върху песните, и хората да си мислят, че е на живо...! Нея съдите, ама огледайте се... Чак ви завиждам на свободното време, да мразите и да плюете по хората...Респект!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички сме наясно, че разликата в първоначалните гледания (в първите 2 седмици) на тези 2 песни е фрапираща и крайно нереална, но никога няма да си го признаете.

 

Хаха, да. До вчера твърдяха с голяма убеденост, че гледания и лайкове от България не можело никъде да се купят. За 3 минути открих 3 сайта. За 15 щях да открия сигурно 15. :3fdb8960598fa63e: Fast и Slavi от тогава мълчат по този въпрос. Поне едно "Не бяхме прави" да бяха казали. Но не!

 

И Fast одеве написал за нас "Горките". :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Камбуров пък 2-3 дни мълча и сега се развика от Германия "Преслава за пореден път им го наби" с неговите удвителни възклицания на всяко изречение. Все заучени фрази, все чути от нас и резултат от факта, че некадърна певица като Галена им изкоруби душите от фрустрация всяка година да обира точките с впечатляващи и разнообразни проекти. А тяхната велика Преслава толкова проста, че купува гледания не на истинските си хитове, а не някакви боклучарски песни със срок на годност 6 седмици. Такива хитове с такива реални рекорди, че един път не ги изпълни на живо. Oh yeaaah.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, да. До вчера твърдяха с голяма убеденост, че гледания и лайкове от България не можело никъде да се купят. За 3 минути открих 3 сайта. За 15 щях да открия сигурно 15. :3fdb8960598fa63e: Fast и Slavi от тогава мълчат по този въпрос. Поне едно "Не бяхме прави" да бяха казали. Но не!

 

И Fast одеве написал за нас "Горките". :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Камбуров пък 2-3 дни мълча и сега се развика от Германия "Преслава за пореден път им го наби" с неговите удвителни възклицания на всяко изречение. Все заучени фрази, все чути от нас и резултат от факта, че некадърна певица като Галена им изкоруби душите от фрустрация всяка година да обира точките с впечатляващи и разнообразни проекти. А тяхната велика Преслава толкова проста, че купува гледания не на истинските си хитове, а не някакви боклучарски песни със срок на годност 6 седмици. Такива хитове с такива реални рекорди, че един път не ги изпълни на живо. Oh yeaaah.

Пе какво да ти кажа топно. Това, пе може далеч не означава, пе са пазарувани. Имаш ли платежни, разписки? Тогава ще кажа, че не съм бил прав.

И вие мес3ц говорихте как не била новата на Пресли хит по дискотеките, а видяхме и диджейската класация и реални клипчета от участия на екзалтирана публика, но продължавате да се опитвате да прокарвате налудничевата си теза, вместо да признаете пред себе си, че Преса е над Галол във всяко отношение

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Галена в клипа, се рекламират цигари.... Ама Преслава виновна.. Космическия клип с цигсри..

Проблема не е че Пепа рекламира цигари, а конкретно как един определен неин фен наоколо съвсем доскоро твърдеше как не, тя никога повече нямало да рекламира цигари, а сега вече 6та поредна седмица мълчи като няма да казвам какво и едно "Извинявайте, не бях прав, Пепа е точно същия боклук, който твърдях че са всички останали рекламиращи цигари в клиповете" не казва. Дори напратив, бил и простил вече как рекламира СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА.

 

И междудругото, не, не си пеят всички старите песни на живо по участия, точно вчера гледахме клипчето в което Пепа си разнася микрофона по сцената, а на фон върви омръзналата на всички Дяволско желание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сравнение, "Да гори в любов" на 47-ия си ден (отново неделя) е имала 75к.

Дневните гледания в Popnable започнаха от 1 ноември, т.е Преслава към 80-тия си ден на "Да гори" е имала 75к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е логиката песента на Ванката и Ивана да право драстично повече гледания от самостоятелната на Ивана...

 

"Шефката" вчера в неделя е направила само с официалното клипче повече гледания от "Зоопарк" и "Купих ти сърце", а някой хора вече я бяха отписали от топ 100 дори... :3fdb8960598fa63e:

 

"Изтрезняваш ли" - ден 46-ти - 68К

"Феноменален" - ден 46-ти - 111К

"Сърце" - Ден 46-ти - 67К

 

Какво да кажа повече..... :Vishenka_12: :laughing:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е логиката песента на Ванката и Ивана да право драстично повече гледания от самостоятелната на Ивана...

 

"Шефката" вчера в неделя е направила само с официалното клипче повече гледания от "Зоопарк" и "Купих ти сърце", а някой хора вече я бяха отписали от топ 100 дори... :3fdb8960598fa63e:

 

"Изтрезняваш ли" - ден 46-ти - 68К

"Феноменален" - ден 46-ти - 111К

"Сърце" - Ден 46-ти - 67К

 

Какво да кажа повече..... :Vishenka_12: :laughing:

 

Че Коцето влиза днес директно на номер 1 със "107 дни" в "Сигнал.бг. :P

"Изтрезняваш ли" е вятър работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите на Анелия и Емануела вече са паднали под "Сърце" с дневните гледания. Утре падат и под "Феноменален".

Staying power! :Vishenka_05:

Феноменален - 40К

Скъпото се плаща - 38К

Заради теб - 37К

:Vishenka_05:

И защо не се коментира, че Максим с Мило мое(32К) вече няколко дни прави повече от Да гори(26К). :feminist_en:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Yaneva, днес се навършват 10 години от появата на този трак.

 

Имам два въпроса към теб:

 

1. Не минаха ли много бързо?

2. Ще отпразнуваш ли юбилея като се отдадеш в ръцете на мускулест красавец с впечатляващ пакет, като този в клипа?

:Vishenka_05:

 

Ще го отпразнува с бутилка водка Янка-пиянка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си още една нова певица в каталога на Пайнер - Даниела.Митака усилено търси нови попълнения, че нашите любимки увяхнаха.Тази година явно ще има доста дебютиращи изпълнители.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не бях модератор, отдавна щеше да бъдеш в игнор листата ми. Обсебващ до мозъка на костите. Намери си друга мания.

 

Няма да си намери друга мания. Аз съм го подучил да те тормози. Не може само аз и Стела да вървим след теб и да те поставяме на място. Трябват и други бойци в битката срещу лицемерието.

 

Добре е да има повече мислещи хора като него, които се противопоставят на очевадни манипулации и затваряне на очите кога-както ни отърва.

 

Така, че STFU.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е логиката песента на Ванката и Ивана да право драстично повече гледания от самостоятелната на Ивана...

 

"Шефката" вчера в неделя е направила само с официалното клипче повече гледания от "Зоопарк" и "Купих ти сърце", а някой хора вече я бяха отписали от топ 100 дори... :3fdb8960598fa63e:

 

"Изтрезняваш ли" - ден 46-ти - 68К

"Феноменален" - ден 46-ти - 111К

"Сърце" - Ден 46-ти - 67К

 

Какво да кажа повече..... :Vishenka_12: :laughing:

 

Аз има какво да кажа. И то е:

 

"Да гори в любов" ден 1-ви: 350К

"Изтрезняваш ли" ден 1-ви: 500К

 

 

"Да гори в любов" ден 80-ти: 75К

"Изтрезняваш ли" ден 47-ми: 68К

 

 

Нека Господ съди до дупка всички подръжници на измамите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си още една нова певица в каталога на Пайнер - Даниела.Митака усилено търси нови попълнения, че нашите любимки увяхнаха.Тази година явно ще има доста дебютиращи изпълнители.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашият пак се филмира. Напомняш ми на собствените ми кризи през 2015, а това не говори добре.

 

Ако е криза да си против измамниците и двуличниците - така да е. Аз поне правя и казвам това, което чувствам. А ти се страхуваш да ми дадеш един бан, за да не загубиш драгоценния си пост на модератор. Така правят мишките и НЕмъжете. Айде чао и не ме занимавай повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...