Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бановете са с различна продължителност, какво е толкова странно?

Песента на Таня е чудна наистина.

Да де, доста интересна е преценката, по която се дават тези банове с различна продължителност по принцип, не смяташ ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Дам, песента на Таня е повече от чудна, като повечето нейни. Чудно е и как нищо не правиш като модератор, след като някой ей сегичка коментираше снимки на потребител /в случая Докето/, а това уж било забранено, като удобното оправдание е, че той доброволно ги бил изпращал. Много общо има това с попфолка принципно... :mf_surrender:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих с бивши модератори. Оказа се, че преди време имало тема изцяло с хейт по Преслава. Някой обаче ненадейно заключил темата и отрязал достъп до нея. Тръгнало разследване кой го е направил. Всички подозорения паднали върху Fast, но momo го покрил - казал, че бил станал бъг във форума. WTF?

Помня случая. Balm*in се се опита да се възползва че темата е за Преслава за да ме махнат от екипа. Адски лицемерно беше от негова страна че точно той повдига подобен случай, защото беше известен със злоупотребите и своеволията си и накрая си загуби правата именно заради това, след като махна бан, сложен от друг модератор без обяснение. Когато Момо установи че не съм заключил темата, помоли потребителите и останалите модератори да не ме обвиняват без причина. Не е споменавал бъгове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам го предвид, ако се беше продължило, щях да раздам наказания. Нямам намерение за всяка буква извън темата или добрия тон да слагам бан, винаги съм била против това. :)

Иначе хубави и забравени песни постваш. Тази на Кали ми беше много любима навремето, може би е последната нейна, която съм слушала повече от веднъж...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам го предвид, ако се беше продължило, щях да раздам наказания. Нямам намерение за всяка буква извън темата или добрия тон да слагам бан, винаги съм била против това. :)

Иначе хубави и забравени песни постваш. Тази на Кали ми беше много любима навремето, може би е последната нейна, която съм слушала повече от веднъж...

Имам афинитет към хубавите и забравени песни, особено ако са останали и без клип.

Тази на Кали знаеш ли?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам афинитет към хубавите и забравени песни, особено ако са останали и без клип.

Тази на Кали знаеш ли?

 

Не, наистина ли е от 2011? Странно, тогава я следях. Според мен е по-стара.

Тази много ми харесваше - жалко, че я няма с по-хубаво качество и без правописната грешка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъри Чано! Мъри Чаноооо! Дръж си ги там, вика. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: Да си ги взимам за у нас ли, мари чано?

 

 

 

@Yaneva

 

Може би все пак ще пребъдеш в този бурен, взимащ жертви океан. Янево, един съвет от мен: Много повече ти отива да си в ролята на нежната и уязвима, отколкото на Терепевтиращият Ефрейтор.

 

Напоследък общувам с жена, родена в твоите 24 часа - същото бих казал и за нея. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, наистина ли е от 2011? Странно, тогава я следях. Според мен е по-стара.

Тази много ми харесваше - жалко, че я няма с по-хубаво качество и без правописната грешка.

 

Е, "Любов на време" е класика. Лятото мой приятел ме заведе на нейно участие, те са познати и тя я изпя за мен, поздрав от него. Тази жена ме удиви, пее като звяр, без да спира, припомня и стари парчета, чак ляга по сцената накрая, мокра цялата, но си пее. Даже този Влади, с когото ходи, я караше да слиза и да тръгват, ама тя си пердашеше. Много е луда. Пя и това, което ме разтапя:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъри Чано! Мъри Чаноооо! Дръж си ги там, вика. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: Да си ги взимам за у нас ли, мари чано?

@Yaneva

 

Може би все пак ще пребъдеш в този бурен, взимащ жертви океан. Янево, един съвет от мен: Много повече ти отива да си в ролята на нежната и уязвима, отколкото на Терепевтиращият Ефрейтор.

 

Напоследък общувам с жена, родена в твоите 24 часа - същото бих казал и за нея. :3fdb8960598fa63e:

Като оставим настрана всички обиди и клетви, които съм получила към теб, много ми е интересно защо ти е толкова важно да узурпираш целия форум, не без помощта на Стела, разбира се. Сега чак и срещу Фаст си подел кампания, при положение, че той не ти се бърка в сметките и не банва, може би от страх да не загуби така ценните си права тук, за да си побутва драгоценната Преси. Та какво удоволствие ти доставя този комунизъм, който действително построихте?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като оставим настрана всички обиди и клетви, които съм получила към теб, много ми е интересно защо ти е толкова важно да узурпираш целия форум, не без помощта на Стела, разбира се. Сега чак и срещу Фаст си подел кампания, при положение, че той не ти се бърка в сметките и не банва, може би от страх да не загуби така ценните си права тук, за да си побутва драгоценната Преси. Та какво удоволствие ти доставя този комунизъм, който действително построихте?

 

Боравя с факти:

 

Факт №1:

 

Модератор изнася секретна информация от модераторския раздел за всеобщо ползване и подливане на вода.

 

Факт №2:

 

Модератор онази вечер редактира коментар в темата за наградите, като за Певица на годината премахна Галена и сложи Преслава... Тук настана скандал, не знам дали ти стана негов свидетел.

 

Срещу това е негодуванието ми и е съвсем оправдано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната ми любима песен на Кали

Разтърсва! :Vishenka_05:

 

 

Боравя с факти:

 

Факт №1:

 

Модератор изнася секретна информация от модераторския раздел за всеобщо ползване и подливане на вода.

 

Факт №2:

 

Модератор онази вечер редактира коментар в темата за наградите, като за Певица на годината премахна Галена и сложи Преслава... Тук настана скандал, не знам дали ти стана негов свидетел.

 

Срещу това е негодуванието ми и е съвсем оправдано.

За каква секретна информация говориш? Ти отдавна изплю, че си дал на Стела идеи за перманентен бан за мен, Слав и Джига, като вметна, че 'xroflx9' бил под въпрос, след което последният доста промени отношението си спрямо вас - хора, които сте го обиждали доста. Предполагам това е тази толкова "секретна" информация.

По отношение на промяната в пост и замяна с Преслава, би трябвало да е твърде безразсъден да го стори. Макар преди време да беше махнал песни на Ивана и Гло от моя тема и да беше едитнал с песен на Преса.

 

 

:3fdb8960598fa63e:

Топ 3 в нейните песни, след "Любов навреме" и "Фалшива"... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но една идея под "Като те почна".

Нормално. Хитове като ''Като те почна'' рядко се раждат в последните години. Дори Кама в едно интервю за ''Открит микрофон'' преди време заяви, че ''Като те почна'' може потенциално да се задържи във времето. И гледам е ударила милионче.

''Недей, сърце'' пък е жестока балада.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разтърсва! :Vishenka_05:

За каква секретна информация говориш? Ти отдавна изплю, че си дал на Стела идеи за перманентен бан за мен, Слав и Джига, като вметна, че 'xroflx9' бил под въпрос, след което последният доста промени отношението си спрямо вас - хора, които сте го обиждали доста. Предполагам това е тази толкова "секретна" информация.

По отношение на промяната в пост и замяна с Преслава, би трябвало да е твърде безразсъден да го стори. Макар преди време да беше махнал песни на Ивана и Гло от моя тема и да беше едитнал с песен на Преса. [/b]

 

Не, за друго става въпрос. Тези мои заплахи не направиха така, че Дойчо да миряса с атаките си към Стела. Щяха да бъдат взети друг мерки и в мига, в който momo даде зелена светлина, Дойчо стана по-нисък от тревата и не е гъкнал против Стела. Одеве той сам призна, че са го предупредили......

 

А, така! Какъв чудесен горе-долу пресен случай примпомняш. Значи модераторът in question все пак си е позволявал да редактира коментари на потребители, само защото го дразнят, набутвайки Преслава за пореден път. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално. Хитове като ''Като те почна'' рядко се раждат в последните години. Дори Кама в едно интервю за ''Открит микрофон'' преди време заяви, че ''Като те почна'' може потенциално да се задържи във времето. И гледам е ударила милионче.

''Недей, сърце'' пък е жестока балада.

Тя спечели и награда с "Недей, сърце".

На това участие на което бях не изпълни "Спрях ли ти тока". От нейните заби "4-4-2", "Пионката", "Копие", "Като те почна", "Фалшива", малко от "Докато спра да дишам", "Любов навреме", "Седем", както и дуета си със Сашо Роман. Поне тези помня. От чуждите се отчете с "Катерино моме", на Слави "Изпратете ни без плач момичета" /не знам заглавието/, разни гръцки, на Цеца май пя. Много е яка, купонджийка голяма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За каква секретна информация говориш? Ти отдавна изплю, че си дал на Стела идеи за перманентен бан за мен, Слав и Джига, като вметна, че 'xroflx9' бил под въпрос, след което последният доста промени отношението си спрямо вас - хора, които сте го обиждали доста. Предполагам това е тази толкова "секретна" информация.

По отношение на промяната в пост и замяна с Преслава, би трябвало да е твърде безразсъден да го стори. Макар преди време да беше махнал песни на Ивана и Гло от моя тема и да беше едитнал с песен на Преса.

В този форум нямам лично отношение към никого.За разлика от повечето тук се вълнувам само от чалгата и не се интересувам от нечии личен живот.Проблемите ми с тези двамата бяха заради "Шефката" и нищо повече.Със Стела пък вече ми е изключително банално да споря- нито някой ще й махне правата,нито ми се четат преразказани чужди постове.По-добре е и ти да не хабиш енергия в нещо безсмислено. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...