Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Забелязах, че имаше учудващо много позитивни коментари в Рама, а хората, от които се очакваше да им хареса по презумпция, бяха някак let-нати down така да се каже.

 

Хайде някой спец в трафиците да се произнесе: Нормален ли е скок от 47К на 116К заради факта, че тръгваш автомат след много песни?

 

@meleto @Danger. @Willy

?

 

 

Не е изключен, когато се появява като аутоплей. Но все пак имам подозрение, че Тотя бууства трафика си, така както са правили и други през странични канали. Все пак, за да го поддържа й трябват средства. Да видим колко ще удържи.

 

Песента, колкото и да я бууства, няма да стане хит. Предните й бяха къде, къде по-запеваеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще трупа като Каква съм луда на ФеКали и Помти перфектен на Емануелция.

Ако купува, ще си проличи до ден-два. Не ми се вярва. Тотя е все по-харесвана, подобно на Яница. Малките им се кефят - за тях са нови певици. Дебютантки няма. Клея не я броя - тя се приема като легенда с 10-годишен стаж вече.

 

Е малките не се кефят на такъв песни, а харесват песни като "Мамасита". Трафика надали идва от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е изключен, когато се появява като аутоплей. Но все пак имам подозрение, че Тотя бууства трафика си, така както са правили и други през странични канали. Все пак, за да го поддържа й трябват средства. Да видим колко ще удържи.

 

Песента, колкото и да я бууства, няма да стане хит. Предните й бяха къде, къде по-запеваеми.

 

Лошото е, че нали е хванала някакъв богатир, дето я води в Дубай, и не се знае колко му е дълбока кесията, дано не се наложи да я търпим твърде дълго. Само разваля пейзажа в топа на класацията. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм забелязала да ми излиза. Може би защото не съм я слушала.

 

Ми то и аз бях толкова дисапойнт кат си я пуснах първия път, чак не я изтърпях до края. Но полека ми се вижда не чак толкова зле, колкото първоначално - не съм от най-бързите с риплея, ко да правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че нали е хванала някакъв богатир, дето я води в Дубай, и не се знае колко му е дълбока кесията, дано не се наложи да я търпим твърде дълго. Само разваля пейзажа в топа на класацията. :3fdb8960598fa63e:

Абе по-добро топа да го бърка Тотя, отколкото Коя? не мислиш ли?

 

Пък и сега и е паднало на Тотя - толкоз време се хаби да тренира зарад някъв кравар, ся сина и е достатъчно голям, тя е в подходяща възраст да се разкурви едно хубаво и да се наслаждава на живота. Ако това включва да я потърпим малко из класациите - така или иначе ни досажда от край време, ша я изтраем още малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че нали е хванала някакъв богатир, дето я води в Дубай, и не се знае колко му е дълбока кесията, дано не се наложи да я търпим твърде дълго. Само разваля пейзажа в топа на класацията. :3fdb8960598fa63e:

 

 

При някакъв по-ясен индикатор директно ще получи strike. И няма да влиза в чартовете. :1000 (27):

 

И тя като Ваня бууства трафика си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе по-добро топа да го бърка Тотя, отколкото Коя? не мислиш ли?

 

Пък и сега и е паднало на Тотя - толкоз време се хаби да тренира зарад някъв кравар, ся сина и е достатъчно голям, тя е в подходяща възраст да се разкурви едно хубаво и да се наслаждава на живота. Ако това включва да я потърпим малко из класациите - така или иначе ни досажда от край време, ша я изтраем още малко.

 

Проблемът е, че бърка топа в период, в който Галена е с две песни в него, разбираш нали. :)

 

Разбира се, че е по-добре Тотя, отколкото Коя?

 

Селяндурщината на Тотя поне е гениална, в Коя? няма нищо гениално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах, че имаше учудващо много позитивни коментари в Рама, а хората, от които се очакваше да им хареса по презумпция, бяха някак let-нати down така да се каже.

 

Хайде някой спец в трафиците да се произнесе: Нормален ли е скок от 47К на 116К заради факта, че тръгваш автомат след много песни?

 

@meleto @Danger. @Willy

?

Купени, разбира се! Не са от показване щото харесванията са забили.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че бърка топа в период, в който Галена е с две песни в него, разбираш нали. :)

 

Разбира се, че е по-добре Тотя, отколкото Коя?

 

Селяндурщината на Тотя поне е гениална, в Коя? няма нищо гениално.

 

Абе нека да се радват, докато могат. Идва ред Клея!

 

Ти не се ли беше отказал от Галена в Държавен вестник, щото не си е поръчала муска за безплатно промотиране и бутане във форума при теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерил си кой да питаш.Същия,който твърдеше,че "Употребена" е с купени гледания. :mf_surrender:

Я пак. Щe се налага ли да търся назад за да ти докажа, че просто попитах като хората и казах, че ако греша ще си го призная. Както и направих де, но след като Денис обясни подробно, а не ти. :ar: Ама не, не си заслужава!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе нека да се радват, докато могат. Идва ред Клея!

 

Ти не се ли беше отказал от Галена в Държавен вестник, щото не си е поръчала муска за безплатно промотиране и бутане във форума при теб?

 

 

Не, просто не съм правил муски за "Сърце". Тези за "Шефката" и "Феноменален" мисля, че бяха достатъчни на този етап. Нека сега да се оправя малко със собствени сили. Тя и така може. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да няма някакъв бъг в popnable? Не ми излиза Преслава. Тото пък според класацията е направил 105К, виждат ми се много скочили. Другите резултати обаче си изглеждат реални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да няма някакъв бъг в popnable? Не ми излиза Преслава. Тото пък според класацията е направил 105К, виждат ми се много скочили. Другите резултати обаче си изглеждат реални.

 

На Тото са за 2 дни, Преслава е пропусната днес поради бъг. Утре и тя вероятно ще е с трафика за 2 дни. Стават бъгове чат-пат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е получила букет и картичка от Митко Димитров за 15 години на сцената :3fdb8960598fa63e:

 

m___dimitrov

Никога няма да забравя, какво ми каза преди години... Беше в 5 ч. сутринта в р-т Приказките, след една моя забележка, че няма смисъл повече да пееш, защото сме си останали само ние!

Ти спря за малко, върна се отново при мен и ми каза тихо...”Шефе, аз пея за да се напея”

 

И за Галена има такава история, но не за пеене :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че нали е хванала някакъв богатир, дето я води в Дубай, и не се знае колко му е дълбока кесията, дано не се наложи да я търпим твърде дълго. Само разваля пейзажа в топа на класацията. :3fdb8960598fa63e:

Този май го разкара преди почти година.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах, че имаше учудващо много позитивни коментари в Рама, а хората, от които се очакваше да им хареса по презумпция, бяха някак let-нати down така да се каже.

 

Хайде някой спец в трафиците да се произнесе: Нормален ли е скок от 47К на 116К заради факта, че тръгваш автомат след много песни?

 

@meleto @Danger. @Willy

 

Защо не съм тагнат и аз? Сърдя ти се. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...