Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще се сетят. Такива фирми имат няколко изпълнители вече и то от години. Пак ще си сътрудничи с Пайнер, де.

Значи пак нищо ... Щом вече имат такива фирми, а промяна няма, защо и при Константин да се очакваме такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:1000 (29):

 

Ти травестит ли си? Пратиха ми твои снимки, на които си с червило и маскиран като еднорог. На една друга пък мисля, че имитираш фолк певицата Адриана - джуките са ти като нейните и е обработена със снапчат, сещаш се - там, където има някакви цветенца и очичките са ти като желаеща да бъде обладана от надарен кон нежна Лолита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти травестит ли си? Пратиха ми твои снимки, на които си с червило и маскиран като еднорог. На една друга пък мисля, че имитираш фолк певицата Адриана - джуките са ти като нейните и е обработена със снапчат, сещаш се - там, където има някакви цветенца и очичките са ти като желаеща да бъде обладана от надарен кон нежна Лолита.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти травестит ли си? Пратиха ми твои снимки, на които си с червило и маскиран като еднорог. На една друга пък мисля, че имитираш фолк певицата Адриана - джуките са ти като нейните и е обработена със снапчат, сещаш се - там, където има някакви цветенца и очичките са ти като желаеща да бъде обладана от надарен кон нежна Лолита.

Да не си се припознал в песента та търсиш внимание ? :hahaha:

 

 

Fast и Stela и този пост ли с обиди ще подминете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си се припознал в песента та търсиш внимание ? :hahaha:

 

 

Fast и Stela и този пост ли с обиди ще подминете!

 

Песента "Нищо мъжко" ли? В мъже с наднормено тегло с женски грим и червило няма нищо мъжко принципно, предполагам откриваш себе си в нея.

 

Обиди аз не видях. Коментирах твои снимки, които сам си си правил и разпращал доброволно на хората.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента "Нищо мъжко" ли? В мъже с наднормено тегло с женски грим и червило няма нищо мъжко принципно, предполагам откриваш себе си в нея.

 

Обиди аз не видях. Коментирах твои снимки, които сам си си правил и разпращал доброволно на хората.

 

Знам какво целите, ама няма да ви огрее !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам какво целите, ама няма да ви огрее !

 

И току-що издаде и изобличи модератора FAST в измяна и изнасяне на секретна информация от модераторския раздел.

 

@Fast, честито! Знаеш, че и твоят задник се пече на бавен, но изпепеляващ огън.

 

@Stela

 

Мисля, че нещата са ясни. Колега ти модератор винаги вътрешно те е ненавиждал, а сега започна и прикирито да ти прави сечено под масата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Захарче, защо не разкажеш малко за 25 и 26 юли 2017 когато ми гостува в Несебър? Бас ловя,че на никой не си разказал. Ако искаш да разкажа за креватните ти умения? :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И току-що издаде и изобличи модератора FAST в измяна и изнасяне на секретна информация от модераторския раздел.

 

@Fast, честито! Знаеш, че и твоят задник се пече на бавен, но изпепеляващ огън.

 

@Stela

 

Мисля, че нещата са ясни. Колега ти модератор винаги вътрешно те е ненавиждал, а сега започна и прикирито да ти прави сечено под масата.

Това пък откъде го измисли? Никога не съм изнасял инфо от раздела. Рядко контактувам с Дойчо, дори го нямам в приятели във Фейсбук, а със Стела сме в отлични отношения. Моля да на ме намесваш във вашите скандали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

как разбра ?

 

Doketo е разбрал за информация от модераторския раздел - няма кой друг да му я каже освен Fast.

 

Другото, в което съм убеден е, че Fast е човекът, променил вота на Western за Певица на годината.

 

Говорих с бивши модератори. Оказа се, че преди време имало тема изцяло с хейт по Преслава. Някой обаче ненадейно заключил темата и отрязал достъп до нея. Тръгнало разследване кой го е направил. Всички подозорения паднали върху Fast, но momo го покрил - казал, че бил станал бъг във форума. WTF?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък откъде го измисли? Никога не съм изнасял инфо от раздела. Рядко контактувам с Дойчо, дори го нямам в приятели във Фейсбук, а със Стела сме в отлични отношения. Моля да на ме намесваш във вашите скандали.

 

Кой му казал за плановете на Stela? Боровинката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой му казал за плановете на Stela? Боровинката?

Не изключваш ли варианта, че може да си измисля и да е познал?Аз съм последния човек, който би изнесъл информация от раздела, най-малко на Дойчо.

 

Едит:

Видях му поста: "Знам ви целите" . Ама той може да говори за всичко. :1000 (29): Защо ми скачаш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не изключваш ли варианта, че може да си измисля и да е познал?Аз съм последния човек, който би изнесъл информация от раздела, най-малко на Дойчо.

 

Едит:

Видях му поста: "Знам ви целите" . Ама той може да говори за всичко. :1000 (29): Защо ми скачаш?

 

Много добре знаеш за какво говоря! И не не е Фаст. От друго място дочух!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela мисля, че трябва да уведомиш momo, че в екипа ви има предател и човек, който манипулира постовете за наградите на Рамания.

Какво човек няма да измисли за да не се говори какво къде е правил, ужас.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не терапевтираше ли? Няма ли подходяща песен за терапевтиране, която да ни споделиш... :3fdb8960598fa63e:
За да тръгнеш да терапевтираш, хубаво е да придобиеш и някакви диагностични познания, за да имаш все пак идея какво да интервенираш и къде да пипнеш. Но това е дълга и дълбинна тема, която на теб би ти била прекалено сложна и не ми се ще да те затормозявам. :D

 

Иначе песен подходяща има, при това чудна. За теб я качвам много специално!

Хубаво е да обясниш как така Фиклена си пише, след като уж беше банната за обида на потребител.

 

 

Иначе, какво стана с разкошната Таня Боева и кога смята да пуска нещо ново?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...