Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, пък тази не се оцени:

 

Мира в Съни имаше повече хитове, отколкото в Пайнер. Много беше набрала скорост.

Клиповете и от Съни Мюзик ги въртят по Хит Микс, правят и безплатна реклама. :1000 (29): :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете и от Съни Мюзик ги въртят по Хит Микс, правят и безплатна реклама. :1000 (29): :1000 (30):

А би следвало и по Планета да въртят класиките й. Те губят. Остават си с бедна и постна програма.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А би следвало и по Планета да въртят класиките й. Те губят. Остават си с бедна и постна програма.

 

Трябва, но не го правят. Аз затова най много се ядосвам, че при тях когато един изпълнител напусне фирмата трият клиповете!

А защо го правят не ми е ясно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва, но не го правят. Аз затова най много се ядосвам, че при тях когато един изпълнител напусне фирмата трият клиповете!

А защо го правят не ми е ясно?

Явно защото не биха спечелили повече пари от него, пък телевизия кой ли и гледа. Преди години може и да е оказвало някакво влияние и да са налагали само настоящите си изпълнители. Сега и това вече няма смисъл.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно защото не биха спечелили повече пари от него, пък телевизия кой ли и гледа. Преди години може и да е оказвало някакво влияние и да са налагали само настоящите си изпълнители. Сега и това вече няма смисъл.

От година на година все по зле става положението. Навремето турнета им бяха много оборотни, сега колкото да замажат очите на хората пускат един концерт годишно, и то за рождения им ден само!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мира това беше последната въртяна песен в заведенията, наравно си я пускаха с хитовете на Преса, Андреа, Галя, Стораро, Паришева и Азис по онова време:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога минаха почти 10 години от този концерт? :Vishenka_05: В този ред на мисли - догодина Пайнер навършват 30 години. Дали ще има концерт? Съмнявам се, сега няма да съберат и 20% от публиката, която е на това клипче.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога минаха почти 10 години от този концерт? :Vishenka_05: В този ред на мисли - догодина Пайнер навършват 30 години. Дали ще има концерт? Съмнявам се, сега няма да съберат и 20% от публиката, която е на това клипче.

 

Последният концерт, на който Гери пя на живо! Пропадна тя, пропадна и Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна за пореден път с мощна селско-ментарджийска излагация. :1000 (6):

 

Точно снощи коментирахме шашмите й с провинциален привкус и днес вече парите за фалшиви гледания свършиха.

 

Или хората вече се научиха да skip-ват песента й, въпреки че тръгва автоматично след всяко клипче в youtube? :3fdb8960598fa63e:

 

Мен, ако питате, и 45К/ден са й много на тази оцкова изтърканящина. Предните й две песни бяха къде-къде по-сносни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна за пореден път с мощна селско-ментарджийска излагация. :1000 (6):

 

Точно снощи коментирахме шашмите й с провинциален привкус и днес вече парите за фалшиви гледания свършиха.

 

Или хората вече се научиха да skip-ват песента й, въпреки че тръгва автоматично след всяко клипче в youtube? :3fdb8960598fa63e:

 

Мен, ако питате, и 45К/ден са й много на тази оцкова изтърканящина. Предните й две песни бяха къде-къде по-сносни.

Възможно ли е да са били за 2 дни, както при Тото?

Не, че я защитавам, обмислям варианти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да са били за 2 дни, както при Тото?

Не, че я защитавам, обмислям варианти :D

 

Не, мило. На Тоти гледанията скачат на 24-ти януари и се сриват вчера - това са 3 дни. Като песента не е отсъствала нито един ден от класацията, за да й се натрупат гледания за два или повече дни.

 

Иначе по въпроса ти от снощи: Ние с Фиклето сме падащи си по-ударно звучащи хитачки мастии, а "Сърце" е проста една хубава и чувствена песен. :) Онзи ден си говорих с Мирослав и му споделих, че песента можеше да звучи една, даже две идеи по-хитово и пак да запази мелонхолията си. Никой не длъжен обаче все на нас да угажда, има и хора с различни вкусове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Denis не е коментирал, че Смядовското Лице-На-Заем надмогна Боро Първи, Тита Втора и хип-хоп разбивацията им с чалга, която дори не е правена за клубен убиец.

 

Какво става? До 2020 ли ще се наложи да чакаме нечалгата да убие чалгата в тази държава? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква нова фирма отваря Коцето?

 

kiril.stoqnov.7587

Коце няма ли да има някой яко парче от тебе

 

konstantin_official7

@kiril.stoqnov.7587 имам две три нови и мн яки,но ми трябва още малко време да си органзирам нещата по новата фирма😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква нова фирма отваря Коцето?

 

kiril.stoqnov.7587

Коце няма ли да има някой яко парче от тебе

 

konstantin_official7

@kiril.stoqnov.7587 имам две три нови и мн яки,но ми трябва още малко време да си органзирам нещата по новата фирма😉

 

Ще се пада от смях, ако Константин направи лейбъл и изкраде топ изпълнителите на Пайнер. :girl_witch: Давай, Коце!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква нова фирма отваря Коцето?

 

kiril.stoqnov.7587

Коце няма ли да има някой яко парче от тебе

 

konstantin_official7

@kiril.stoqnov.7587 имам две три нови и мн яки,но ми трябва още малко време да си органзирам нещата по новата фирма😉

 

Ай, чиститу. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква нова фирма отваря Коцето?

 

kiril.stoqnov.7587

Коце няма ли да има някой яко парче от тебе

 

konstantin_official7

@kiril.stoqnov.7587 имам две три нови и мн яки,но ми трябва още малко време да си органзирам нещата по новата фирма

 

Ще се сетят. Такива фирми имат няколко изпълнители вече и то от години. Пак ще си сътрудничи с Пайнер, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...