Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Я пак. Щe се налага ли да търся назад за да ти докажа, че просто попитах като хората и казах, че ако греша ще си го призная. Както и направих де, но след като Денис обясни подробно, а не ти. :ar: Ама не, не си заслужава!

Фактът,че дори си си го помислил е достатъчно красноречив,че нищо не разбираш от гледания и класации. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошла на "Майката" на форума :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

:Vishenka_05:

 

 

Не, за съжаление. Има мъж, отговарящ на името Димитър, зодия Лъв.
Викам да спреш с тази клеясалата и да се върнем към фаворитката ти, която и аз харесвам и пак да питам какво стана с разкошотията "Забранената любов"?

 

 

Има ли фенове на Майчето? :Vishenka_05:

Това ми е много на сърце

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите пушки тук да кажат какъв е бил статута на Нелина в най-силните й години - да кажем около 2000 г.? Влизала ли е в топ 10?

През 90-те си беше голяма, на някое от първите места след Глория, Румяна и Сашка. След 2000 взеха да настъпват доста млади имена и постепенно и към нея спадна интереса, но до към 2005-2006 можеше да се нарече актуална.

 

Не, за съжаление. Има мъж, отговарящ на името Димитър, зодия Лъв.

Даже за мъжа й се знаят подробности, а за нея още не? :yelling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 90-те си беше голяма, на някое от първите места след Глория, Румяна и Сашка. След 2000 взеха да настъпват доста млади имена и постепенно и към нея спадна интереса, но до към 2005-2006 можеше да се нарече актуална.
Това на Нела вървеше стабилно:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Нела вървеше стабилно:

 

Целите й албуми от този период бяха страхотни- "Пазя любовта", "Най-щастливата", "Пожар в сърцето"… На мен най-любимият ми може би си остава по-старият "Душата ми", все пак в него е една от за мен най-добрите ретро песни, с едно от най-забележителните вокални изпълнения в поп-фолка за онова време.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явева, очаквай напролет.

 

На Нелина много вървяха Върни ми радостта и Налей си.

Да, велики песни на Нели Николова! :Vishenka_05:

 

А това ми носи толкова чудни спомени...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина просто има забележителни песни и различни текстове, които за онова време бяха нещо рядко срещано. За баладите е ясно, но освен тях също има какво да се чуе. "Вместо сбогом" е велика песен!

 

Благодаря, че ме подсетихте за "Сънувах те", толкова я обичах... :Vishenka_05: "За теб", "Гръм", "За теб живея"... И "Лястовица"! Велика жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина просто има забележителни песни и различни текстове, които за онова време бяха нещо рядко срещано. За баладите е ясно, но освен тях също има какво да се чуе. "Вместо сбогом" е велика песен!

 

Благодаря, че ме подсетихте за "Сънувах те", толкова я обичах... :Vishenka_05: "За теб", "Гръм", "За теб живея"... И "Лястовица"! Велика жена!

Коментирай колко мощно пее в "Лястовица"! Направо ме разтапя! Особено накрая!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай колко мощно пее в "Лястовица"! Направо ме разтапя! Особено накрая!

Да, но то тази песен за мен е повече от емблема, като цяло е много недооценена певица, ей сега като се разрових, то има цели албуми с хитове, просто сме ги позабравили, но за времето си... Сега няма такова нещо. Истинска Дива е Нелина. А после с новия етап и "Лед и огън", "Добре че вали", "Любов след любовта"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но то тази песен за мен е повече от емблема, като цяло е много недооценена певица, ей сега като се разрових, то има цели албуми с хитове, просто сме ги позабравили, но за времето си... Сега няма такова нещо. Истинска Дива е Нелина. А после с новия етап и "Лед и огън", "Добре че вали", "Любов след любовта"...

Жалко, че от Пайнер са я зарязали и изобщо не й помагат. Можеха да се бръкнат да й направи Оцко една песен. Ясно е, че ще е краткотраен комерс, но поне ще нацели хит да си припомнят хората за нея. Ето последната песен, която е приятна за слушане - още не може да направи 100 хиляди гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте, че ми стана лошо, излезе ми "Мечтата ми вземи" в предложение и гледам, че е излязла преди 17 години...17 години, хора, а даже не й е от първите песни. Все едно беше вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте, че ми стана лошо, излезе ми "Мечтата ми вземи" в предложение и гледам, че е излязла преди 17 години...17 години, хора, а даже не й е от първите песни. Все едно беше вчера.

Ема и тя тази година е юбилярка, прави 20 години на сцена. Жалко, че напоследък никак не ми допада - нито личностно, нито кариерно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нелина вече колко години е на сцена?

От 1993 г. е с "Фаворит", а самостоятелно - от 1996 г.

 

Трябва да са 26/23, зависи откога броим.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нелина вече колко години е на сцена?

Тази година стават 26, като включим и фолклорните албуми. Миналата година е направила четвърт век, жалко че не е било отразено във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да коментираме един парадокс, който се забеляза тук - феновете на Преслава като мен, Старбой, Кали, Сиса, много харесват "Сърце". Някои от най-големите й фенове като Фиклена и Кондомчо обаче не са толкова ентусиазирани от проекта. Защо според вас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...