Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Най-много години на професионалната сцена за все още активните изпълнителки от 90-те:

 

Тони Дачева - 28

Нелина - 26

Глория - 25

Сашка Васева - 25

Екстра Нина - 25

Таня Боева - 25

Софи Маринова - 24

Цветелина - 23

Луна - 23

Десислава - 23

Камелия - 22

Рени - 21

Ивана - 20

Емилия - 20

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да коментираме един парадокс, който се забеляза тук - феновете на Преслава като мен, Старбой, Кали, Сиса, много харесват "Сърце". Някои от най-големите й фенове като Фиклена и Кондомчо обаче не са толкова ентусиазирани от проекта. Защо според вас?

 

Не виждам нищо нередно в това някой да не е ентусиазиран от проект на иначе любим изпълнителен. Съвсем в реда на нещата. "Сърце" си е хубава песен, ма това означава ли, че трябва да ми харесва автоматично и по задължение.

 

А другото си е чисто предателство, как може да спите нощем даже?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Нела вървеше стабилно:

 

Обожавам тази песен! :Vishenka_05: Страхотни музика, текст и изпълнение! Дори семплият клип е въздействащ!

 

Явева, очаквай напролет.

 

На Нелина много вървяха Върни ми радостта и Налей си.

И "Рожден ден" беше изключително въртяна. В първите години на "Планета" нямаше вечер да не се поръча тази песен!

 

Нелина никога не е била в абсолютния топ. Въпреки че е хубава жена, някак си по-трудно младата аудитория я припознаваше като любимка. Може би това се дължи на самото ѝ излъчване - винаги, дори и в най-младияте си години е изглеждала като малко по-зряла жена (казвам го в най-добрия смисъл). Но пък от самото начало на поп-фолка, чак до края на Златния период на жанра, Нелина е била уважавана като цяло от почитателите, като през всичкото това време те превръщаха десетки нейни песни в хитове и още толкова - в доста популярни песни. След 2008-2009-та вече не беше така и съвсем не случайно това съвпада с края на споменатия Златен период и началото на новото опростачване и голяма промяна на жанра.

Добре че поне във фолклора тогава ѝ потръгна по-добре!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с боядисани корени, доста е свежда.

Но да говори за пеене с чувство и технига, нагло нагло :D

Но няма как да не ѝ го признаем, страхотно знае как да води интервю, нищо, че е гост. Приятно ти е да я слушаш, не като повечето ѝ колежки, които 3 думи не могат адекватно да вържат. Дано скоро издаде книга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте, че ми стана лошо, излезе ми "Мечтата ми вземи" в предложение и гледам, че е излязла преди 17 години...17 години, хора, а даже не й е от първите песни. Все едно беше вчера.

Не е ли от 2003-та?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но да говори за пеене с чувство и технига, нагло нагло :D

Все пак това, че тя не може да пее, не означава, че трябва да занижи критериийте и да търси безгласни като себе си. Той и Иван Лечев не пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да коментираме един парадокс, който се забеляза тук - феновете на Преслава като мен, Старбой, Кали, Сиса, много харесват "Сърце". Някои от най-големите й фенове като Фиклена и Кондомчо обаче не са толкова ентусиазирани от проекта. Защо според вас?

Защото те си падат по циганиите само.

 

Иначе на мен това Сърце ми омръзна на втория ден. Голяма скука е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много години на професионалната сцена за все още активните изпълнителки от 90-те:

 

Тони Дачева - 28

Нелина - 26

Глория - 25

Сашка Васева - 25

Екстра Нина - 25

Таня Боева - 25

Софи Маринова - 24

Цветелина - 23

Луна - 23

Десислава - 23

Камелия - 22

Рени - 21

Ивана - 20

Емилия - 20

На Екстрата тази година стават 23, ако не се броят двата албума с Добруджански славей преди това. Една година след Глория дебютира самостоятелно, вдъхновена от нея. А Цветелина се появява по-късно също.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много години на професионалната сцена за все още активните изпълнителки от 90-те:

 

Тони Дачева - 28

Нелина - 26

Глория - 25

Сашка Васева - 25

Екстра Нина - 25

Таня Боева - 25

Софи Маринова - 24

Цветелина - 23

Луна - 23

Десислава - 23

Камелия - 22

Рени - 21

Ивана - 20

Емилия - 20

При Тони Дачева трябва да са 32 години. От 1987 г. се брои.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Екстрата тази година стават 23, ако не се броят двата албума с Добруджански славей преди това. Една година след Глория дебютира самостоятелно, вдъхновена от нея. А Цветелина се появява по-късно също.

При Тони Дачева трябва да са 32 години. От 1987 г. се брои.

 

За начална година съм слагал тази на издаването на първия албум/песен с тяхно участие, независимо дали самостоятелно или не, поп-фолк или не. Иначе да, на Тони са 32 години, но и някои други като Глория са пяли с оркестри и по круизи преди 1994, тъй че реших да не включвам тези години без нещо издадено. Но пак могат да се зачетат, ако някой има инфо за всички.

Сетих се, че съм пропуснал една от най-актуалните днес- Кали (21) и една от най-успешните при кючеците- Мира (20).

 

Тези дни някакви нови премиери?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За начална година съм слагал тази на издаването на първия албум/песен с тяхно участие, независимо дали самостоятелно или не, поп-фолк или не. Иначе да, на Тони са 32 години, но и някои други като Глория са пяли с оркестри и по круизи преди 1994, тъй че реших да не включвам тези години без нещо издадено. Но пак могат да се зачетат, ако някой има инфо за всички.

Сетих се, че съм пропуснал една от най-актуалните днес- Кали (21) и една от най-успешните при кючеците- Мира (20).

 

Тези дни някакви нови премиери?

Мира е най-младата певица с толкова дълга кариера. Едва на 35, а вече 20 години на сцена. Икона!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мира е най-младата певица с толкова дълга кариера. Едва на 35, а вече 20 години на сцена. Икона!

Да, вярно. 50-годишния тогава Милко като й е пял Хей, малката тя е била на 18. :helpsmilie: Едвам са я дочакали да стане пълнолетна, за да я бутнат в хардкор чалгата.

 

Но и Емилия е близо- тя е на 36 и също има 20 години, Десислава пък е на 39 и има 23. А и техните кариери в цялостност са доста по-забележителни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, вярно. 50-годишния тогава Милко като й е пял Хей, малката тя е била на 18. :helpsmilie: Едвам са я дочакали да стане пълнолетна, за да я бутнат в хардкор чалгата.

 

Но и Емилия е близо- тя е на 36 и също има 20 години, Десислава пък е на 39 и има 23. А и техните кариери в цялостност са доста по-забележителни.

Но не са били лолитки като Мирето!

Да празнуваме!

 

Клеа да направи кавър! Мира й харесва публикациите и без туй.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мира най ми допада първия албум след Пайнер, беше много по-разнообразна и дори с някои отклонения от чалгата. Иска ми се да направи друг такъв, но явно вече е само на вълна кючеци.

 

Като споменах Емилия и Десислава се върнах доста назад... Големи приятелки си бяха в ранните години, кефят много.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мира най ми допада първия албум след Пайнер, беше много по-разнообразна и дори с някои отклонения от чалгата. Иска ми се да направи друг такъв, но явно вече е само на вълна кючеци.

Да, много иновативен и разнообразен албум.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен беше хит навремето! :whistling:

Да, пък тази не се оцени:

 

Мира в Съни имаше повече хитове, отколкото в Пайнер. Много беше набрала скорост.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...