Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тита може да пее за ташаци, но Галена ги ядеше буквално :3fdb8960598fa63e:

 

Монахо, на вас няма ли вече да ви спират интернета в манастира? :1000 (29):

 

Трепери от Дявола! Всеки, който не я харесва ще гори в ада.

 

:roll1: :roll1:

 

Червената Галена ще му вземе сърцето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали твърдяхте, че Джена задмина "Феноменален" .... :3fdb8960598fa63e:

 

За последните 24 часа:

"Феноменален" - 81 235 views

"Яко ми е" - 75 464 views

 

Гледанията на "Феноменален" не са паднали въпреки премиерата на "Сърце". Все пак двете песни са различни и е нормално. :Vishenka_05:

 

Продължавам да се чудя как Десита и Галин правят по толкова гледания.... 138 475 views :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали твърдяхте, че Джена задмина "Феноменален" .... :3fdb8960598fa63e:

 

За последните 24 часа:

"Феноменален" - 81 235 views

"Яко ми е" - 75 464 views

 

Гледанията на "Феноменален" не са паднали въпреки премиерата на "Сърце". Все пак двете песни са различни и е нормално. :Vishenka_05:

 

Продължавам да се чудя как Десита и Галин правят по толкова гледания.... 138 475 views :mf_surrender:

Абсолютно нормално е при появата на нов проект на Галена гледанията и на другите нейни проекти да скочат. При абсолютно всички изпълнители го има това. При Борис Дали като излезна последното му парче ''Някакъв богат'' от 5к на седмица скочи на 40к. Не трябва да се изненадваш.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

5 МИЛИОНА ХАХАХАХА :roll1: :roll1: :roll1:

 

https://www.instagram.com/p/Bs5ydEPHrWd/

Мойте муцита танцуват все едно че са балет

И се пляскат и се шляпат като джапанка в асфалт

Даже твойта мокри пода - донесете и парцал

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е,когато Клеа пусне песен дори Андреа се активизира!

Аз сега разбрах, че на Галка клипа е в Барселона. Отново копира от Андреа. Очаквам и в Тайланд да я последва. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега разбрах, че на Галка клипа е в Барселона. Отново копира от Андреа. Очаквам и в Тайланд да я последва. :3fdb8960598fa63e:

Да,но този път нека скандализира и да си смени пола Нали Тайланд с това е известен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно нормално е при появата на нов проект на Галена гледанията и на другите нейни проекти да скочат. При абсолютно всички изпълнители го има това. При Борис Дали като излезна последното му парче ''Някакъв богат'' от 5к на седмица скочи на 40к. Не трябва да се изненадваш.

Не е като да не правеше същите гледания феноменален. Тя не се показва под Сърце, а Дай ми любов и резултата за последните 24ч. е почти 20к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...