Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За 5 минути Тита има към 100 000 гледания на клипа в инстаграм :roll1: Тия от рапа видяха малко хейт и превъртяха игрите. Нека малко и на тях да им сипят. А и до колкото видях и V:rgo й сипал на малката селянка Тита, някой видя ли какво точно е казал? После тя му отговорила на сторито с "не се занимавай с мен, за твое добро ти го казвам"

И дето му написала злобата е лошо нещо дете. Тя е 99, той 98 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой освен децата знае кой е Вирго? Тита хубаво го е наредила
Тита е тази, която я подкрепят главно децата. Само тях може да заблуди с тези цифри, тя ще се изкара по-популярна в инстаграм и от Карди Б :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита и тя се оказа комплексарка, жалко. Иначе че Вирго няма тотален хит, нито пък популярност сред хората над 25 е също вярно. Като цяло тръгнал да се плюнчи на по-силните от него. Смешко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече са 2 млн. гледанията на Тита в инста. За минути растат. :1000 (29):

Дали ги е страх да купуват в ютуб и са решили да играят на сигурно в инста? Това ми потвърждава мнението,че големите канали не купуват гледани от страх да не ги глобят и закрият в краен случай.

 

Между другото Галена без да е в тренд прави повече гледания от Боро и Тита.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А на мен и на Lelqtian нощем в ума ни се върти "Перденца". :Vishenka_05:

 

Перденца кво? Соооу 2018. В момента денонощно ми се въртят в главата едни Шефът и Шефката и нашта фирма толкова богата ... Даже може да зарова малко томахавки в името на Обединителката .... Но бих приветствал Клеа да удари един кавър на Перденца, или да я запишат с Петра дуетна версия ...

 

Обаче Галенови останахте без рекорд. Не трябваше толкова да се надъхвате. :1000 (29):

 

Това е защото новата лидерка Клеа извади използва всичкия въздух за да разпали собствения си огън и не остана никъф за бивши величия. Да не смяташ че на твойта ша и се размине? Единствения шанс на Преса да блесне таз година е Клея да я удости с честта да я викне за някой фючъринг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вирго може да няма масова популярност, но е един от малкото бг артисти с разпознаваем стил. Много е добър! Не мисля,че се опитва да се прави ПР на гърба на Тита. По-скоро се е издразнил,че Тита му изтри коментара и после пусна сторитата какво е мнението му.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита е тази, която я подкрепят главно децата. Само тях може да заблуди с тези цифри, тя ще се изкара по-популярна в инстаграм и от Карди Б :3fdb8960598fa63e:

Тита има фенове и сред по-големите възрастови групи докато Вирго е поредния който научих от Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галош отново доказа каква сатанистка е. Вече кой клип възпява дяволи и смърт. Същото и в Сърце - дяволът убива ангела. После не била проводник на нечисти сили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Перденца кво? Соооу 2018. В момента денонощно ми се въртят в главата едни Шефът и Шефката и нашта фирма толкова богата ... Даже може да зарова малко томахавки в името на Обединителката .... Но бих приветствал Клеа да удари един кавър на Перденца, или да я запишат с Петра дуетна версия ...

Това е защото новата лидерка Клеа извади използва всичкия въздух за да разпали собствения си огън и не остана никъф за бивши величия. Да не смяташ че на твойта ша и се размине? Единствения шанс на Преса да блесне таз година е Клея да я удости с честта да я викне за някой фючъринг.

Наща шефка убива ги и днеска!

 

Обаче Галош отново доказа каква сатанистка е. Вече кой клип възпява дяволи и смърт. Същото и в Сърце - дяволът убива ангела. После не била проводник на нечисти сили.

Важното е, че Клеа е чиста и clean-ва всичко като всепомитаща лавина!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галош отново доказа каква сатанистка е. Вече кой клип възпява дяволи и смърт. Същото и в Сърце - дяволът убива ангела. После не била проводник на нечисти сили.

:1000 (29):

Всеки явно го разбира по различен начин. Този коментар от ютуб ми стои най-близо до сюжета:

 

“Тази песен е наистина велика! Клипът не е разголен и да се виждат някакви, които се кълчат - всичко има история, червената Галена е сърцето, бялата Галена е самата тя, която бяга от сърцето си и не иска да се влюбва повече, а двете момичета са чувствата, които "излизат" от сърцето... Накрая на клипа виждаме, че каквото и да правим... накрая сърцето побеждава. "100 живота от любов да умреш, 101-вия ще му дадеш". Клипът е толкова смислен, че мога да кажа, че е най-смисленият до момента, през всичките тези години, на абсолютно всички артисти и съм сигурен, че ще стане голям хит за 2019. Текстът е много добър! Беше ми писнало от пошлото, върнаха ми вярата в чалгата, че могат да се правят и смислени песни. Браво!!!”

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена - "Сърце"

 

За първите 24 часа:

 

344,558 views

19K likes

388 dislikes

698 Comments

 

 

Най-гледаната чалга премиера за годината 2019 !!!!!!!!!

 

2019: СЪРЦЕ - 344к

 

2018: ФЕНОМЕНАЛЕН - 390к

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаната чалга премиера за годината 2019 !!!!!!!!!

 

2019: СЪРЦЕ - 344к

 

2018: ФЕНОМЕНАЛЕН - 390к

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Още сме януари месец, със сигурност поне 4-5 песни ще я минат до края на годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Всеки явно го разбира по различен начин. Този коментар от ютуб ми стои най-близо до сюжета:

 

“Тази песен е наистина велика! Клипът не е разголен и да се виждат някакви, които се кълчат - всичко има история, червената Галена е сърцето, бялата Галена е самата тя, която бяга от сърцето си и не иска да се влюбва повече, а двете момичета са чувствата, които "излизат" от сърцето... Накрая на клипа виждаме, че каквото и да правим... накрая сърцето побеждава. "100 живота от любов да умреш, 101-вия ще му дадеш". Клипът е толкова смислен, че мога да кажа, че е най-смисленият до момента, през всичките тези години, на абсолютно всички артисти и съм сигурен, че ще стане голям хит за 2019. Текстът е много добър! Беше ми писнало от пошлото, върнаха ми вярата в чалгата, че могат да се правят и смислени песни. Браво!!!”

 

Да, това е идеята. Този коментар ми допълни картинката и в моята глава. Е кажете сега има ли друг артист в БГ музиката, който да прави такива проекти, по които да можеш да разсъждаваш, да търсиш символика, да интерпретираш от различни ъгли. Може би освен Галена, само Азис се опитва в последните години да прави нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е идеята. Този коментар ми допълни картинката и в моята глава. Е кажете сега има ли друг артист в БГ музиката, който да прави такива проекти, по които да можеш да разсъждаваш, да търсиш символика, да интерпретираш от различни ъгли. Може би освен Галена, само Азис се опитва в последните години да прави нещо подобно.

Луна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галош отново доказа каква сатанистка е. Вече кой клип възпява дяволи и смърт. Същото и в Сърце - дяволът убива ангела. После не била проводник на нечисти сили.

 

Трепери от Дявола! Всеки, който не я харесва ще гори в ада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...