Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ивана и Глория трябваше сега да изкарат един дует -едната прави 20 години, другата 25 - албум, книга - щеше да се разшуми още повече и да има успех и дуетът.

 

Не живеем в 2003-2004г., че да има шум около тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че защо Галена да не пее песните на Ивана? Харесват й нейните песни, прави го, винаги е показвала уважение към колежките, които имат повече стаж от нея.

Коя е по-добрата певица, въпрос на вкус е. Аз предпочитам Галена, ти Ивана. Толкоз.

Очевидно, от Пайнер също предпочитат Ивана. Големите гласове на естрадата и фоклора - също. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе, тя хубаво ги харесва на Ваня песните, но не може да ги пее. Това, например, е ужасяващо, особено финалите на фразите са толкова измъчени, сякаш е с гнойна ангина:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно, от Пайнер също предпочитат Ивана. Големите гласове на естрадата и фоклора - също. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, с такива гости открай време, са опитвали да лекуват комплекса си за малоценност, че са чалгари, респективно селяци. :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно, от Пайнер също предпочитат Ивана. Големите гласове на естрадата и фоклора - също. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе, тя хубаво ги харесва на Ваня песните, но не може да ги пее. Това, например, е ужасяващо, особено финалите на фразите са толкова измъчени, сякаш е с гнойна ангина:

 

 

Не знам какво толкова увърташ и се правиш на разсеяна, радвай се, че някой от ТОП имената на поп-фолк музиката се сещат за нея и говори с уважание винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с такива гости открай време, са опитвали да лекуват комплекса си за малоценност, че са чалгари, респективно селяци. :1000 (34):
Не съм на мнение, че Ивана е лекувала някакви комплекси - по-скоро тя самата е близка с тях, а от кадрите от събитието, е видно, че те също я харесват много.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, лелка понякога обича да лицемерничи! :3fdb8960598fa63e:

Малко математика. :3fdb8960598fa63e:

B измества А от трона.

C извества B от трона.

Естествено, че A ще говори хубави неща за C.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова увърташ и се правиш на разсеяна, радвай се, че някой от ТОП имената на поп-фолк музиката се сещат за нея и говори с уважание винаги.
Винаги говоря много конкретно - увъртане няма. Все ми е тая дали някое ТОП име ще демонстрира "уважение" към Ивана, за мен тя винаги ще бъде далеч пред тези ТОП имена като певица и репертоар, а за име да не говорим... И явно Митко Пайнера е на моето мнение, не на твоето.

Иначе, нека Галена си говори с уважение, лошо няма. Но нека не пее песни, които за всеки със слух е явно, че не може да изпълни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм на мнение, че Ивана е лекувала някакви комплекси - по-скоро тя самата е близка с тях, а от кадрите от събитието, е видно, че те също я харесват много.

 

Пайнер лекуват комплекси. Винаги е било така. С "Каризма", с Миро, с какви ли не гости и гостенки. Все гледаха да отворят ветрилото, но си останаха селяни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги говоря много конкретно - увъртане няма. Все ми е тая дали някое ТОП име ще демонстрира "уважение" към Ивана, за мен тя винаги ще бъде далеч пред тези ТОП имена като певица и репертоар, а за име да не говорим... И явно Митко Пайнера е на моето мнение, не на твоето.

Иначе, нека Галена си говори с уважение, лошо няма. Но нека не пее песни, които за всеки със слух е явно, че не може да изпълни!

Галена собствените си песни не може да изпълни,какво остава за тези на Ивана,за които се иска пеене..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко математика. :3fdb8960598fa63e:

B измества А от трона.

C извества B от трона.

Естествено, че A ще говори хубави неща за C.

Ивана и за Преслава казваше хубави неща, като й даде Певица на 2011. Много ясно, че няма да тръгне да говори против на такава церемония.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер лекуват комплекси. Винаги е било така. С "Каризма", с Миро, с какви ли не гости и гостенки. Все гледаха да отворят ветрилото, но си останаха селяни.
Ивана лично е поканила по телефона Силвия, Тони и фолклорните изпълнители, а специално с Роси Пейчева се и сродиха. Пайнер нямат пръст в тази работа.

А учудването на Галена как така кмет, който им забрани концерта в града си преди време, е пял с Ивана на нейно събитие е напълно излишно - просто трябва да се сети, че Ивана не дели мегдан с тях и отдавна е превърнала името си в емблема, пред която дори върли противници на стила, правят поклон.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и за Преслава казваше хубави неща, като й даде Певица на 2011. Много ясно, че няма да тръгне да говори против на такава церемония.

Ясно е, че Ивана предпочита Галена.

 

Коментирай, че Ивана следи само Галена в Инста.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не живеем в 2003-2004г., че да има шум около тях.

А към днешна дата какво трябва да има покрай един творец с 25 години кариера?

Много обачаме тука да слагаме срок на годност на всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучно ми е и превъртам. :roll1:

 

А е Ивана

В е Преслава

С е Галена

 

Одеве измисли и нова дума в българския език - "честитявам".

 

И слушаш песни на Стилян от 2015. :happyppl:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А към днешна дата какво трябва да има покрай един творец с 25 години кариера?

Много обачаме тука да слагаме срок на годност на всичко.

Е, Ивана и Глория не демонстрират Балмейн и Ив сен Лоран. Не са им интересни! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, доста пъти повтори "класа"...

За пеене нищичко... :3fdb8960598fa63e:

 

Водолеите винаги са били обективни. :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, разбрахме, че Галена не е пее добре на живо (в доста от случаите). Знаем го отдавна, чий нос се опитваш да натриеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...