Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз казах ли да я ядеш? Знам, ти сядаш на тях, не ги ядеш. :3fdb8960598fa63e:

Аз сядам на живи луканаки. :3fdb8960598fa63e: Ако имаш проблеми с намирането на такива веднага ще те черпя една смядовска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми давай Глория и Ивана, лелче. :Vishenka_05: За тях е ясно, но и те имат трески. Въпреки че си изчистиха репертоара с последните 2-3 песни, направиха не малко грешки в последните години, пускайки чекии и денс бози, с които отдръпнаха голяма част от аудиторията, която им симпатизираше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звъннах му на Коцето по телефона. Пътува за Варна сега. Като му казах за участията му,че вече ги няма в сайта на Пайнер и той ме питаше откога ги няма. Вика,че вече не е в Пайнер, затова не е в каталога им като му казах и ми каза, че си има своя фирма, свой живот вече. Помни, че си пишем. Иска да следя дали му излъчват още клиповете по Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие спорите за Галена ... ама не осъзнавате Емануела колко е повече напред от Галка и Преса..

А след нея идва може би Яница, която имаше само хитове, след нея Джулия, колкото и нереално да звучи.

Галена може да е 4-тата , а след нея Анелия .. и Преслава не е даже в топ 5.

Това е моето виждане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти не знаеш ли, че 15-годишните бабаитчета с масур в уста от София и Пловдив, се кефят на новата резачка "Едно Обичам те" на Ивана? Надуват я от телефони, измислили са й рап версия дори. Криско и 100 кила наддават кой да откупи правата от Ивана за кавър. Песента е с тенденция да направи 30 млн. гледания за 6 месеца. Ивана я слушат от деца в яслите до бабите в село Ягода - Старозагорско.

 

:roll1: :roll1:

 

До момента с рап версията си мислех, че говориш сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми давай Глория и Ивана, лелче. :Vishenka_05: За тях е ясно, но и те имат трески. Въпреки че си изчистиха репертоара с последните 2-3 песни, направиха не малко грешки в последните години, пускайки чекии и денс бози, с които отдръпнаха голяма част от аудиторията, която им симпатизираше.
И все пак, Кейли... Разкошни репертоари, които са огласяли от всички заведения на пъпа на София, до мегдана на село Ягода - Старозагорско. Истински звезди, при това не звучащи като препили с кофа студена вода. :Vishenka_05:

 

 

 

Да бъдем добри и да се помолим на Бога, Кулинка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекламата за албума на затрудняващата се да изпее най-сложната песен в жанра - "Феноменален", поради недостиг на глас, е задминала по гледания качените седмици преди нея реклами на Райна и Борис Дали! :3fdb8960598fa63e:

 

Зайке, да не намразиш сега Ванчел?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше, че от 2010 насам Преслава е невзрачна версия на Ивана, Глория, та дори на самата себе си от първата половина на кариерата си. Тя имаше късмета да стартира в пика на жанра и да хапне от голямата баница. Впоследствие е просто един клубен изпълнител с дискотечни хитове за хора до 30-35-40 години макс.

 

Ами не съм съгласен и с това. Просто Преслава изживя своя пик в миналото десетилетие и тогава й бяха най-силните години. Но това не значи, че след това е станала невзрачна версия на себе си или на някой друг. Няма вечни номер едно. И в световната музика е така. Всеки изпълнител има години на страшен триумф и след това малко или много истерията по него утихва.

А Преслава и днес продължава да е актуална и "да се бори" със силните на деня, което си е постижение. И през това десетилетие има тотални хитове ( Като за финал, Пия за тебе, Слабото място, Да гори...)

 

И просто смятам, че отдавна тя и Анелия са стигнали "нивото" на Глория и Ивана. И обществото ги признава, колкото и другите две.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Самочувствието на селянката Джулия се е вдигнало значително и е отпоследвала колежките си, включително и Галена. :1000 (29): :1000 (29):

 

Оставила е да следва само Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие спорите за Галена ... ама не осъзнавате Емануела колко е повече напред от Галка и Преса..

А след нея идва може би Яница, която имаше само хитове, след нея Джулия, колкото и нереално да звучи.

Галена може да е 4-тата , а след нея Анелия .. и Преслава не е даже в топ 5.

Това е моето виждане.

 

Джулия трета??? В кое измерение виждаш нещата, тая дори в топ 5 не е. Аргументирай се поне да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставила е да следва само Ивана.
Готви се за 25 годишнината на лелка Ваня, когато и Джулия ще запее нейни песни и ще се зачуди защо кметовете пак са я уважили. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставила е да следва само Ивана.

:1000 (29):

 

Коментирай как онова нещо си мисли, че съм казал, че Ивана не би изпяла Феноменален поради недостиг на глас, след като ти й обясни от мое име какво имах предвид. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Коментирай как онова нещо си мисли, че съм казал, че Ивана не би изпяла Феноменален поради недостиг на глас, след като ти й обясни от мое име какво имах предвид. :1000 (29):

 

Манипулативна е. Тя е зодията на наричаният от нея "Мистър Слав" - лицето, което онзи ден излъга какво бил казал Стораро по телевизията. Ден по-късно истината се оказа точно обратната.

 

Не виждаш ли, че всячески се опитват да ни дразнят? Защото сме най-силната агитка. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря. Тази песен с текст, посветен на детенцето на Галче така и не ми хареса. :3fdb8960598fa63e:

Тогава си пусни тази, която Ивана никога няма да успее да изпълни на живо. Посветена е на мен. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...