Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

☆Виж допълнението.

☆Че Андреа кога е залязла? Кога Галена с хит на английски? Когааа? :hahaha:

 

Относно допълнението - Галена такива неща не яде. Ушите са твърди за дъвчене и ще й се напука красивото порцеланово лице.

 

Андреа в момента е комплексирана, депресирана свинчана, без хит в чалгата от многооо време.

 

Галена има също добре развити песни с чуждестранни изпълнители:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше хит, помня го много добре. Или 2001, или 2002 излезе. Май ранна 2002 преди Камелия и Деси Слава да узурпират държавата.

Излезе през април 2002 (мисля).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно допълнението - Галена такива неща не яде. Ушите са твърди за дъвчене и ще й се напука красивото порцеланово лице.

 

Андреа в момента е комплексирана, депресирана свинчана, без хит в чалгата от многооо време.

 

Галена има също добре развити песни с чуждестранни изпълнители:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави сега не толкова интересната Галена и кажи Кама ще записва ли дует с Коцьо при така стеклите се обстоятелства!

 

При така стеклите се обстоятелства на първо време Кама може да не пее вече в понеделник в "Плаза", за да може "пайнерските" кифли да са им свободни петък и събота. При други едни обстоятелства без да и е много мерак, Кама работи за упадъчната "империя" на г-н "монополиста", като най-нагло и безпардонно, чрез свята сестричка Сашка "Ангелчето" доказва на кретена, че има пазар за старата генерация. Можеш да влезеш в профила и във фейсбук и да видиш колко много участия, на негови изпълнители урежда. ЦЪК

 

Но това е просто бизнес на Сашето, с която снощи говорихме и утре трябва да намеря тази нашата организаторка на панаира от страна на кметството. Времето минава, а идат избори. Идея си нямате как са я налазили кметове да урежда изпълнители всякакви за предизборни концерти. Може да се окаже, че само Шабан Шаулич е свободен за нашия панаир.

 

Иначе за дуети нещата са отворени. Защо не? Братовчедката на Коцето е звезда на "Съни", а те купиха от Оцко телевизията и вече пуснаха втори HD канал. Какво по-различно от тях може да предложи на Кокаинчо Митака днес? Няма концерти за награди, няма турнета, няма риалитита, нищо. Та кой е луд само да работи, а нищо да не получава насреща от продуцента си? Кама му разби курника, в това вече са се убедили и групичката тролове около Стела.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше хит, помня го много добре. Или 2001, или 2002 излезе. Май ранна 2002 преди Камелия и Деси Слава да узурпират държавата.

 

И все пак Глория има много по-големи хитове, а нямат 3 милиона. Защо те не могат да ги направят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно допълнението - Галена такива неща не яде. Ушите са твърди за дъвчене и ще й се напука красивото порцеланово лице.

 

Андреа в момента е комплексирана, депресирана свинчана, без хит в чалгата от многооо време.

 

Галена има също добре развити песни с чуждестранни изпълнители:

☆От личен опит ли го казваш? Крайно време е да й падне лицето и да ни лиши от присъствито си. :Vishenka_05:

☆Андреа няма чалга песен от две години,как да има хит?

☆Кои са тези песни освен с уговорки песента с Akcent? Андреа има и самостоятелни такива.При това успешни. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При така стеклите се обстоятелства на първо време Кама може да не пее вече в понеделник в "Плаза", за да може "пайнерските" кифли да са им свободни петък и събота. При други едни обстоятелства без да и е много мерак, Кама работи за упадъчната "империя" на г-н "монополиста", като най-нагло и безпардонно, чрез свята сестричка Сашка "Ангелчето" доказва на кретена, че има пазар за старата генерация. Можеш да влезеш в профила и във фейсбук и да видиш колко много участия, на негови изпълнители урежда. ЦЪК

 

Но това е просто бизнес на Сашето, с която снощи говорихме и утре трябва да намеря тази нашата организаторка на панаира от страна на кметството. Времето минава, а идат избори. Идея си нямате как са я налазили кметове да урежда изпълнители всякакви за предизборни концерти. Може да се окаже, че само Шабан Шаулич е свободен за нашия панаир.

 

Иначе за дуети нещата са отворени. Защо не? Братовчедката на Коцето е звезда на "Съни", а те купиха от Оцко телевизията и вече пуснаха втори HD канал. Какво по-различно от тях може да предложи на Кокаинчо Митака днес? Няма концерти за награди, няма турнета, няма риалитита, нищо. Та кой е луд само да работи, а нищо да не получава насреща от продуцента си? Кама му разби курника, в това вече са се убедили и групичката тролове около Стела.

В Плаза явно доста я любят Кама, като пуска нейна песен, диджеят я анонсира като "мега звездата" на фолка, което мен ме вбесява. :3fdb8960598fa63e:

 

За новата песен на истинската мега звезда Калудова - изказване кога? Какво си захапал тая Галена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Ивана на 50 изглежда по добре от по-младата с повече от 20 години Яница... :girl_cry2:

Всъщност разликата им е 13 години. Яница просто понякога я хващат в лоши моменти. Иначе на живо си изглежда съвсем нормално. Не е някаква красавица, но не е и плашилото, което я изкарвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

81.jpg

Една богиня на 50...

Много е красива! И свежа... знам, че има някакви корекции, но ефектът е повече от превъзходен.

Лека критика за грима, знам, че в случая е заради осветлението, но ми се иска да я видя с по-лек, отколкото сме свикнали. Струва ми се, че ще младее още повече.

Дъщеря й кой набор е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да не беше поствала Хабиби,Стелче. Оригинала погледна ли колко гледания има? Крайно време е да замълчиш. :3fdb8960598fa63e:

 

"Хабиби" има толкова гледания колкото и дуета на Андреа с онзи манго. Не ме вълнува оригинала. Крайно време е ти да замълчиш, не аз. Твоите теории тук най-редовно ги правят на пух и прах, не моите. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е красива! И свежа... знам, че има някакви корекции, но ефектът е повече от превъзходен.

Лека критика за грима, знам, че в случая е заради осветлението, но ми се иска да я видя с по-лек, отколкото сме свикнали. Струва ми се, че ще младее още повече.

Дъщеря й кой набор е?

Лелчотка си обича силничко да се гримира. :3fdb8960598fa63e:

Теодора Димитрова е 93 набор. И тя е юбава като майка си! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак Глория има много по-големи хитове, а нямат 3 милиона. Защо те не могат да ги направят?

 

Не знам, мило. Да не би да тръгва автоматично след "Не сме безгрешни" по подразбиране понеже и тя е дует.

 

Или пък много хора да се откриват в текста, той е текст-уникат. Мелодията на Загоров също не звучи нафталинено към днешна дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хабиби" има толкова гледания колкото и дуета на Андреа с онзи манго. Не ме вълнува оригинала. Крайно време е ти да замълчиш, не аз. Твоите теории тук най-редовно ги правят на пух и прах, не моите. :1000 (20):

Явно не си погледнала песента с Отилия.Тихо,коте. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...