Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много добре те разбрах, но продължавам да наглея, защото дойде време Кондома и сие да им се натрият вирнатите нослета.

 

Да, знам как да се самоцензурирам. Няма да дам повод да ти реват на скайп да ме махаш. Но ще им скъсам гемчетата сега. :hahaha:

Остави сега не толкова интересната Галена и кажи Кама ще записва ли дует с Коцьо при така стеклите се обстоятелства!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена идва при мен да й правя муски за поставяне на рекорди, а конкуретният жанр да замре. :)

 

Реално в момента чалгата няма конкуренция и отново е на три морета. На Тита песента гръмна силно в началото, но бързо омръзна. Надеждата остава в Скандау, освен те да забият нещо преди концерта или поотделно, иначе положението при тях става все по-отчайващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли колко бързо пропадат Криско и Гери Никол :3fdb8960598fa63e: Чалгата пък е в процес на възход в момента. Много хубави песни има тази година. Явно периода 2016-2018 беше нещо като 2001 с Мишо Шамара и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре те разбрах, но продължавам да наглея, защото дойде време Кондома и сие да им се натрият вирнатите нослета.

 

Да, знам как да се самоцензурирам. Няма да дам повод да ти реват на скайп да ме махаш. Но ще им скъсам гемчетата сега. :hahaha:

 

Няма нищо за натриване. До този момент никой Галенов не е казал нещо невярно, нито някога сме я издигали без да има за какво. Най-редовно обаче ти си този, които иска да дразни и то за смешни неща. В момента се държиш по-инфантилно от 19 годишните във форума и това дори ти носи наслада. Дори не виждам причина да изпитваш подобна еуфория, нещата които тръбиш в момента не ни интересуват и няма как да ни подразнят. Трудно ще ти е да подразниш тези които си си поставил за цел най-вече, защото не те приемат на сериозно в нито един момент.

 

Скайп не ползвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли колко бързо пропадат Криско и Гери Никол :3fdb8960598fa63e: Чалгата пък е в процес на възход в момента. Много хубави песни има тази година. Явно периода 2016-2018 беше нещо като 2001 с Мишо Шамара и т.н.
Скоро правим 400 000, Кули! :Vishenka_05:

 

 

А тук гоним два милиона и половина! :girl_cry2:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли колко бързо пропадат Криско и Гери Никол :3fdb8960598fa63e: Чалгата пък е в процес на възход в момента. Много хубави песни има тази година. Явно периода 2016-2018 беше нещо като 2001 с Мишо Шамара и т.н.

коментирай гледанията на Гери-Никол устни :3fdb8960598fa63e: на ниво: КЛея :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава новина, много яко пеят и двамата.

 

Амин един ден да запише и с леля Ваня Калудова, та най-после да има до себе си по-голяма от него звезда за дуетна партньорка. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, и аз се радвам, че са записали песен. Харесвам гласовете им.

 

С Ваня ако записва нещо, то трябва да не е кючек. Кючеци му разрешавам само с Галена. Надушвам, че това лято може да й звънне пак да запишат нов дует и да депресират отново доста хора. Даже мисля да им вкарам идеята.

 

Иначе Тони снима още песни в момента. Ще бъде продуктивен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на бас,че Устни ще има по-добър прием от песните на тези. :3fdb8960598fa63e:
Като я пуснат в заведение, реакциите са почти никакви. Същото важи и за "ферари"-то на Криско и Слави. На "Яко ми е", примерно, е съвсем различно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро правим 400 000, Кули! :Vishenka_05:

 

 

А тук гоним два милиона и половина! :girl_cry2:

 

Отдавна сме ги минали съдейки по новата стара мода да броим гледанията на всички клипове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз се радвам, че са записали песен. Харесвам гласовете им.

 

С Ваня ако записва нещо, то трябва да не е кючек. Кючеци му разрешавам само с Галена. Надушвам, че това лято може да й звънне пак да запишат нов дует и да депресират отново доста хора. Даже мисля да им вкарам идеята.

 

Иначе Тони снима още песни в момента. Ще бъде продуктивен.

Е, никакви простащини с Ванча! Трябва да гонят ето този шлагер на най-върлите им конкуренти в годините, с които са делили бая върхове:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я пуснат в заведение, реакциите са почти никакви. Същото важи и за "ферари"-то на Криско и Слави. На "Яко ми е", примерно, е съвсем различно.

Още преди да я издаде Гери каза,че е различна,така че не е правена за дискотеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна сме ги минали съдейки по новата стара мода да броим гледанията на всички клипове. :3fdb8960598fa63e:
Мен ме вълнуват само официалните клипове. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Още преди да я издаде Гери каза,че е различна,така че не е правена за дискотеки.
Добре, но "Над закона" си беше за там, а даже почти не се пускаше. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз се радвам, че са записали песен. Харесвам гласовете им.

 

С Ваня ако записва нещо, то трябва да не е кючек. Кючеци му разрешавам само с Галена. Надушвам, че това лято може да й звънне пак да запишат нов дует и да депресират отново доста хора. Даже мисля да им вкарам идеята.

 

Иначе Тони снима още песни в момента. Ще бъде продуктивен.

Песента на Назмилер ли ще кавърдисат този път? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли колко бързо пропадат Криско и Гери Никол :3fdb8960598fa63e: Чалгата пък е в процес на възход в момента. Много хубави песни има тази година. Явно периода 2016-2018 беше нещо като 2001 с Мишо Шамара и т.н.

 

Криско не беше чак толкова бързо според мен. Едно 5-6 години се задържа на доста добри позиции и все още е име. Но той е мъж. Гергана очаквах да изветрее по-бързо и сякаш се случва вече. Но за да обявим някого за тотално пропаднал, то трябва да изчакаме още малко - тя засега има два проекта, нещо като флоп. Рано е да я отписваме категорично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, никакви простащини с Ванча! Трябва да гонят ето този шлагер на най-върлите им конкуренти в годините, с които са делили бая върхове:

 

 

Ти видя ли, че "Не сме безгрешни" има 11 милиона от канала на Глория. Клипа който си споделила има 1,8 милиона, има и още един с 1,1 милиона. Вечен чалга хит. Пък и я чувам да се пуска по заведения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме вълнуват само официалните клипове. :3fdb8960598fa63e:

Добре, но "Над закона" си беше за там, а даже почти не се пускаше. :whistling:

☆Трябва да си в крак с модните тендеции. :3fdb8960598fa63e:

☆Е,тя Над закона е тъпа,но дай боже на всяка певачка провал с 8+ милиона. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...