Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Естествено, че така ще каже като Ивана му даваше целия хонорар, за да трупа железа у тях. Такива кинти му е снасяла, че никоя не е толкова тъпа да го повтори.

 

Договорът на Ивана е 50:50% от участията, всичко останало от нея е за Пайнера. Интересно ми е тези, които я изместиха какво са предложили.... ??? :scratch:

 

 

Не виждам обиди. Правиш теми за мен, постоянно ме/ни споменаваш = обсебен.

 

Скоро се пенсионираш = дърт.

 

Имаш кръвно = бета блокери.

Всичко е точно. :ad:

 

Не правя теми за теб - ти си незначителен субект

Пенсионирам се 2032 година, тогава ще направя 60.

Нямам кръвно и се гордея с 1 пломба на 46....

Да, точно е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да го напишеш още 2 пъти, ама с по-големи букви и болднато в червено? Тук имаме разярени бикове порода "смядовска превъзходна"....

 

Днес е Ванча, оня ден хвалеше Джулия... Коя друга? Готов си да защитиш всяка само за да подразниш някой друг фен на Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Договорът на Ивана е 50:50% от участията, всичко останало от нея е за Пайнера. Интересно ми е тези, които я изместиха какво са предложили.... ??? :scratch:

 

Осъзнаха се, че трупане на железа не е оферта. Като гледам и добре направиха, предвид че тези, които я изместиха вече са толкова години на върха, колкото Ивана никога не е била.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И никакви български коментари. :1000 (29):

 

Тея песнички на Андра дали имат и 3 милиона от България?

Колко логика в един пост, леле, да не би България да има 30 милиона човека? Много гледания дойдоха от бивша Югославия зщото предизвика голям интерес с кавъра "Танго" на Милица Павлович, също и румънците я харесват.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена може да постави рекорд и за най-мразена певица. :3fdb8960598fa63e:

В Рамания я определиха за певицата на 2018. (мястото, където я хранехте редовно)

Извън Рамания никой не я мрази.

 

И съответно Галена поставя рекорда:

"Най-мразена певица след комплексирани и наказани от живота мишки"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнаха се, че трупане на железа не е оферта. Като гледам и добре направиха, предвид че тези, които я изместиха вече са толкова години на върха, колкото Ивана никога не е била.
Върховете след нея са само Преслава и Галена.

Преса даже не направи нещо, за да почете 15 години на сцена.

На изявата на Галя отиде да я уважи Борис Дали.

На тази на "залязлата" Ивана - Силвия Кацарова, Тони Димитрова, Драго Драганов, Есил Дюран, Славка Калчева, Роси Пейчева, Николай Славеев, Митко Пайнера, Женя Димова, Панчо Запрянов, Хари Янакиев, кметът на Пловдив...

 

Коя е по-уважавана?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Фокси, още нещо... Днес вече в трети коментар пишеш името ми и групичката около мен. Какво целиш, като набиваш това в очите на всички? И ти стана част от тези, които влизат тук да търсят вниманието ни. Ти с Камелия не се заниманаш толкова, колкото с нас. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнаха се, че трупане на железа не е оферта. Като гледам и добре направиха, предвид че тези, които я изместиха вече са толкова години на върха, колкото Ивана никога не е била.

 

Радвам се, че го осъзнаха когато Камелия им показа, че може и без Пайнер. За разлика от тях "чипровската" работи така от 2002 и има безценен опит. Някъде 15 години си прекара чудесно в бизнес без илюзии, а днес мачка наред и най-изявените звездици на Митака. Иде реч за интелект, а прозрението е с давност 15-20 години.

 

 

@Фокси, още нещо... Днес вече в трети коментар пишеш името ми и групичката около мен. Какво целиш, като набиваш това в очите на всички? И ти стана част от тези, които влизат тук да търсят вниманието ни. Ти с Камелия не се заниманаш толкова, колкото с нас. :3fdb8960598fa63e:

 

Ами просто е. Говоря за теб, а тях ги представям за маргинали. По патоса на твоите обожатели личи ясно, че немат кръв от новата ми идея.... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Договорът на Ивана е 50:50% от участията, всичко останало от нея е за Пайнера. Интересно ми е тези, които я изместиха какво са предложили.... ??? :scratch:

Не правя теми за теб - ти си незначителен субект

Пенсионирам се 2032 година, тогава ще направя 60.

Нямам кръвно и се гордея с 1 пломба на 46....

Да, точно е...

 

Нали си полицай? Полицаите не се пенсионират на 60. :whistling:

 

И не си на 46. Ти си набор на Камелия, или с една година по-голям. :whistling:

 

Северозападнал лъжец!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Рамания я определиха за певицата на 2018. (мястото, където я хранехте редовно)

Извън Рамания никой не я мрази.

 

И съответно Галена поставя рекорда:

"Най-мразена певица след комплексирани и наказани от живота мишки"

Момче,не се филмирай. То се вижда,че Галена е комплексираната,а не аз или някой друг. Поразрови се малко и виж дали я харесва някой освен 5 човека тук и разни педалчета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали си полицай? Полицаите не се пенсионират на 60. :whistling:

 

И не си на 46. Ти си набор на Камелия, или с една година по-голям. :whistling:

 

Северозападнал лъжец!

 

Пределната възраст, до която може да се работи в МВР е 60. Аз ще работя до тогава. Не съм набор на Камелия, 1972 година съм.

 

Третият ред е за наказание. Но Стела решава....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И съответно Галена поставя рекорда:

"Най-мразена певица след комплексирани и наказани от живота мишки"

 

Евала, машала, ашкуслум! :1000 (19): :roll1:

 

It feels like 2016 all over again.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върховете след нея са само Преслава и Галена.

Преса даже не направи нещо, за да почете 15 години на сцена.

На изявата на Галя отиде да я уважи Борис Дали.

На тази на "залязлата" Ивана - Силвия Кацарова, Тони Димитрова, Драго Драганов, Есил Дюран, Славка Калчева, Роси Пейчева, Николай Славеев, Митко Пайнера, Женя Димова, Панчо Запрянов, Хари Янакиев, кметът на Пловдив...

 

Коя е по-уважавана?

 

Някъде да съм казал, че не е уважавана? Много добре знам, че е и никой не го оспорва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момче,не се филмирай. То се вижда,че Галена е комплексираната,а не аз или някой друг. Поразрови се малко и виж дали я харесва някой освен 5 човека тук и разни педалчета. :3fdb8960598fa63e:

Разликата между вас двамата е, че ти си влагаш цялата енергия и злоба, за да я храниш, а тя не знае за съществуването ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пределната възраст, до която може да се работи в МВР е 60. Аз ще работя до тогава. Не съм набор на Камелия, 1972 година съм.

 

Третият ред е за наказание. Но Стела решава....

 

Пак ли аз, пак ли?

 

Добре. Решено е. Не виждам обида в този пост. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде са съм казал, че не е увжавана? Много добре знам, че е и никой не го оспорва.
Да, но каза една лъжа и тя е, че Ивана е давала на Пайнера целия си хонорар, а всички знаем, че деляха наполовина!

 

Другото за отбелязване е, че Галена пее песни на Ивана, а не обратното! Разбира се, прави го по-лошо от оригинала, но толкова си може. Всички знаем коя е по-добрата певица. :3fdb8960598fa63e: Останалото е маркетингови стратегии, стилисти и добри режисьори и фотографи. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата между вас двамата е, че ти си влагаш цялата енергия и злоба, за да я храниш, а тя не знае за съществуването ти.

 

Но танцьорът от клипа на Андреа знае за съществуването му. :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата между вас двамата е, че ти си влагаш цялата енергия и злоба, за да я храниш, а тя не знае за съществуването ти.

Аз и не целя да знае за мен.Евтина коври нямам в обкръжението си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли аз, пак ли?

 

Добре. Решено е. Не виждам обида в този пост. ;)

 

Знам, не държа да го наказваш. Ще убиеш всичко детско в него. А и тази вечер ми трябва боксова круша. Той е идеален....

 

Голям цирк е това, Митака да подарява букети на Преслава и Галена, те да припадат от кеф пред медиите, а той да ги шибне с опакото на ръката... с Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другото за отбелязване е, че Галена пее песни на Ивана, а не обратното!

Защото Ивана ако почне да пее нейни песни ще изглежда твърде комично и неподходящо. Нима си представяш Ивана в изпълнение на "Феноменален" примерно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Другото за отбелязване е, че Галена пее песни на Ивана, а не обратното! Разбира се, прави го по-лошо от оригинала, но толкова си може. Всички знаем коя е по-добрата певица. :3fdb8960598fa63e: Останалото е маркетингови стратегии, стилисти и добри режисьори и фотографи. :Vishenka_05:

 

 

Че защо Галена да не пее песните на Ивана? Харесват й нейните песни, прави го, винаги е показвала уважение към колежките, които имат повече стаж от нея.

Коя е по-добрата певица, въпрос на вкус е. Аз предпочитам Галена, ти Ивана. Толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Глория трябваше сега да изкарат един дует -едната прави 20 години, другата 25 - албум, книга - щеше да се разшуми още повече и да има успех и дуетът.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Ивана ако почне да пее нейни песни ще изглежда твърде комично и неподходящо. Нима си представяш Ивана в изпълнение на "Феноменален" примерно?
Хахаха, добър опит, но не е това обяснението. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...