Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента на Назмилер ли ще кавърдисат този път? :3fdb8960598fa63e:
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Ти видя ли, че "Не сме безгрешни" има 11 милиона от канала на Глория. Клипа който си споделила има 1,8 милиона, има и още един с 1,1 милиона. Вечен чалга хит. Пък и я чувам да се пуска по заведения.
Да, пуска се наистина, но лошото е, че това е единствената песен на Глория, която звучи по тези места. Трябва сериозно да се замисли.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско не беше чак толкова бързо според мен. Едно 5-6 години се задържа на доста добри позиции и все още е име. Но той е мъж. Гергана очаквах да изветрее по-бързо и сякаш се случва вече. Но за да обявим някого за тотално пропаднал, то трябва да изчакаме още малко - тя засега има два проекта, нещо като флоп. Рано е да я отписваме категорично.

какво мислиш за Дарина Йотова ? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Назмилер ли ще кавърдисат този път? :3fdb8960598fa63e:

 

Стой и тръпни в очакване. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Да, пуска се наистина, но лошото е, че това е единствената песен на Глория, която звучи по тези места. Трябва сериозно да се замисли.

 

Ами Глория сама си е виновна. Толкова години си беше изоставила старите песни и пееше предимно диско бозите си. Сега ги пее, но пък върти един и същ репертоар и на концерти и на участия, пее си каквото тя си харесва. Така не става.

 

Иначе от старите песни "По навик" също върви добре с гледанията и има почти 3 милиона. Малко ми е странно, не помня да е била хит тази песен. Глория имаше доста по-големи хитове, а нямат тези гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на "Не сме безгрешни" са заради Азис. Те почнаха да растат главоломно, откакто той нашумя в чужбина. Песента е мелодична и няма причина да не се хареса и от чужденци. Нито "Не сме безгрешни" е най-популярният хит на Глория, нито е по-голям хит от "Шампанско и сълзи" и "Квартална кръчма", а трите парчета са от един период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на "Не сме безгрешни" са заради Азис. Те почнаха да растат главоломно, откакто той нашумя в чужбина. Песента е мелодична и няма причина да не се хареса и от чужденци. Нито "Не сме безгрешни" е най-популярният хит на Глория, нито е по-голям хит от "Шампанско и сълзи" и "Квартална кръчма", а трите парчета са от един период.

 

Според теб кой е най-големият хит на Глория? Какъв е твоя топ с нейни песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво мислиш за Дарина Йотова ? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Има излъчване на невменяема и е нагла. Предпочитам Гергана и Тита (най-вече..).

 

Ти какво мислиш за Дара? Че е "пидарас" ли? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе от старите песни "По навик" също върви добре с гледанията и има почти 3 милиона. Малко ми е странно, не помня да е била хит тази песен. Глория имаше доста по-големи хитове, а нямат тези гледания.
"По навик" е добро парче, но чак хит...

Ето, това е брилянтно, заслужава 10 милиона!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова дълго чаках да си проговорим с леля Калуд,

а от любов сега единствено мълчи ми се!

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа в момента може да си мечтае за хит като "Шефката". Сори. :Vishenka_05:

Андреа никога не е залагала на кючеци,за да си спаси кариерата.Сори. :Vishenka_05: Коментирай,че на новата си снимка Андреа има уши.Явно наистина Галена й ги е налапала. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"По навик" е добро парче, но чак хит...

Ето, това е брилянтно, заслужава 10 милиона!

 

 

Тихо, че още помня как прецакаха тази песен на наградите на Планета. Глория си заслужаваше да оценят песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб кой е най-големият хит на Глория? Какъв е твоя топ с нейни песни?
Да кажа и аз:

Най-голям хит определено е "Не сме безгрешни", поне това сочат гледания и заведения към днешна дата. Преди няколко години щях да кажа, че е може би "Феникс" или "Любовен дъжд".

А топ би ми било безкрайно трудно, това е жена с огромен и убийствен репертоар, който, за съжаление, тя самата не уважава явно! Защо не пее това, примерно? Хем е с приятен текст, хем по-ново, хем хитово, хем дискотечно като бийт!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа никога не е залагала на кючеци,за да си спаси кариерата.Сори. :Vishenka_05:

 

Галена не е залязвяла за да и се налага да спасява кариерата си, а тази на Андреа е в клинична смърт. Много сори. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб кой е най-големият хит на Глория? Какъв е твоя топ с нейни песни?

 

от 90-те:

 

Буквално нямат изброяване, но най-големият й хит, на който и малки, и големи надуваха гайдата, е "Носталгия" - и на мен това ми е любимата песен

 

от 2000 натам:

 

Сбогом, адиос

Златна Клетка

Феникс

Присъда

Не сме безгрешни

Ако те няма

Очакване

 

Песните от "Илюзия" също бяха големи хитове, обаче мен ми е дразнещ този албум. Следващият беше много по-разбиващ.

 

от 2010 натам:

 

"Пясъчни кули"

"Имам нужда от теб"

"Ненаситна"

"До последната съзла"

"Прегърни ме"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса едно заглавие от днескашна новина.

 

"Ивана на 50 с визия като на 30". :Vishenka_05:

Девойче си е, сладурка! :Vishenka_05:

154676039284699.jpg

 

 

Толкова дълго чаках да си проговорим с леля Калуд,

а от любов сега единствено мълчи ми се!

:Vishenka_05:

С устни напукани от чакане, целувай ме, Кели! :Vishenka_05:

До кръв, до болка, до изпепеляване...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не е залязвяла за да и се налага да спасява кариерата си, а тази на Андреа е в клинична смърт. Много сори. :3fdb8960598fa63e:

☆Виж допълнението.

☆Че Андреа кога е залязла? Кога Галена с хит на английски? Когааа? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе от старите песни "По навик" също върви добре с гледанията и има почти 3 милиона. Малко ми е странно, не помня да е била хит тази песен. Глория имаше доста по-големи хитове, а нямат тези гледания.

 

Беше хит, помня го много добре. Или 2001, или 2002 излезе. Май ранна 2002 преди Камелия и Деси Слава да узурпират държавата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...