Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Което каква връзка има с казаното от мен, че се оставяш да те правят на глупак и изповядваш логически невъзможни постижения?

Какво невъзможно има? Прекрасен клип и взривяващ трак е "Не се изтриваш", напълно нормално да генерира висок интерес.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можем да отречем, че пак и се получи, поне огромен първоначален интерес - има. Всяко трето стори ми е с тоя трак, Dinnev ми сподели същото. Ще видим как ще се развие във времето.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изходът от мъките ти е лесен - спри да я подценяваш толкова.

 

А изходът от твоите мъки, че си двуличен и на черното казваш бяло?

 

Днес няколко човека те призоваха да коментираш рекламата на цигари в клипа на циганката. Мълчиш като п*утка. За Галена беше първа писта да я обвиняваш в пропаганда на вредни навици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре, обаче че не са гледания само, регистрира рекорди и по всички останали показатели... И тях ги купи сигурно, и споделянията... Вече звучите като Рени, дето се обяснява как тя се радвала на 500 000 гледания, не била Марая Кери да има милион гледания и те били всички купени на останалите певици... Радвайте се, че жанрът още от началото на годината няма кой да го бутне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият хит на Преслава ТРЕСЕ ДЪРЖАВАТА !!!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Има ли Психо Кралица на хоризонта? :Vishenka_05: Как ще коментираш ударите с бухалата? Добра е, а? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Има ли Психо Кралица на хоризонта? :Vishenka_05: Как ще коментираш ударите с бухалата? Добра е, а? :D

Напомни ми на бухалката в "Няма да ти пиша". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава вече е на второ място в Трендинг.

Кажи сега... колко се изхарчи за гледания и лайкове? :3fdb8960598fa63e:

 

Другата седмица излиза хита от ранга на "Грешка беше".

ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можем да отречем, че пак и се получи, поне огромен първоначален интерес - има. Всяко трето стори ми е с тоя трак, Dinnev ми сподели същото. Ще видим как ще се развие във времето.

И при мен е така, инстаграм е пълен с тази песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондоме излишно се мъчиш момче нито Преслава ще тръгне да купува , нито е комплексарка. Просто си има интерес към всеки нейн нов проект , а този както казах по напред е много хитов!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи сега... колко се изхарчи за гледания и лайкове? :3fdb8960598fa63e:

 

Другата седмица излиза хита от ранга на "Грешка беше".

ЦЪК

 

Много яко звучи. Най-накрая Галин с хит. Тази Лидия пее много яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондоме излишно се мъчиш момче нито Преслава ще тръгне да купува , нито е комплексарка. Просто си има интерес към всеки нейн нов проект , а този както казах по напред е много хитов!

 

Хаха, да, не е комплексарка, затова ми изтри коментарите в профила си преди 2 месеца без да съм казал и една обида. :) Какво крие, от нещо срамува ли се, нали не е комплексарка? Абсолютна тъпирка, за жалост повечето, които й симпатизират също не са с особено голям капацитет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои тук как се тормозят сякаш с близък са се простили. А става дума просто за чалга.. Умират от яд, че Феноменален не успя да задмине Да гори, а сега новата на Преса пръсна Сърце по всички параграфи. И как се опитва да лъже и да налага версия, че Преслава пазарувала. Ясно е, че Галена е комплексирана от Преслава и винаги е било така. Още помним биса на Преса, който разрева Галоша и я наката да си ореже микса и вените. После гостуването им в новогпдишната нощ при Слави, където Преса се забавляваше с Азис и Данчето Йристова, а Галена пак злобееше. С последните си 2 песни също я смазва. Още от Не се изтриваш я прави дроб. Преса ако беше компшелсирана щеше да се страрае повече за прпектоте си. Личи си коя е комплексираната

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЙЙЙЙ КЪДЕ МИ Е ВАЛЕРИАНА ?!?!?

 

 

ВЕДНЕГА В ТРЕНДИНГА !?!?! КАК СТАВА ТОВА ?? А ГАЛЕНА СЛЕД 4,5 ДЕНА

 

ЩЕ МИНЕ РЕКОРДА ДА ФЕНОМЕНАЛЕН

 

НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО АМАН ОТ ДВОЙНИ СТАНДАРТИ

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, да, не е комплексарка, затова ми изтри коментарите в профила си преди 2 месеца без да съм казал и една обида. :) Какво крие, от нещо срамува ли се, нали не е комплексарка? Абсолютна тъпирка, за жалост повечето, които й симпатизират също не са с особено голям капацитет.

Ти ги написа тези коментари с цел да те блокира, колкото да я натопиш в жълтите медии. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО: ПРЕСЛАВА КУПУВА ГЛЕДАНИЯ!!!

 

Аз ти казвам - тази продължи ли да прави на глупаци хората, още утре-други ден ще й бъде сипано по всички сайтове, че си помпа кариерата изкуствено. Мен ми е забавна цялата тази работа, а тук си мислят, че имам някаква мъка, че страдам заради тази боклучка или нещо подобно. Когато изкара песен с качества и заслуги го признах, даже от целия форум аз бях в най-голяма еуфория покрай "Да гори в любов". Толкова е проста обаче, че дори не осъзнава какво прави, тя купува нереалистично много гледания на по-слабите си песни и после, когато изкара наистина добра и различна песен - истината лъсва наяве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ги написа тези коментари с цел да те блокира, колкото да я натопиш в жълтите медии. :whistling:

 

Коментирай цигарите в клипа - не мен! Тука имам чувството, че ви въртя целия форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли смяташ да я клеветиш в жълтите медии? Това минава всякакви граници. Осъзнай се. :mf_surrender:

 

Клевети, не. Само един анализ на ситуациите около нея. Много почнаха да намирисват някои нейни постижения, а вие тук допълнително нажежавате обстановката, като правите и нас, и самите себе си на балами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай цигарите в клипа - не мен! Тука имам чувството, че ви въртя целия форум.

Драмата с цигарите не я разбирам.

Тя беше една от първите, която рекламира цигари.

"Дишай"

"Усещане за Мерилин" - цял клип и песен в култ ктм цигарите :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

#Психо мина 300 000 гледания за 10 часа.

 

Най-голямата звезда в България !!! Треперете и коленичете !!!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...