Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чете ти постовете, опитва се да се съобразява донякъде.

Огромен пропуск! Нали уж щеше 20 песни да включва, барем по-новите да беше набутала като бонус траЦи.

 

Сякаш на 1 януари се е събудила с идеята за албум и за 30 дни е успяла това да изцвъка.

Боже, ако ми четеше постовете, щеше да се е върнала в А група... Тази жена спешно трябва да излезе от паралелната вселена, в която се е закучила!

 

Какъв беше проблемът да сложи чудната "Всичко е наред", ами тя не е излизала в албум? Ами "Ще ти взема всичките пари", "Мога и без теб", "Кралете"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата е като Адриана и тя много се дразнеше на такива неща. :1000 (29):

И аз се сетих за нея. И мен ме вбесяваше махането - една от причините да си махна месинджъра 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИДОЛИТЕ ВИ !!

 

 

СкандаУ се изплашиха! Очертава ли се грандиозен провал на рапърите в зала „Арена Армеец“?

skandau-se-izplashiha-ochertava-li-se-grandiozen-proval-na-raparite-v-zala-arena-armeec-1.jpg

Едни от най-популярните лица на музикалната сцена Тото и Лъчо от „СкандаУ“ прекратяват участията си за неопределен период от време,

 

Причина да слязат от сцената се оказва големият концерт в „Арена Армеец“ на 6 април.

 

Изпълнителите са категорични, че подготовката на първата им толкова мащабна изява отнема време, което не позволява допълнителни клубни ангажименти. Последното им участие ще е на 31 януари в известен столичен клуб в Студентски град, пише „Телеграф“.

 

Има и мнения, че СкандаУ спират с участията, за да може да започнат да липсват на аудиторията си и така да я подканят да си купи билети за голямото събитие. До момента се оказва, че „Арена Армеец“ е доста голяма хапка за СкандаУ и трябва здраво да стискат палци и да се надяват на чудо, за да успеят да я напълнят. Ако се случи обратното, ги очаква огромен провал, който няма да им донесе нищо хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сърце" е премахната от трендинг. :1000 (10):

Време е Госпожа Ваня Калудова да се настани там :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Раманиа раздаде своите Годишни музикални награди

 

 

Тази година бяха раздадени 21 престижни статуетки, които отидоха в ръцете на най-успешните изпълнители за 2018 година.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=110810

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сърце" е премахната от трендинг. :1000 (10):

Защо ще я свалят за втори път в рамките на 24ч? Да не купува гледания?

 

Много ми е странно как песента на Галена генерира трафик като този на "Задната седалка". Песента на Боро и Тита предизвика силен отзвук - скандала с Вирго, купените гледания в инстаграм, текста от частта на Тита, всичко живо хвана стирката, сума ти влогъри направиха реакции... а Галена е със същите гледания.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ще я свалят за втори път в рамките на 24ч? Да не купува гледания?

 

Много ми е странно как песента на Галена генерира трафик като този на "Задната седалка". Песента на Боро и Тита предизвика силен отзвук - скандала с Вирго, купените гледания в инстаграм, текста от частта на Тита, всичко живо хвана стирката, сума ти влогъри направиха реакции... а Галена е със същите гледания.

 

Пич, тва е Галена, не някоя западнала и залязла ку*ва, че да генерира по-малко от Тита. Ако не знаеш да ти кажа, Галена буди също толкова интерес към себе си, колкото и имената в конкурентния жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пич, тва е Галена, не някоя западнала и залязла ку*ва, че да генерира по-малко от Тита. Ако не знаеш да ти кажа, Галена буди също толкова интерес към себе си, колкото и имената в конкурентния жанр.

Не се ядосвай драги, той за всяка песен на Галена така вика като види, че има успех. :3fdb8960598fa63e:

 

Галена няма нужда от скандал за да извади топ песен и хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай драги, той за всяка песен на Галена така вика като види, че има успех. :3fdb8960598fa63e:

 

Галена няма нужда от скандал за да извади топ песен и хит.

Имаше нужда от скандал само за да създаде кариерата си, после не и трябваха

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай драги, той за всяка песен на Галена така вика като види, че има успех. :3fdb8960598fa63e:

Глупости! Това е долна инсинуация. :1000 (29):

На мен песента на Галена ми харесва, но мисля, че във форума малко се увличате във възхваляването й.

 

Не съм забелязал да предизвиква някакви особени вълнения и реакции, че да прави гледанията на Стирката.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости! Това е долна инсинуация. :1000 (29):

На мен песента на Галена ми харесва, но мисля, че във форума малко се увличате във възхваляването й.

 

Не съм забелязал да предизвиква някакви особени вълнения и реакции, че да прави гледанията на Стирката.

При Стирката според мен се наблюдава силен първоначален интерес, но не и много повторни гледания, с други думи песента писва бързо.

При Галена обаче не е така, затова и според мен има изравняване на гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадва ме как Ивана все още създава такъв интерес. За два часа 1,6к лайка като за нея е супер много. И постоянно стават повече и повече. Ако попадне на силна песен - хита го има.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадва ме как Ивана все още създава такъв интерес. За два часа 1,6к лайка като за нея е супер много. И постоянно стават повече и повече. Ако попадне на силна песен - хита го има.
Имам чувството, че двете с Глория зорлян бягат от масова популярност и хитове. Толкова са хаотични и неадекватни! Но си остават най-талантливите, заедно с Деса. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...