Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се. Другият вариант е да те оставя на алтернативния форумен терапевт - ефрейтор Янева. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма така да си прехвърляш топката.. като си се хванал ще терапевтираш докрай. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рожденичката г-жа Калудова май наистина ще удари 100к за денонощие, което е доста впечатляващ резултат, недостижим от самата нея и от нейните връстнички. Айде дано се нахъса и да пусне още 11 песни до края на годината - по песен на месец. :rolleyes: Искам от нея "изпепеляванеееееее".

Link to comment
Сподели в други сайтове

При всички положения си мисля, че Ванча ще влезе в Трендинг. Дано не я прецакат от Планета и да набутат друга песен там.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не ми каза колко е як албумът на Константин от 2010- страшен дизайн има, много снимки и с книжка. Пайнер се е постарал доста за оформлението на първия албум на Коцето в Пайнер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не ми каза колко е як албумът на Константин от 2010- страшен дизайн има, много снимки и с книжка. Пайнер се е постарал доста за оформлението на първия албум на Коцето в Пайнер.

Не съм го виждал, но дотогава горе-долу за всички се стараеха. Сега вятър ги вее на бял кон.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм го виждал, но дотогава горе-долу за всички се стараеха. Сега вятър ги вее на бял кон.

 

Манеее, уникален е. Тука никой не го е сканирал и купеният албум вади съвсем друго качество. Коцето ще има още един албум да разписва. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манеее, уникален е. Тука никой не го е сканирал и купеният албум вади съвсем друго качество. Коцето ще има още един албум да разписва. :Vishenka_05:

Дай му зор да издаде нов. Ти му дай акъл за обложката. Трябва да те назначи във фирмата си задължително! Ще бъдеш:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай му зор да издаде нов. Ти му дай акъл за обложката. Трябва да те назначи във фирмата си задължително! Ще бъдеш:

 

 

Албум няма да има, макар че е съгласен за албум, но ще има много нова музика.

 

Ти да видиш, дизайна на албума на Коцето от 2010 е измислен от него, а не от Пайнер ми е писал сега, защото му пратих снимки на албума. Брей, страшен вкус има Коцето. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албум няма да има, макар че е съгласен за албум, но ще има много нова музика.

 

Ти да видиш, дизайна на албума на Коцето от 2010 е измислен от него, а не от Пайнер ми е писал сега, защото му пратих снимки на албума. Брей, страшен вкус има Коцето. :Vishenka_05:

Още тогава е трябвало да напусне и да си реализира идеите сам, вместо да облажва Пайньер! Казал ли ти е дали мисли да присламчи и други певци?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още тогава е трябвало да напусне и да си реализира идеите сам, вместо да облажва Пайньер! Казал ли ти е дали мисли да присламчи и други певци?

 

Чак толкова не. Коцето има по-добри идеи от Пайнер щом така си е оформил албума, смятай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак толкова не. Коцето има по-добри идеи от Пайнер щом така си е оформил албума, смятай.

То на пайнерци ако не им се виси на главата, нищо няма свършат като хората. Като гледам последните обложки, явно вече всички са се отказали да дават идеи, или пък хич нямат такида, и са се примирили с каквото им подхвърлят там като обложка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При всички положения си мисля, че Ванча ще влезе в Трендинг. Дано не я прецакат от Планета и да набутат друга песен там.

Че Пайнер могат ли да влияят на трендинга в Youtube?

Нали уж е таен алгоритъм?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Пайнер могат ли да влияят на трендинга в Youtube?

Нали уж е таен алгоритъм?

Мисля че могат да избират коя песен от канала им да влезе в трендинг. Преди имаше разни нелогични случаи, когато една песен излиза, а друга, която прави по-малко гледания, влиза на нейно място.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...