Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Има ли някой друг, който излиза вечер, който да е забелязал, че това на Джена се върти, наравно с "Коя", "Хулиган" и "Яко ми е", тъй като възникна спор:

 

Потвърждавам. Верно пускат я в малките часове, но я въртят редовно. "Коя" не съм я чувал скоро обаче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някой друг, който излиза вечер, който да е забелязал, че това на Джена се върти, наравно с "Коя", "Хулиган" и "Яко ми е", тъй като възникна спор:

 

Пуска се понякога,да,все пак е един от най-големите й хитове от миналия й период. От този период чат пат съм чувал и "Неудобни въпроси"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуска се понякога,да,все пак е един от най-големите й хитове от миналия й период. От този период чат пат съм чувал и "Неудобни въпроси"
По-скоро "Диджеят ме издаде" на Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някой друг, който излиза вечер, който да е забелязал, че това на Джена се върти, наравно с "Коя", "Хулиган" и "Яко ми е", тъй като възникна спор:

 

Чак дразнят как не пускат много нови хитове, а понякога петък и събота на DJ парти се залага точно на тези, новите златни. Иначе Джена си е актуална, за малко да изпадне, но след "Коя" се завърна ударно. Зависи и от дискотеката, примерно на мен в Плаза крак няма да ми стъпи вече. Там са го превърнали в 50/50 поп фолк и Криско гадости + някакъв балет, дето ти танцува на някакъв хаус 30 минути. Последният път на един рожден ден се чудех как е възможно да е 2:00h и да са пуснали 10 нормални песни, хората бяха заспали. Така че вече не знам кое е актуално, навсякъде е различно според лудия DJ. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А когато аз писах, че съм чула "Диджеят ме издаде" ме обвинихте, че си измислям... :whistling:

 

Не я понасям тая песен, както и всички останали от Кости, направени за Галена. Много бяха налагани, особено Много ми отиваш, която никога не съм пускал доброволно.

Изключение е Хавана-Тропикана, която е на съвсем друго ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли яя.. 1000%20(19).gif

 

Точно тая уникална простотия съм я изтървал, но днес печелиш целия интернеД че ми разкри отдавна загубено произведение на Ивената.

 

И съм на 17, дааа... :3fdb8960598fa63e: :wacko:

Бахти потреса, някой да изкорми имплантите от скулите му. Този за следващата Шер ли се гласи? :mf_surrender: :1000 (29):

 

Мен ако питаш, вече се е нагласил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Един хит, който диджеите възродиха последната година и се пуска редовно :Vishenka_05:

След 03:30... :3fdb8960598fa63e:

 

 

А когато аз писах, че съм чула "Диджеят ме издаде" ме обвинихте, че си измислям... :whistling:
Всъщност се пуска, да. Но напоследък наистина "Мой" се върти най-много, което е доста странно.

 

 

Чак дразнят как не пускат много нови хитове, а понякога петък и събота на DJ парти се залага точно на тези, новите златни. Иначе Джена си е актуална, за малко да изпадне, но след "Коя" се завърна ударно. Зависи и от дискотеката, примерно на мен в Плаза крак няма да ми стъпи вече. Там са го превърнали в 50/50 поп фолк и Криско гадости + някакъв балет, дето ти танцува на някакъв хаус 30 минути. Последният път на един рожден ден се чудех как е възможно да е 2:00h и да са пуснали 10 нормални песни, хората бяха заспали. Така че вече не знам кое е актуално, навсякъде е различно според лудия DJ. :gun_bandana:
Явно е до вечер. Аз останах много доволна от Плаза пък наскоро, там преоткрих "Мило мое" на Максим и на Кама "Името ти". Но ретро-то в Илюжън е най-добро, защото не пропускат моята лелче. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не я харесвам "DJ-ят ме издаде", но от старите на Галена наистина май въртят най-вече нея. "Пантера" примерно не съм я чувал от мноого време. Хаваната й пускат също от време на време, Стара каравана лятото гърми задължително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я понасям тая песен, както и всички останали от Кости, направени за Галена. Много бяха налагани, особено Много ми отиваш, която никога не съм пускал доброволно.

Изключение е Хавана-Тропикана, която е на съвсем друго ниво.

 

"Много ми отиваш" е ужасна. Но "Диджеят" ме кефи. Беше си стабилен хит. Във Варна с един мой много добър приятел диджей ни беше нещо като химн. Даже имах тениска на която пишеше "I love my dj" и ходех на диско с нея. Спуквахме Галена от въртене. Голямо шоу беше. С песента имам спомени и си я обичам. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Много ми отиваш" е ужасна. Но "Диджеят" ме кефи. Беше си стабилен хит. Във Варна с един мой много добър приятел диджей ни беше нещо като химн. Даже имах тениска на която пишеше "I love my dj" и ходех на диско с нея. Спуквахме Галена от въртене. Голямо шоу беше. С песента имам спомени и си я обичам. :1000 (6):

 

Във Варна, дет си ги канила на кафе ли, мЪ? Същата Варна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във Варна, дет си ги канила на кафе ли, мЪ? Същата Варна?

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Каних ги на кафе, на мачове.. Но ме отрязаха. Тогава още нямах ботокс. Може би заради това. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Каних ги на кафе, на мачове.. Но ме отрязаха. Тогава още нямах ботокс. Може би заради това. :girl_cry2:

 

И аз каня на кафе от Варна. От същата Варна. Не ми отказаха. :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чувала "Мой" и по-добре. Много ми е смотана.
Оооо, много ударно си звучи, така хубаво разбужда хората след участие на изпълнител, който е минал на плейбек. :3fdb8960598fa63e:

Има едно връщане към няколко песни от по-новия период на фолка, които могат да се окичат и те със златен статут. Вече изкоментирах "Да те бях ранила", прави ми впечатление, че "Дай ми още" и "Калифорния" не отстъпват на новите сингли на Ана и Ема, "Моето слабо място" е ясна, "Сен тропе" и то.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...