Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А някаква тьотка зад Мая оглежда прекалено критично мис Калудова. :gun_bandana:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тя е депресирана. На нея светът й е крив, не е проблемът в Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си никакъв стар раманянски познайник. Знам всички нахалници и лумпени от първия до последния. Нямаш нищо общо с тях. Нов си, много нов... :ad:

 

И съм на 17, дааа... :3fdb8960598fa63e: :wacko:

 

@Боровинке

 

3a8ec9e3f0889e6c.jpg

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Бахти потреса, някой да изкорми имплантите от скулите му. Този за следващата Шер ли се гласи? :mf_surrender: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти потреса, някой да изкорми имплантите от скулите му. Този за следващата Шер ли се гласи? :mf_surrender: :1000 (29):

 

На мен си ми харесва и така. Шер е грозотия, къде я слагаш? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ще пуска нова песен скоро.

 

Дано да е истинска чалга а-ла дуета с Джена или Фараона. Само така може да закрепи поразклатените си позиции напоследък. Последната песен беше свежарска, но не се забеляза особено.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е истинска чалга а-ла дуета с Джена или Фараона. Само така може да закрепи поразклатените си позиции напоследък. Последната песен беше свежарска, но не се забеляза особено.

 

"Как си, кажи" е доста добре в сравнение с предишните му бози. Яд ме е, че не се наложи по-добре. И аз искам нещо по-чалгарско. От "Ме густа" няма голям хит, време е да се замисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е истинска чалга а-ла дуета с Джена или Фараона. Само така може да закрепи поразклатените си позиции напоследък. Последната песен беше свежарска, но не се забеляза особено.

 

може новата да е с Лидия.. И тя снима клип днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галински си е супер, а "Кажи си, кажи" и "Мусала" кефят много. Но и аз искам да разбие с някаква чалга, ако е като "Парата" цена няма да има... :Vishenka_05: Фикрет може да си пуска маанетата с разни tv версии, изключителна разлика в качеството между двамата, вторият дори вече не ми се вписва в играта, толкова изпадна. :1000 (29): Искам най-накра Галена и Галин в някакъв извънземен проект, на Преслава няма да й отива. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво против лицето на Галена имаш? :gun_bandana:

Прилича на порцелан, който всеки момент ще се пропука.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на порцелан, който всеки момент ще се пропука.

 

Докато не се е пропукал, няма страшно. :D Като повечето жени явно и тя си има доста комплекси и я избива в разни корекции по тялото и лицето. Но какво от това? Това прави ли я кофти човек? В едно интервю не съм я чул да се проявява като някаква гад, супер сдържана и уважителна е., за разлика от някои други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато не се е пропукал, няма страшно. :D Като повечето жени явно и тя си има доста комплекси и я избива в разни корекции по тялото и лицето. Но какво от това? Това прави ли я кофти човек? В едно интервю не съм я чул да се проявява като някаква гад, супер сдържана и уважителна е., за разлика от някои други.

 

Той се пука. Де я чукат, де са пука. :3fdb8960598fa63e:

 

Като се пропука, лепим нова доза керпич и всичко 6 за следващите 7-8 месеца. После пак. И пак. Важното е междувременно да оберем всички рекорди, докато не се е наложило да я заваряват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някой друг, който излиза вечер, който да е забелязал, че това на Джена се върти, наравно с "Коя", "Хулиган" и "Яко ми е", тъй като възникна спор:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...