Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ох, и аз, всеки път като видех онази статистика с изтритите клипчета и цифри, и натисках хикса...

 

Ще се постараем по-често да натискаш хикса. Specially for you.

 

Денис, ти ок ли си? Сменяш си мнението всеки ден ми се струва. Сега си имаме нова любимка ли? Преси... виждам, че смени аватара.

 

Нека аз да отговоря на този въпрос: НЕ, не е добре. Страшно неадекватен mood swinger, сменящ си мнението през 3... не, през една минута. И като го направи някой на въпрос, почва да увърта, да маже и да суче понеже си дава сметка колко смешно изглежда отстрани.

 

Не разбираш... това е Шушана 2, масова истерия ... в циганските гета :mf_surrender:

 

Снощи ти казаха, че имаш психически отклонения. Беше много на място. Предлагам тази сутрин да ти бъде казано, че наднорменото тегло води до инсулинова резистентност. Свръх приток на глюкоза в мозъка, което прави хората да не разсъждават трезво. И с годините ще става по-зле. Хубав ден! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Добро утро ! Официално Хита на есента/зимата е при Цура !

 

Грешка беше мина по лайкове Да гори в любов :1000 (29):

 

Много хубава и хитова песен, но да си го признаем, че истерията идва от малкия, а не от Цура, която е пълно дърво и вижда хит веднъж на 2-3 години, най-често в дует с някой друг. И на концерта се видя какъв прием имаше Денис, а преди това Цура със самостоятелната песен - нищо особено.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запечатват най-големия чалга бар в Пловдив?

2625b.jpg

Една от най-известните чалга барове в Пловдив - "Галакси", застрашен от запечатване. Това става ясно от тазседмичния списък на Приходната агенция на обектите, които подлежат на принудително запечатване в рамките на 30 дни, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

 

Освен най-големият чалга клуб в града на тепетата, от запечатване е застрашен и склад за дървен материал в кв. "Коматево".

 

Мярката по запечатване се налага при използване на фискално устройство или интегрирана автоматизирана система за управление на търговската дейност, които не отговарят на изискванията за одобрен тип и не са одобрени от Българския институт по метрология. Тя може да бъде обжалвана и в Административния съд.

 

В списъка на НАП подлежащи за запечатване са и сергии за плодове и зеленчуци в автомобили по междуградски пътища, множество фризьорски салони, както и някои по-малки кафенета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То остави "Шефката"...."Зоопарк" беше най-голямото ми разочарование от тоя концерт. Ниво Татяна.

 

Иска ти, то и на Аня де. Мамасита е минала завидно добре гледам, още повече най-бруталната дама е една от малкото, дето са пели на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение с най-добър прием за вечерта бяха Цветелина и Денис, Галена, Преслава и Галин. Теориите ви тук за слабия прием на Галена са опит за поредната заблуда от ваша страна. Още повече от хора които са били на концерта и изопачават истината така нагло. Аз не бях в залата, но от лайфа който гледах на Галена се чуваше за какво става на въпрос. Хората пееха дори на "Дай ми любов", а на "Шефката" приема беше брутален. По-важно обаче ми е, че трима човека присъствали в залата, които не са фанатизирани по Галена ми казаха, че приема й е бил топ. Аз вярвам на тях. Всички други тук, които твърдят, че реакцията била слаба и се е издънила са хора, които в последните месеци не спряха да я плюят и изкарват, че е залязла и е извън всякакъв топ. Единственото в което Галена не беше добре снощи е прекаленото много приказване между песните и може би избора на "Маракеш", макар, че и тя не беше толкова зле. Все пак щеше да е по-добре да изпеят "Пей сърце". Самите ви коментари тук и възмущения, че са й позволили да пее "Шефката", че не била пайнерска песен и т.н. показват пълна неадекватност и типичната ви злоба към Галена на която вече всички се нагледахме достатъчно. Нали тази песен нямаше да се приема добре, тогава какво ви притесни факта, че ще я пеят на концерта? И понеже сега нямате "топки" да си признаете, че сте плюли излишно по песента и се е приела добре замазвате с клипчета, на които не се чува реалната ситуация. Аз мисля, че най-добре могат да кажат хората присъствали на концерта и то безпристрастните към Галена, а не хейтърите й. Аз като нейна фенка поне бих била обективна, ако не беше добре приема, ако наистина хората не реагираха на песента щях да си го призная. А нали, Галена се отдръпваше умишлено от проекта, нали не било нейна песен, нали не е дует? Ами тогава, питам аз, какво правеше Тони Стораро на концерта на Пайнер да си пее фючъринга? Как ли са го допуснали? Аз поне не отричам факти, като този например, че Преслава беше със страхотен прием и "Да гори в любов" е хит и накара хората да избухнат. Тя пък ме разочарова с избора си за пореден път на "Моето слабо място", можеше да изпее "Обратно в играта" и да видим и тя какъв хит е. Но тя си е алчна за слава и прием и заложи на сигурното. За разлика от нея Галена избра "Дай ми любов" с 5-те милиона гледания и "Маракеш".

 

Понеже цяло лято сравняваме "Шефката" и "Зоопарк", нали видяхте коя песен се прие по-добре на концерта? Снощи попитах тук, как ще оправдаем гледанията на въпросната песен на Анелия с приема, който получи? Беше изкарана за супер хит, има над 15 милиона гледания, а приема почти нулев. Много слабо дойде, като за песен с толкова гледания и това събужда в мен въпроса до колко тези гледания са реални. Много пъти сме се съмнявали тук, но сега съвсем. "Шефката" на която събираме гледанията от няколко клипчета за да ви мамим едва ли не е с по-голям прием, защо?

 

Фаст, нали направи на проблем, че са дали толкова песни на Галена да изпее и коя била тя? Ами Теда Александрова също беше с 4 песни, та тя коя е? За нея защо си премълча?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои изводи!

 

За какво се оказах прав в споровете си по-рано през годината:

-Чалгата изобщо не е залязла и може да прави големи хитове към 2018. Напълниха горе-долу колкото през 2015, ако не и повече. Силни приеми на тазгодишни хитове. Доказана нова мъжка звезда, даже две. Да, знам, че някой тук ще говори за ДПС, Пеевски и т.н но това не променя факта, че тези хиляди хора бяха там и се кефеха мощно на повечето имена. Да напомня, че подобен концерт на поп-рапа беше отменен от Арена и преместен в много по-малка зала.

-Джулия съвсем не е толкова безразлична на публиката, колкото са водеше тук. Това, че други са имали по-силни приеми не значи, че не чухме и нейния. Трябваше да изпее и Твоя бях обаче, сега пак изглежда все едно само дуетите са й успешни. Още й трябва за лидерка.

-Галена изобщо не е залязла. Имаше си някакъв прием на всички песни, на някои много мощен. Да, знам, че Преслава беше по-добре.

 

За какво не бях съвсем прав:

-Арти все още не е кой знае каква сензация, макар че и на него си се пееше.

-Зоопарк не е Пайнерския хит на годината, а просто сезонен хит, който си е останал в периода, в който разби поради липсата на много хитове.

 

По средата:

-Шефката не е хита на годината, но пък е плътно след Грешка беше и Да гори в любов.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може - отричам го :3fdb8960598fa63e:

 

на Ема вечните и хитове са от ФЕН - Нищо не знаеш, Да си плащал, Преди употреба прочети листовката и т.н. Сегашните и са с по 4месечен живот. Една и съща тематика откакто се помня - все ще наказна някой.

То от Дай ми още насам траен хит не е имало, така че на Емица чудна работа й вършат тия чекии за няколко месеца. Не мисля, че на старите й песни би настанала кой знае каква избухвация.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ И даа коментират бруталния прием на ДАЙ МИ ЛЮБОВ. като за песен 5 млн гледания
Какъв брутален прием, дори Богиня се прие много по-добре, а няма реални 5 млн
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека аз да отговоря на този въпрос: НЕ, не е добре. Страшно неадекватен mood swinger, сменящ си мнението през 3... не, през една минута. И като го направи някой на въпрос, почва да увърта, да маже и да суче понеже си дава сметка колко смешно изглежда отстрани.

Изглеждам смешно отстрани? Повечето хора ми вдигат репутацията, пишат ми +1, а вие със Стела цяло лято втръснахте дори на феновете на Галена. Това вашето адекватност ли е? Аз мнението за чалгата ще го сменям ако искам и през стотна от секундата - тя няма никакъв фактор в живота ми и здравословното ми състояние. Ако за теб е от толкова голямо значение, при теб е проблема...А и нали знаеш - всеки съди другите за собствените си комплекси. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изопачава в този форум. Галена не е била нито със слаб прием, но в никакъв случай не е била с гърмежен прием, какъвто се очаква за уж лидерка и огромна звезда в чалгата. Имаше 3 пика като бурни реакции

1.Преди да се появи на сцената се викаше ГАЛЕНА, но от една малка обрана нейна агитка, вероятно начело с Никола :roll1:

2.По време на мазния инструментал на Феноменален

3.Когато покани Стораро да изпеят Шефката.

 

Нормално е да се очаква, че ще има бис или бурни овации и след края на всяко изпълнение, каквито нямаше.

 

А самия факт, че с Янева чакаха бис и след като не получиха такъв станаха съвсем неадекватни, няма да го коментирам.

 

Да, Галена се разграничаваше от Шефката до момента, в който песента не пожънва голям успех. Трябва много да благодари на Тони Стораро, че и позволи да изпеят неговата песен на концерта на Пайнер и че е дошъл болен, за да я подкрепи.

 

Преслава не разчиташе на кючеци и дуетни половинки от римски произход, за да вдигне хората на крака. Разчиташе на себе си и буквално си подаваше с публиката на всяка нейна песен. Ако беше излязла по рано, фурора щеше да е още по голям и осезаем като се има впредвид, че в края хората вече са изморени и бързат да се приберат.

 

Изобщо Галена като прием беше поне 2 нива под Преслава. Беше на едно ниво с Емануела и малко по добре от Анелия. За истерия не може и да става дума... Дори на клипчетата се вижда че масово публиката не се вълнува. Изключвам правостоящите най отпред. По седящите места 1 на 20 танцува и то се вижда.

Амброжка е снимал от позиция, където бяха най раздавашите се фенове, но не такава йе ситуацията в цялата зала

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изопачава в този форум. Галена не е била нито със слаб прием, но в никакъв случай не е била с гърмежен прием, какъвто се очаква за уж лидерка и огромна звезда в чалгата. Имаше 3 пика като бурни реакции

1.Преди да се появи на сцената се викаше ГАЛЕНА, но от една малка обрана нейна агитка, вероятно начело с Никола :roll1:

2.По време на мазния инструментал на Феноменален

3.Когато покани Стораро да изпеят Шефката.

 

Нормално е да се очаква, че ще има бис или бурни овации и след края на всяко изпълнение, каквито нямаше.

 

А самия факт, че с Янева чакаха бис и след като не получиха такъв станаха съвсем неадекватни, няма да го коментирам.

 

Да, Галена се разграничаваше от Шефката до момента, в който песента не пожънва голям успех. Трябва много да благодари на Тони Стораро, че и позволи да изпеят неговата песен на концерта на Пайнер и че е дошъл болен, за да я подкрепи.

 

Преслава не разчиташе на кючеци и дуетни половинки от римски произход, за да вдигне хората на крака. Разчиташе на себе си и буквално си подаваше с публиката на всяка нейна песен. Ако беше излязла по рано, фурора щеше да е още по голям и осезаем като се има впредвид, че в края хората вече са изморени и бързат да се приберат.

 

Изобщо Галена като прием беше поне 2 нива над Преслава. Беше на едно ниво с Емануела и малко по добре от Анелия. За истерия не може и да става дума... Дори на клипчетата се вижда че масово публиката не се вълнува. Изключвам правостоящите най отпред. По седящите места 1 на 20 танцува и то се вижда.

Амброжка е снимал от позиция, където бяха най раздавашите се фенове, но не такава йе ситуацията в цялата зала

 

ама как удобно пропускате

17:00 ?

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв брутален прием, дори Богиня се прие много по-добре, а няма реални 5 млн

 

Хапчетата.

Прикрийте я малко тая злоба и ненавист, че изглеждате за хоспитализация отстрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, щом дори ти го потвърждаваш... :Vishenka_05:

Тъпото е, че вие не го признавате. Разбра какво съм имал впредвид. Добре си беше жената, но дори и Шефката не спомогна за истерията, която очаквахте, а не се случи.

 

А нали Галена щеше да закрива. Какво се промени в последния момент?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хапчетата.

Прикрийте я малко тая злоба и ненавист, че изглеждате за хоспитализация отстрани.

Каква злоба, дори бях един от малкото, които каза, че Шефката има много силен прием. Много силно жегна Преслава всички, свършила си е работата перфектно значи :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях в залата и потвърждавам, че на Галена имаше избухване на всички песни. Даже Маракеш публиката я прие страшно добре и ѝ се кефеше.

Не се доверявайте на клиповете, тъй като не отразяват цялата атмосфера от концерта.

Общо взето след Ваня и Илиян започна реалния концерт и всички бяха добре приети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях в залата и потвърждавам, че на Галена имаше избухване на всички песни. Даже Маракеш публиката я прие страшно добре и ѝ се кефеше.

Не се доверявайте на клиповете, тъй като не отразяват цялата атмосфера от концерта.

Общо взето след Ваня и Илиян започна реалния концерт и всички бяха добре приети.

 

Райна беше ли толкова зле?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди да се появи на сцената се викаше ГАЛЕНА, но от една малка обрана нейна агитка, вероятно начело с Никола :roll1:

Те хората в залата като видяха декорите, веднага разпознаха, че това ще е Галена, каква агитка те гони?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...