Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не беше ли именно Анелия тази, дето драпа за дует с Преслава?

Да бе, умряла Анелия след "Певица на 2012" и силната "Искам те, полудявам" за дует със русата анорексичка Преси изпълняваща тогава "Скоро". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Взела е, но след протестите последните години не й се получава с наглостта. Петя просто е гуру в тая сфера.

 

Наглост е да очакваш да ти се даде според заслугите? Това е справедливост, не наглост, не знам на какво са ви учили в училище...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взела е, но след протестите последните години не й се получава с наглостта. Петя просто е гуру в тая сфера.

 

Да бе, гуру по наглост, безочие и лицемерство. <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наглост е да очакваш да ти се даде според заслугите? Това е справедливост, не наглост, не знам на какво са ви учили в училище...

В Гърция сме нагли като Пепе. :3fdb8960598fa63e:

 

Справедливо ли е 2010 Андреа да заслужава "Певица", но да не я получи заради "липса на гласови данни", а да я дават на друга слаба вокално?

Справедливо ли е 2011 клип на годината да е за "Докрай", а Цирей да си плаща за нея?

 

И това не е справедливо, но не е доказано като факти в нашето психично болно общество тук, поради липсата на 'Андреа-army".

 

Голяма работа, че Преслава е получила най-важните награди. С лекота успява винаги да смаже всички, както сега с "Да гори в любов".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, гуру по наглост, безочие и лицемерство. <_<

Според теб кое е по-нагло:

1. Да се договориш с шефа си кои награди искаш, все пак си най-голямата звезда на фирмата.

2. Да получиш 50% от наградите (някои и на една се радват) и да не отидеш дори да ги вземеш, поради липсата на "Певица на годината" в тях.

 

Едната просто се е доказала с годините, че тая награда й тежи на името, на творчеството, на гласа...

А другата вече 15 години не може да преживее, че не стана звезда като Преслава.

 

Да взема награди за клипове и хитове, шоу и т.н, но то се видя още с първото й получаване, че не й отива. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Гърция сме нагли като Пепе. :3fdb8960598fa63e:

 

Справедливо ли е 2010 Андреа да заслужава "Певица", но да не я получи заради "липса на гласови данни", а да я дават на друга слаба вокално?

Справедливо ли е 2011 клип на годината да е за "Докрай", а Цирей да си плаща за нея?

 

И това не е справедливо, но не е доказано като факти в нашето психично болно общество тук, поради липсата на 'Андреа-army".

 

Голяма работа, че Преслава е получила най-важните награди. С лекота успява винаги да смаже всички, както сега с "Да гори в любов".

 

2010 е твърде спорна между Галена и Андреа. При всички положения Галена е по-можещата във вокално отношение. Те хората нея разпънаха на кръст, че спечели, представям си какво мазало щеше да е, ако бяха дали наградата на Андреа.

 

Знаеш, че специално за 2010 управителят на фирмата нарочно и изкуствено стопира кариерата на Преслава, за да не станело пренасищане.

 

За 2011 - не, не е справедливо. Андреа заслужваше клип. Два от клиповете й бяха абсолютен топ. Но наградата за Клип не е най-важната и голяма, за да издразни аудиторията до такава степен.

 

Естествено, че е голяма работа, че Преса е взела назаслужени Певици на годината. Хвърляй ти стотици хиляди левове в проекти и имидж, изкарвай най-големите хитове за годината, предизвиквай истерия и накрая на дадат приза на някаква нагла и ехидна готованка. Понеже "не е" голяма работа, затова махнаха наградите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че е голяма работа, че Преса е взела назаслужени Певици на годината. Хвърляй ти стотици хиляди левове в проекти и имидж, изкарвай най-големите хитове за годината, предизвиквай истерия и накрая на дадат приза на някаква нагла и ехидна готованка. Понеже "не е" голяма работа, затова махнаха наградите....

За да си извоюваш най-важния приз за всички чалга кокошки, трябва да умееш да носиш тая тежест. Галка влага пари, къса си гъза, но нито харизмата на Преслава има, нито гласът, нито верните и многобройни фенове. Тя е като старата Андреа - свръхамбиция, но все нещо липсва в картинката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да си извоюваш най-важния приз за всички чалга кокошки, трябва да умееш да носиш тая тежест. Галка влага пари, къса си гъза, но нито харизмата на Преслава има, нито гласът, нито верните и многобройни фенове. Тя е като старата Андреа - свръхамбиция, но все нещо липсва в картинката. :3fdb8960598fa63e:

 

И понеже Преслава има харизма и призът й отива, трябва да й даваме наградата всяка година на нея, независимо, че има по-успешни и хитове изпълнители??

 

Наградите са за постижения в съответна година, не за харизма. Да й връчат титла "Мегахаризма" и да изчезва. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб кое е по-нагло:

1. Да се договориш с шефа си кои награди искаш, все пак си най-голямата звезда на фирмата.

2. Да получиш 50% от наградите (някои и на една се радват) и да не отидеш дори да ги вземеш, поради липсата на "Певица на годината" в тях.

 

Едната просто се е доказала с годините, че тая награда й тежи на името, на творчеството, на гласа...

А другата вече 15 години не може да преживее, че не стана звезда като Преслава.

 

Да взема награди за клипове и хитове, шоу и т.н, но то се видя още с първото й получаване, че не й отива. :3fdb8960598fa63e:

 

А да си припомним ли защо махнаха "Певица на годината"? За да не я дадат на Галена, защото Преслава щеше да си оскубе косите вече. А държанието на Преслава, когато Галена получи наградата? А тогава още й се водеше за приятелка.. и да се изтропа на сцената да каже "догодина ще й я вземем". Нима не е наглост да очакваш и да искаш да получаваш тази награда всяка година, при положение, че е имало години в които имаше не по-малко заслужили да я вземат? И не говоря тук само за Галена. Тия награди винаги са били пълна пародия. Спомни си, че дори Камелия ги бойкотира когато излезе по халат и публично нареди шефа. Знаеш, че тогава и тя беше на мнение, че Галена заслужаваше наградата. Тази награда не се дава за най-пееща изпълнителка, а за най - заслужила и доказала се през последната година. Това е оценка за цялостната ти работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И понеже Преслава има харизма и призът й отива, трябва да й даваме наградата всяка година на нея, независимо, че има по-успешни и хитове изпълнители??

 

Наградите са за постижения в съответна година, не за харизма. Да й връчат титала "Мегахаризма" и да изчезва. :3fdb8960598fa63e:

Нали измислиха и "Идол на годината", но Галка просто иска да взема играчките на приятелката си, тя пък мрази да й ги пипат от малка. :3fdb8960598fa63e:

 

Тая година Пепе има две песни - два големи хита. Галс няма такива успехи за фирмата си, така че единствено "Най-успешен feat." ще получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали измислиха и "Идол на годината", но Галка просто иска да взема играчките на приятелката си, тя пък мрази да й ги пипат от малка. :3fdb8960598fa63e:

 

Тая година Пепе има две песни - два големи хита. Галс няма такива успехи за фирмата си, така че единствено "Най-успешен feat." ще получи.

Предстои да видим какво ще се случи довечера. Аз съм приготвил вуду куклите. Сега ще медитирам в транс. После се отдавам на ритуали. До нови срещи! :sneaky2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да си припомним ли защо махнаха "Певица на годината"? За да не я дадат на Галена, защото Преслава щеше да си оскубе косите вече. А държанието на Преслава, когато Галена получи наградата? А тогава още й се водеше за приятелка.. и да се изтропа на сцената да каже "догодина ще й я вземем". Нима не е наглост да очакваш и да искаш да получаваш тази награда всяка година, при положение, че е имало години в които имаше не по-малко заслужили да я вземат? И не говоря тук само за Галена. Тия награди винаги са били пълна пародия. Спомни си, че дори Камелия ги бойкотира когато излезе по халат и публично нареди шефа. Знаеш, че тогава и тя беше на мнение, че Галена заслужаваше наградата. Тази награда не се дава за най-пееща изпълнителка, а за най - заслужила и доказала се през последната година. Това е оценка за цялостната ти работа.

То и много други певици са заслужавали награда повече от двете, но щом от тях почна драмата - еднакво нагли и досадни са. Точка! :Vishenka_05:

 

С тая песен искаха да секнат песента на Анелия която пусна, че и се гаврят с награда която тя им взе..Еднакви са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предстои да видим какво ще се случи довечера. Аз съм приготвил вуду куклите. Сега ще медитирам в транс. После се отдавам на ритуали. До нови срещи! :sneaky2:

Докарай добър прием за Анелия. Мен друго не ме вълнува от тоя концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emanuela(Official)

 

Днес най- глупавото изказване на някои от коментаторите в Big Brother Bulgaria, беше, че ние с Цецо ще останем приятели (искренно се смях),също че съм споделяла с него лични неща (крайно невярно) !!!

А най най-смешното беше,че той не ме е обиждал, позовавайки се на жълти медии, както той сам каза..... Смях се и на това, как се оправдава простотията с емоционалност...! Най-обективни и на място, реални и очеизвадни бяха коментарите на Кулагин и Патрашкова, личи когато имаш интелект и говориш с него !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, ама то приемът е по-зле от на Феноменален, даже и от Дай ми любов хахах 

Като подадоха накрая никой почти не пееше  1000 (29).gif 1000 (29).gif 1000 (29).gif

https://www.facebook.com/maisbg/videos/2234987443186650/ 

2:15

 

Този пост да ви е за обеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена още е голямо име, но не може да се отрече че интересът към нея спадна драстично през последните 2 години.

 

Занижената гледамеост на проектите и напоследък е признак че интересът към нея е спаднал. Двата проекта които пусна като заглавен изпълнител са флопове според нейните стандарти. "Дай ми любов" е г/д равна с "Зле те чувам" на Райна, а "Маракеш", по който заминаха толкова много грешни пари не можа да стигне дори Хулигана на Джена по успех. "Шефката" единствено допринася годината и да не е на 100% слаба. Наистина ли сте доволни от нея? Ако тази песен която готви също не стане хит, забравете за топ 10.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак "Грешка беше" и "Да гори в любов" още с излизането си предизвикаха сензация, заедно с "Името ми" са най-добрите песни за есен-зима. Нормално да имат този прием. Повече се издразних, че мазнотиите не останаха по-назад като приеми, но тези двете все пак показаха какво е истински хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак "Грешка беше" и "Да гори в любов" още с излизането си предизвикаха сензация, заедно с "Името ми" са най-добрите песни за есен-зима. Нормално да имат този прием. Повече се издразних, че мазнотиите не останаха по-назад като приеми, но тези двете все пак показаха какво е истински хит.

 

Е, тази песен не е точно от тази година. Но иначе е яка да

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тази песен не е точно от тази година. Но иначе е яка да

 

И вас си ви бива да дразните хората... :1000 (29): Но е истина, че това са трите големи хита този сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се радвам, че вече няма да слушам обяснения и статистики за "Шефката". :3fdb8960598fa63e:

Ох, и аз, всеки път като видех онази статистика с изтритите клипчета и цифри, и натисках хикса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...