Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Така се радвам, че вече няма да слушам обяснения и статистики за "Шефката". :3fdb8960598fa63e:

 

Денис, ти ок ли си? Сменяш си мнението всеки ден ми се струва. Сега си имаме нова любимка ли? Преси... виждам, че смени аватара.

 

Сега си писах с човек, който беше на концерта и ми каза, че Галена е смазала и "Шефката" е била с най-големия прием. Айде, остава ви още малко да се радвате, докато пуснат повече клипчета и хората били на концерта ви натрият носовете. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Денис, ти ок ли си? Сменяш си мнението всеки ден ми се струва. Сега си имаме нова любимка ли? Преси... виждам, че смени аватара.

 

Сега си писах с човек, който беше на концерта и ми каза, че Галена е смазала и "Шефката" е била с най-големия прием. Айде, остава ви още малко да се радвате, докато пуснат повече клипчета и хората били на концерта ви натрият носовете. :Vishenka_05:

Идеално се чувствам. Мерси че попита. Ти как си?

Любимката ми е една от както слушам чалга, а Галена както сама виждаш й харесвам от последните песни "Феноменален".

"Обратно в играта" винаги съм казвал, че ми е любимата за 2018. Какво ми има пак на мнението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се отрича, но вие прекалено много я издувахте, а Цветелина и Преслава бяха много над нея просто... Затова не е ok да се повтаря едно и също всеки ден, понеже хората се настроиха. В този форум винаги е така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се отрича, но вие прекалено много я издувахте, а Цветелина и Преслава бяха много над нея просто... Затова не е ok да се повтаря едно и също всеки ден, понеже хората се настроиха. В тоз форум винаги е така...

 

Не разбираш... това е Шушана 2, масова истерия ... в циганските гета :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има такива, нали четеш в темата за концерта.

Е, аз не съм от тях. Имаше добър прием песента, но очаквах да бъде НАЙ. "Да гори в любов" и "Грешка беше" бяха по-добре приети просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Хитът на годината е тази песен.

 

Кажи го на другите Галенини фенове! Тук вече съм съгласен.

ТОП 3 ба годината

Грешка беше

Името ти

Да гори в любов

Link to comment
Сподели в други сайтове

То остави "Шефката"...."Зоопарк" беше най-голямото ми разочарование от тоя концерт. Ниво Татяна.

Да, аз останах много изненадан. Очаквах много да гръмне, доста ми стана жал за Анелия, но така и така не харесах песента още в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 милион за лютия кючек на Деска. :3fdb8960598fa63e:

Само като чух биса след изпълнението им на едва излязло парче... Не че не го очаквах. Добре, че направи този кючек, че щеше иначе да се прибере насрана като много от колежките си чакащи бис, но напразно :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото чух малко по рано днес версията на Да вдигнем шум на Деса и Тони Стораро. Много по яка е!!! И да, Тонката е преотстъпил песента на Фики, за да го подбутне за пореден път. Мастър Тед беше с нашата компания и имах възможността да чуя парчето.

 

 

Иначе нали Галена щеше да закрива. Какво се случи???

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз останах много изненадан. Очаквах много да гръмне, доста ми стана жал за Анелия, но така и така не харесах песента още в началото.

 

Зоопарк може да е нямала огромен прием, но не може да се каже, че е била тотално зле приета. В последния блок беше трудно да се прецени коя какъв прием получава, защото за всяка песен имаше някаква реакция. Докато в началото е лесно да се отличиш и със средно добър прием сред скуките.

 

 

Галин закова на живо парчетата си и хората му се радваха прилично. Все пак момчето няма кючеци. За мен Галин е дигнал нивото във всяко отношение - пеене на живо, обрани движения, добра хореография.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази статия за Емануела като нищо ще се окаже вярна

http://hotnews.bg/n/emanuela-plyue-po-pres...ml&nomobile

Чак сега ли го разбирате...

Емануела е най долния боклук в тази чалга. Учудвам се, че форума я подкрепя в участията и в брадърите.

 

Преди завиждаше на Теодора и Алисия, а сега на Преслава и Галена. Интригантка от най висок калибър. Надъхваше феновете си да си правят фейк профили за анкетата в страницата на Планета, с цел да закрива концерта, но не и се получи... Но е хитра. Знае кога и пред кой.

 

 

За Емануела може много да се каже... Страшен пишкодръп и курусмук...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега ли го разбирате...

Емануела е най долния боклук в тази чалга. Учудвам се, че форума я подкрепя в участията и в брадърите.

 

Преди завиждаше на Теодора и Алисия, а сега на Преслава и Галена. Интригантка от най висок калибър. Надъхваше феновете си да си правят фейк профили за анкетата в страницата на Планета, с цел да закрива концерта, но не и се получи... Но е хитра. Знае кога и пред кой.

За Емануела може много да се каже... Страшен пишкодръп и курусмук...

Едва ли си общувал с нея, та да си така категоричен!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли си общувал с нея, та да си така категоричен!

 

Обшувал съм с който трябва, за да имам такова мнение.

А при такива като Емата - докато и погледнеш фейса, и всичко ти става ясно.

 

Срамно е 20 години да слушате чалга и да се ровите по клюкарските сайтове и да не сте успели да прозрете гнустоията на Емануела. Да започна с това, че преди първия си хит преди 13-14 години си правеше ПР с това, че била зарязана на сватбата си, напускаше ара, връщаше се, после пак напускаше. Излагаше се в 3 риалити формата (особено в Къртицата), пробва с Денис Касъмов, за да измести Ася от Вакарел. Изпотроши сума и пишки. Никоя колежка не я уважава. Всички бягат с 300 от нея

 

Но е нормално себеподобните да се защитавате.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ема не може да й се отрече., че има нюх за хитове. Интригите са бонус-хоби.

 

Може - отричам го :3fdb8960598fa63e:

 

на Ема вечните и хитове са от ФЕН - Нищо не знаеш, Да си плащал, Преди употреба прочети листовката и т.н. Сегашните и са с по 4месечен живот. Една и съща тематика откакто се помня - все ще наказна някой.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" е на първо място по прием (да, казва го човека който се заяждаше с Кондома и Стела за тая песен)

Галена просто вдигна цялата зала. Който е бил там ще си направи изводите, а не да съди по някакви лайфчета.

Може би единствената конкуренция е "Грешка беше", на която не присъствах, за да чуя реакцията, но се е приела брутално.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...