Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Колко сладко млъкват Смядово фенс когато им покажеш фотошопирана снимка на разпоретината им.Стига им за днес,че Преси съвсем ги довърши вечерта. :3fdb8960598fa63e:

На мен задника на Галена ми хареса. Поне не се налага да й обработват снимките дотолкова, че да изрязват пейките и ушите й. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На мен задника на Галена ми хареса. Поне не се налага да й обработват снимките дотолкова, че да изрязват пейките и ушите й. :3fdb8960598fa63e:

Затова й слагат сплескан гъз,което е също толкова смешно. :3fdb8960598fa63e: А ти че нямаш вкус е ясно на всички отдавна

Link to comment
Сподели в други сайтове

В един от коментарите във фейса обсъждат Преса, че си показвала мазната коса в ефир ... Явно не само като човек е мазна. :roll1:

 

Направо я съсипаха. Сигурно реве в момента и се кълне сама, че си го причини.

Къде я съсипват, има 10 коментара за Преслава макс? Различни страници ли четем
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я съсипват, има 10 коментара за Преслава макс? Различни страници ли четем

Само тук го правят голямо събитие за да я плюят, защото концертът е утре и знаят че отново ще смаже любимката им с прием, въпреки че няма да закрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тук го правят голямо събитие за да я плюят, защото концертът е утре и знаят че отново ще смаже любимката им с прием, въпреки че няма да закрива.
Аз също следя коментарите в страницата на ББ, нищо интересно не видях, тук се пише, че била линчувана Преслава
Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова й слагат сплескан гъз,което е също толкова смешно. :3fdb8960598fa63e: А ти че нямаш вкус е ясно на всички отдавна

Ок, разбрахме, че с Фаст се надпреварвате за титлата "Най-голям фен на Галена", но няма нужда толкова да си подчиняваш ежедневието на нея, Галена обича всичките си фенове еднакво

 

Само тук го правят голямо събитие за да я плюят, защото концертът е утре и знаят че отново ще смаже любимката им с прием, въпреки че няма да закрива.

Напротив, на Преси ще се изнася публиката ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тук го правят голямо събитие за да я плюят, защото концертът е утре и знаят че отново ще смаже любимката им с прием, въпреки че няма да закрива.

 

Тихо да не урочасаш работата. Помоли си тази вечер преди да заспиш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само малко над 80 хиляди души следват тази страница:

 

vreslava.jpg

Трите най-харесвани коментари са в подкрепа на Преслава, а хейтърските са заляти с "хаха". Какво повече да кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази си изява Преслава официално изгори мита за приятелството между нея и Емануела. Постъпи адски неколегиално.

Но по-странното е, че за първи път си позволи да бъде толкова агресивно-надменна в изказванията си, чак вика на Кулагин - "След малко ще те ударя" - явно наистина.... с какъвто се събереш - такъв ставаш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо отдръпване на народа от музиката в понеделник. Ако можеше да се работи/учи само 2-3 дни в седмицата...

 

Криско и Слави 140К (Смях!) Криско не само разочарова и малкото, които го смятаха за хип-хоп изпълнител, но ще регне един от най-звучните провали в кариерата си.

 

Галин 101К

Емануела 98К

Галена 88К

Джена 86К

Цветелина и Денис 83К

Деси Слава и Фики 77К

Преслава 73К

Борис Дали 65К

 

----

 

Извод №1: От песните, излезли в последния месец (Галин, Емануела, Джена, Деси Слава & Фики, Криско & Слави, Галена, Анелия, Емилия), "Феноменален" е най-големият хит, въпреки че не тръгва автоматично след Преслава и Цветелина Янева при много хора. Браво, Галя, браво българска юначке!

 

Извод №2: От края на лятото насам най-големите хитове в България са:

 

1. Да гори в любов

2. Грешка беше

3. Феноменален

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също следя коментарите в страницата на ББ, нищо интересно не видях, тук се пише, че била линчувана Преслава

 

Не говоря за страницата на ББ, изобщо не съм я чела. Става дума за страницата, която Кондомчо е пуснал на скрийн. Прочети коментарите под снимката на Преслава и Цецо и ще видиш сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трите най-харесвани коментари са в подкрепа на Преслава, а хейтърските са заляти с "хаха". Какво повече да кажа.

 

Винаги ли ще я защитаваш и на всяка цена? Дори Кели снощи реагира недоволно на това, а ти пак намираш как да я оправдаеш. Виж, че хората масово я плюят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази си изява Преслава официално изгори мита за приятелството между нея и Емануела. Постъпи адски неколегиално.

Но по-странното е, че за първи път си позволи да бъде толкова агресивно-надменна в изказванията си, чак вика на Кулагин - "След малко ще те ударя" - явно наистина.... с какъвто се събереш - такъв ставаш. :3fdb8960598fa63e:

 

Мдам, предполагам на концерта довечера ша пита феновете "Да си я изкарам ли?" ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, предполагам на концерта довечера ша пита феновете "Да си я изкарам ли?" ...

Да изкара какво? Нещо май съм пропуснал... Видях снощи, че Преслава е в студиото на "Биг Брадър', но не можах да го гледам. Може ли някой да обобщи какви ги е плещила госпожа Жадна за награди?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да изкара какво? Нещо май съм пропуснал... Видях снощи, че Преслава е в студиото на "Биг Брадър', но не можах да го гледам. Може ли някой да обобщи какви ги е плещила госпожа Жадна за награди?

Срамните си устни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни сеговореше че никой не върти Луда по тебе в сръбските клубове и заведения в бившите югославки републики . Така че ....

 

Club Salzburg Босна и Херциговина:

 

https://www.instagram.com/p/Bq8GMQwhfT-/?ut...ton_share_sheet

 

Restoran Diske-Сърбия

https://www.instagram.com/p/Bq7kvgRnTz1/?ut...ton_share_sheet

 

-Повече от 14 милиона гледания общо в YouTube.

 

Имаме нова балканска мания и това е Луда по тебе. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D0%BD%...0-%D0%B7%D0%B0/

 

Емица ми се издига все повече в очите!

 

Коментар под статията:

 

vresa.jpg

 

Вярно ли е това, че Емануела се е изказала ласкаво за нея в "Папараци"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...