Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За какво правите от муха слон не знам... Да, защитавала е цецо, който и аз не харесвам, но това е нормално, все пак са приятели. А когато споменаха Емануела, тя е казала само положителни неща за нея. Какво общо има приятелството на Емануела и Преслава със приятелството на Преслава и цецо. Преслава ся трябва ли да спре всички приятелства със хора които не харесват Емануела ли? Фен съм и на двете и нито една не е направило НИЩО ама НИЩО лошо на другата.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преса отново се показа що за човек е. За малко да успее от интервюто при Слави да заблуди някого, но днес се върна към своята същност. Кулагин я мачка по всички параграфи.

 

В защита на Преслава бих казал, че поне тази вечер изглеждаше по-добре, отколкото при Слави. В Шоуто на Трифонов мязаше на престарял ръбат прилеп. :3fdb8960598fa63e: Ти, точно ти, дет ни четеш, ма. ПРИЛЕП!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е направил нашата любимка няма място там. Аз изобщо се чудя защо звезда от нейният ранг отиде да се излага там и да коментира участниците!

 

За ефирно време, ПР и реклама. Иска да мине "Шефката" по гледания до края на годината, ама няма да й стане номера. В "Шефката" е играно с вуду кукли, ня'а й стане играта на толбухинската. 1000%20(29).gif :cv:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на годината !

ШЕФКАТА

7.242 mln

 

5.310 mln

 

165K

 

172K

 

51K https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

 

ИЗТРИТИ:

 

800K

577К

87К https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

total this week: 391K

 

total: 14.404 mln.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Андреа най-коментираните чалгарки през 2018. Стига с тази с миризливата шунда от Смядово. :3fdb8960598fa63e:

 

Точно така е btw. Едната даде живот на първородното си дете и се завърна на сцената с гръм и трясък, другата й обсъждат бузите и комплексите, стана нарицателно за посмешище. Каква подла ирония на съдбата - преди 7-8 години беше еталон за сексапил и топмоделство, а днес.. :confused: фермерите по селата си мечтаят да имат такива като нея в оборите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така е btw. Едната даде живот на първородното си дете и се завърна на сцената с гръм и трясък, другата й обсъждат бузите и комплексите, стана нарицателно за посмешище. Каква подла ирония на съдбата - преди 7-8 години беше еталон за сексапил и топмоделство, а днес.. :confused: фермерите по селата си мечтаят да имат такива като нея в оборите си.

Няма лоша реклама.Коментирана ли е? Коментирана е. При Галс такова нещо няма,което означава ,че няма интерес към нея. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чоко скри шапката на Гери-Никол, та чак не си пусна песента 1000%20(29).gif
Беше ясно, че няма да е днес. Тя винаги си обявява премиерите, тийзър пуска, този път нищо
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лоша реклама.Коментирана ли е? Коментирана е. При Галс такова нещо няма,което означава ,че няма интерес към нея. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

Ти я коментираш цяла година, мен тва ме интересува. :3fdb8960598fa63e:

 

Сериозно: Забелязвам от едно известно време, че тя много внимателно си подбира медийните изяви, избягва интервюта и провокативни въпроси. Към това прибавяме и факта, че загуби баща си, беше в депресия и се скри от света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Ти я коментираш цяла година, мен тва ме интересува. :3fdb8960598fa63e:

 

Сериозно: Забелязвам от едно известно време, че тя много внимателно си подбира медийните изяви, избягва интервюта и провокативни въпроси. Към това прибавяме и факта, че загуби баща си, беше в депресия и се скри от света.

Ами ако утре умра? Съвсем няма да има кой да я коментира? :3fdb8960598fa63e:

 

О,клетата,толкова е депресирана,че "семейната жена" ще си счупи кръста да си показва задника.Върху който между другото има повече фотошоп от една снимка на Андреа. Бива ли да й издокарат такъв сплескан задник? Да поиска малко съвети от идолката си- Андрю. :3fdb8960598fa63e:

https://www.instagram.com/p/Bq4I8MtHw3F/?ut...id=mj2clvaqqvcj

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото няма да се учудя, ако след тази вечер и негативния отзвук от ВИП-а Преслава заебе тоя смешник Цецо и спре всякаква комуникация с него, осъзнавайки, че й вреди на имиджа. Пресметливичка си е наше Пете.

 

Иначе да обобщим popnable-а за вчера:

 

Галин 116К

Емануела 111К

Галена 104К

Янева и Денис 104К

Деси и Фики 98К

Джена 97К

Преслава 92К

Наско Ментата 86К

Борис Дали 80К

 

-----

 

Абе Борис Дали хит ли взе, че изкара?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо изненадващо - Преса и Цеца си пасват прекрасно - надрусани вечно селяндури, ехидни, мазни, подмолни и долни! Гнус! :gun_bandana:

 

В един от коментарите във фейса обсъждат Преса, че си показвала мазната коса в ефир ... Явно не само като човек е мазна. :roll1:

 

Направо я съсипаха. Сигурно реве в момента и се кълне сама, че си го причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо я съсипаха. Сигурно реве в момента и се кълне сама, че си го причини.

 

Виж как всичко си идва на мястото в тоя живот! :clap: :clap: :clap:

 

Днес следобед някой беше нарекъл Галена "смядовска гад", няколко часа по-късно Преслава става за смях по телевизията с изцепка номер 100 в кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж как всичко си идва на мястото в тоя живот! :clap: :clap: :clap:

 

Днес следобед някой беше нарекъл Галена "смядовска гад", няколко часа по-късно Преслава става за смях по телевизията с изцепка номер 100 в кариерата си.

 

Коментарите наистина са потресаващи. Един от друг по-негативни. Сега пак ще е най-коментираната, нали това искат тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...