Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако се забелязал, точно това казах в по-предния си пост, че очаквате същото поведение от наша страна, което е присъщо за вас. Ами, сори, ама не всички имаме яка злоба в себе си, която да се чудим към коя да я насочим.

Злобата на Фиклена стига за трима, така че не се притеснявай. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Стига се карайте. Не може да ги сравнявате. Преслава може да пее, а Галена да позира и да си качва снимки.

Просто са добри в различни неща :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобата на Фиклена стига за трима, така че не се притеснявай. :mf_surrender:

 

Дори неговата злоба не може да се сравни с твоята, която се смя, че искаш Галена в ковчега да е била тя на "Една жена" или думите за починалия й баща..

Притесни се ти за товето психическо здраве, че е яко разклатено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви успехи в последните 2 години? Само една "Шефка", която се налага до припадък. Това, което ни дразни е, че Галена сваля нивото, а вие вместо да го признаете, обратно пропорционално я помпите. :gun_bandana: Да се провали с нищожен прием на концерта дано, само това ще кажа. :gun_bandana:

 

Разбирам преди Феноменален да е имало съмнение какви са й успехите освен Шефката (въпреки, че имаше и добре развити парчета), но след него всички теории бяха разбити. Най-гледаната чалга премиера за годината, за първи път от доста време при Галена потенциал за тотална разбивация по клубове и купони (не съм ходил наскоро и не знам как върви там), за първия месец ще има 4-4.5 милиона. Хит!

 

Аз дори не се сетих за песента на Кали. Не си спомням как звучи, нито текста. Гера баш нея ще изкопира. Сигурна съм, че не само аз, а и повечето хора не се сещат за нея. Изобщо Кали не трябваше да го коментира, но тя реши да се прави на интересна.

И аз не се сещам какво точно се пее, но се сетих за името. :1000 (29): Кали очевидно иска да си направи реклама.

Да си припомним най-хубавата (според мен) чалга песен с името Устни в заглавието.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори неговата злоба не може да се сравни с твоята, която се смя, че искаш Галена в ковчега да е била тя на "Една жена" или думите за починалия й баща..

Притесни се ти за товето психическо здраве, че е яко разклатено.

Не е вярно, не ми изопачавай думите. Казах, че предизвиква съдбата с такива гробарски клипове и скелети.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@чушка. мачка!

 

 

И между другото - това, че песните на Галена нямат много гледания поради независещи от нея или феновете й причини (било то изчезване на даден клип от предложения, или разпръсване на гледанията по много неофициални видеа) не значи, че има липса на хитове.

 

Ето "Дай ми любов" например гърми повече от "Обратно в играта" от дискотеки, коли, сторита и т.н но пък има 2 пъти по-малко трафик.

Много е удобно, когато сте извадили късмет с показването на Преслава в предложения и дори по-слабите й песни да имат гледания и да се изтъкват за огромните хитове. А реално тази година има само един наистина стабилен хит и това е "Да гори в любов", но пък Галена има - Шефката, Феноменален и Дай ми любов. Не се напъвайте - излишно е, и не сме на 7 за да манипулирате цял форум както ви е удобно :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На концерта дано се пеят и двете песни и сами ще се уверите.

Не бих се надявал на ваше място, предвид че на 9 от 10 концерта, Преслава е по-добре приета. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо всички си мислят, че се дразним, когато някой пусне яка песен. Злобата, която я има в другите по отношение на Галена, когато пусне чалгийка да я хейтят, при нас я няма.

Уважаваме успехите на всеки, който се опитва да прави готини неща, виждаме го и се кефим на хубавите неща.

Не съм видял фен на Галена, който да не е признал успехите на Емануела, Преслава или др., дори повечето ние се кефим на "Да гори в любов". Сам бях казал, че Преслава направи ударно завръщане и т.н.

Защо уважението, което ние имаме към вашите любимки, вие не можете да го покажете към Галена? Толкова ли сте се комплексирали от успехите й..

 

Ама те стоят и наистина чакат коя следваща песен ще мине гледанията на Галена и само това се коментира - дали ще успее, или не. Не знам кой от нас го коментира това чак така, колкото те. Не видях и да за подобна надпревара между другите изпълнители, каквато те създават с Галена. Не си спомням някой да гледаше дали Емануела ще има повече гледания от Галин например, ама се коментираше дали и двамата ще имат повече от Галена.

 

Разбира се, че се кефим на други песни, никой от нас не слуша само Галена. Аз много харесвам новите на Галин, Емануела, на Джена също взе да ми харесва и ме зариби. Все едно да злобея, че са пуснали готини песни. На Преслава също я харесвам, даже когато излезе казах суперлативи за нея, просто бързо ми омръзна, може би защото я слушах страшно много. Всеки нормален фен иска разнообразие и хубава музика. И те го искат стига да не е от Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Преслава винаги е най-добре приетата.

Галена имаше по-силни приеми на три концерта - два пъти като пя "Кой" преди 5 години и с "Моро му" миналата година.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз освен "Не се изтриваш" и "Да гори в любов" не се сещам за тотални хитове на Преслава в последните 2/3 години :mf_surrender:

А Галена какви тотални хитове има? "Пей сърце" и "Моро му", другото мина и замина.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо уважението, което ние имаме към вашите любимки, вие не можете да го покажете към Галена? Толкова ли сте се комплексирали от успехите й..

 

По мои наблюдения хората, които харесват Галена са най в час, най-готини, толерантни, интелигентни и нормални.

 

А тия, които злобеят срещу нея, са комплексирани и ядосани заради тоталното й превъзходство над техните любимки.

 

А специално феновете на Преслава са унизени до мозъка на костите си, че една сравнително недобре пееща жена и бивша нейна приятелка в последното десетилетие почна да й диша във врата и в някои години дори да я измества. Тяхната болка е най-голяма. В собствената си нараненост те не разсъждават трезво.

 

Ето, във форума имаме примери как има хора, които примерно припадат по "Да гори в любов", но ако беше изпята от Галена, щяха да обясняват колко "изтъркана" и "невпечатляваща" е песента

 

Други пък наричат Галена "Дяволът", "Луцифер", "Изчадие на Ада" и т.н.

 

Има хора, които наричат "Шефката" просташко-цигански кючек, долнопробна излагация, но когато Деси Слава пуска кючек по същия модел, той видиш ли бил "много приятен, веселяшки и идеален за празниците". :3fdb8960598fa63e:

Става въпрос за хора, които буквално са психически бъгнати до някаква степен от една певица. :mf_surrender: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига се карайте. Не може да ги сравнявате. Преслава може да пее, а Галена да позира и да си качва снимки.

Просто са добри в различни неща :1000 (29):

 

С позиране и качване на снимки не се чупят музикални рекорди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Перфектният микс

 

Още на първия кикот залата ще е на крака

 

Хита на годината

 

Класика в жанра

Аз пък мисля, че ще е най-добре да направи микс - Да гори в любов / Обратно в играта / Не се изтриваш. И да завърши с ретро хит или поне на бис да изпее.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С позиране и качване на снимки не се чупят музикални рекорди.

Какво се обясняваш на човек, който написа 20 коментара кас Галена била виновна за появата на кючека на Деси Слава и Фики. :roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се обясняваш на човек, който написа 20 коментара кас Галена била виновна за появата на кючека на Деси Слава и Фики. :roll1:

 

И за глобалното затопляне е виновна, защото пърди и изпуска метан във въздуха. Много е долна! Деси Слава от нея видя и тя почна да пърди. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А между другото някой от вас чувал ли е "Зоопарк" извън дискотека? От коли, паркове, пейки, апартаменти? Бъдете откровени.

 

Защото аз не съм. Честно ви казвам.

 

Още, като излезе тая песен, няколко човека тук заподозряхме, че има нещо гнило с тоя чутовен трафик...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как според вас е топ 5 в чалгата за 2018? Някой да ми обясни, че не съм наясно въобще.

Мана, Ана, Преса и Галена със сигурност влизат. Петата дали е Емилия, дали Алисия, дали Джена или Джулия не знам точно.

 

POPNABLE имат класация за изпълнители. Всеки месец я пускат. На края на годината може би ще направят обобщителен чарт за 2018.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...