Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

НаЗи, копнееш ли да чуеш "Обратно в играта"? :Vishenka_05:

 

Тва звучи гадно с ника хахаха, даа, ще е готино.

 

Дълбок ти е дебелия гъз. От вкарване на ръцете ти.

 

Много добре те знам кой си и как изглеждаш. Прасе и половина.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ахахахахахаа, не е прилично да се общува така с непознати. Тук обсъждаме попфолк скандали, успокой топката :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): ахахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Болестно

Буахахахах :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Е, че тя не е дует. Явно не сте научили добре feat. какво значи. Ох, много сте сладки. Особено как се оправдавате :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Иначе повярвай ми, на мен ми се иска да не я броя за десина песен поселдната с мангала :1000 (29):

 

Много пъти сме коментирали тук въпроса с feat-a, не мисля да се обяснявам отново. Кое е чак толкова смешно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ахахахахахаа, не е прилично да се общува така с непознати. Тук обсъждаме попфолк скандали, успокой топката :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): ахахахах

 

Спокойно и забавно ми е, като гледам - и на теб. Значи няма проблеми. Просто искаме да спреш да грухтиш глупости.

 

Че идва Коледаааааа и ако не слушаш, ще те хвърлим във фурната. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че тази година няма награди във форума, борбата щеше да бъде безсмилостно жестока за анти-фен.

Любов, ще дерем ли гърло на "Късметът пак ме целува"? ТРЪПНА !!!! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много пъти сме коментирали тук въпроса с feat-a, не мисля да се обяснявам отново. Кое е чак толкова смешно?

Цялото припадане по тази идиотска песен разбира се. Как се изкарва дует, как се пишеше за нейна само и само да се изтъкне. Полезните фенове трябва да отчитат бозите и да имат виски изисквания към изпълнителя. Не ви ли се слуша и гледа нещо на ниво Хавана-тропикана, или Стара каравана, или Спри ме и Пак ли? Предпочитате тая цигания и се опитвате да я издигате до небесата? Това е нездравословно за изпълнителя, който харесвате. И аз до днес не вярвах, че се пънете да броите гледания, мислех че е шега :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любов, ще дерем ли гърло на "Късметът пак ме целува"? ТРЪПНА !!!! :Vishenka_05:

 

Не, единствен мой, разочароваш ме с поведението си. Мисля да си изкарам ограничителна заповед към теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, единствен мой, разочароваш ме с поведението си. Мисля да си изкарам ограничителна заповед към теб.

Шок и трагедия! В твоя чест ще си пусна любим хит на Мими Кирова. (подмазвам ти се) :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо лично.

gloriq.jpg

 

Правиш затапка на фен на Глория, с колаж направен от фен на Глория, после казвате, че били инфантилни. :1000 (29):

И Глория това го е носила 2 пъти, докато Рени върти 3 тоалета заради фигурата си, щото смята, че нищо не й седи добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялото припадане по тази идиотска песен разбира се. Как се изкарва дует, как се пишеше за нейна само и само да се изтъкне. Полезните фенове трябва да отчитат бозите и да имат виски изисквания към изпълнителя. Не ви ли се слуша и гледа нещо на ниво Хавана-тропикана, или Стара каравана, или Спри ме и Пак ли? Предпочитате тая цигания и се опитвате да я издигате до небесата? Това е нездравословно за изпълнителя, който харесвате. И аз до днес не вярвах, че се пънете да броите гледания, мислех че е шега :1000 (29):

 

Лично на мен песента ми харесва и ми е забавна и разтоварваща. Това ме прави вреден фен? Напротив! Вредни са фенове, които от злоба са способни да се гаврят със смъртта на бащата на Галена и да желаят да я видят в ковчег. Такива фенове са срам за любимките си. Това, че аз се радвам на песен не ме прави вредна само, защото не ви се харесва на вас. В мен няма злоба, просто се забавлявам с една от любимите си песни и не ми пука особено какво мислите за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично на мен песента ми харесва и ми е забавна и разтоварваща. Това ме прави вреден фен? Напротив! Вредни са фенове, които от злоба са способни да се гаврят със смъртта на бащата на Галена и да желаят да я видят в ковчег. Такива фенове са срам за любимките си. Това, че аз се радвам на песен не ме прави вредна само, защото не ви се харесва на вас. В мен няма злоба, просто се забавлявам с една от любимите си песни и не ми пука особено какво мислите за това.

 

Значи просто говорим за различен вкус. Щом харесваш и желаеш Галена да прави такива песни, явно няма повече какво да си кажем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи просто говорим за различен вкус. Щом харесваш и желаеш Галена да прави такива песни, явно няма повече какво да си кажем.

 

Едното няма нищо общо с другото.

Това че се кефим и на подобни песни, които са повече чалга, не значи, че предпочитаме да се развива в тази насока

Просто това е една ПЕСЕН, която е създадена за наслада и да предоставя добро насторение на хората. Има ли забавление - има, хареса ли се - да, стана ли хит - стана. Това е цялата философия около Шефката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 дни за Kondomcho.

 

:1000 (30): Добро решение.

 

Едното няма нищо общо с другото.

Това че се кефим и на подобни песни, които са повече чалга, не значи, че предпочитаме да се развива в тази насока

Просто това е една ПЕСЕН, която е създадена за наслада и да предоставя добро насторение на хората. Има ли забавление - има, хареса ли се - да, стана ли хит - стана. Това е цялата философия около Шефката!

 

Но това е пример от водещо в последните години име. И тя трябва да надскача себе си, а не най-силното ѝ присъствие музикално да е в песен на мазния Тони като фийчъринг в чалгия. Или мислиш, че така трябва да е?

Чоевк може да се забавлява и без да се налага гнусната турска музика и прост текст, или поне ми се иска да можете.

Аз за това съм супер краен, когато Десислава издаде последния буламач с Фикрет. Не бива да се подкрепят подобни проекти, защото ще ни залеят с гнусна чалга, а така добре се бяха ориентирали преди години с В твоите очи. Умерена песен, мега хит, леко ориенталско, но добро изпълнение и текст. Такива неща ми се слушат, не сегашните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи просто говорим за различен вкус. Щом харесваш и желаеш Галена да прави такива песни, явно няма повече какво да си кажем.

 

Харесвам да има разнообразие в един изпълнител, а Галена ми го предлага. Тя не прави само такива песни за да се притеснявам за вкуса си, а ти да ме категоризираш, защото съм се изкефила на 2 кючека. А "Феноменален" дори не е кючек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам да има разнообразие в един изпълнител, а Галена ми го предлага. Тя не прави само такива песни за да се притеснявам за вкуса си, а ти да ме категоризираш, защото съм се изкефила на 2 кючека. А "Феноменален" дори не е кючек.

 

И на мен ми харесва разнообразието, но важно ми е и в каква посока е. Иначе не съм те категоризирал, всеки да си слуш акаквото му е кеф. И всички да горим в любов и мир :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото феновете на Деса много ме кефят колко са критични към любимката си докато тези на Галена,каквито и лайна да им предложи С мядовица винаги я величаят.Тя затова и почва да залязва.

 

ПП: Сега Стела пак ще ми каже,че се подмазвам,but idc.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото феновете на Деса много ме кефят колко са критични към любимката си докато тези на Галена,каквито и лайна да им предложи С мядовица винаги я величаят.Тя затова и почва да залязва.

 

ПП: Сега Стела пак ще ми каже,че се подмазвам,but idc.

 

Сигурно си поревава наща любимка докато чете коментарите, но няма как. Тя си ги знае нещата, дано да ни вземе под влияние.

 

Поздрав с нещо старо, но златноо

 

 

Времето лети, хора! Това ще стане на... 10 години :happyppl: :1000 (34): :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно си поревава наща любимка докато чете коментарите, но няма как. Тя си ги знае нещата, дано да ни вземе под влияние.

 

Поздрав с нещо старо, но златноо

 

 

Времето лети, хора! Това ще стане на... 10 години :happyppl: :1000 (34): :mf_surrender:

Един от шедьоврите на Андрюш.Ето нещо по-комерсиално,но много любимо:

А и понеже знам,че си единствения,който харесва Плакала от тук поздрав и с нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо лично.

gloriq.jpg

Много инфантилна затапка, не ти отива. Не знам кому беше нужно това сравнение.

Да, Глория си пази много неща в гардероба, някои от чист сантимент, други, както виждаме, стават за носене и след години.

Предполагам, знаеш, че жената се облича добре като цяло и сама, докато Рени е пълен моден дизастър. Не сме 90-та години по кафаните.

Да я научи малко Есил как става. И всъщност аз Рени я харесвам, не знам дали си разбрал досега, а това, че я критикувам за разни нейни изцепки, трябва ли да означава ти да ми го връщаш и това как ще промени написаното от мен?

То и в "Смени жената" ѝ го каза една нищо и никаква уж Доника - много кофти тоалети. Жалко, защото е хубава жена иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от шедьоврите на Андрюш.Ето нещо по-комерсиално,но много любимо:

А и понеже знам,че си единствения,който харесва Плакала от тук поздрав и с нея

Готино парче. Андреа имаше големи попадения. И въпреки че е не най-талантливата певица доста често се е пускала на живо в някакви предавания акапелно и има нежен глас. Доста по-приятен за слушане от този на Камелия например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...