Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Криско и Слави - 384К за 24 часа. Не минаха Галена. :3fdb8960598fa63e:

Само Гери-Никол остана заплаха от обявените песни. За нея вече тотално ще се изненадам ако не го мине. Но тя може и да не пусне чалга, де. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Само Гери-Никол остана заплаха от обявените песни. За нея вече тотално ще се изненадам ако не го мине. Но тя може и да не пусне чалга, де. :D

 

На Гера няма да е чалга, не се брои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гера няма да е чалга, не се брои.

Да я видим какво ще пусне... Той и Криско попринцип не се водеше чалга (въпреки чалга песните), но от вчера вече съвсем не може да се каже такова нещо за него. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско и Слави - 384К за 24 часа. Не минаха Галена. :3fdb8960598fa63e:

 

А някои се кълняха, че ще минат рекорда на Галка. Щом Криско + Слави Трифонов не успяха, няма какво да говорим повече.

Лидерката отново се затвърди позициите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и за Слави и Криско така говорихте,но виж какво стана. :3fdb8960598fa63e:

 

Песента им е дива чалга - да. Но не успя да мине Галена по гледания. Рекорда още е наш за 2018-та. :Vishenka_05:

Очакванията на повечето тук, не се сбъднаха. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя как на всяка песен която излезе след Феноменален, било то на Галин, Емануела, Криско и Слави, се надявахте да направят повече от нея и да я минат, но уви - не се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някои се кълняха, че ще минат рекорда на Галка. Щом Криско + Слави Трифонов не успяха, няма какво да говорим повече.

Лидерката отново се затвърди позициите.

Топ рапърът от последните години + десетилетен Топ шоумен, който в момента е масово обсъждан и по други причини + песен-емблема... и пак не успяха да счупят рекорда. :helpsmilie: Наистина следващия път трябва всички отново да си помислим преди да тръгнем да подценяваме Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента им е дива чалга - да. Но не успя да мине Галена по гледания. Рекорда още е наш за 2018-та. :Vishenka_05:

Очакванията на повечето тук, не се сбъднаха. :3fdb8960598fa63e:

Надявам се Андреа да пусне чалгата си до края на годината и в Смядово да се скубят коси. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя как на всяка песен която излезе след Феноменален, било то на Галин, Емануела, Криско и Слави, се надявахте да направят повече от нея и да я минат, но уви - не се получи.

Идва декември, ако непосредствено преди Нова Година някой (например Преси) пусне нов трак, има реален шанс. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва декември, ако непосредствено преди Нова Година някой (например Преси) пусне нов трак, има реален шанс. :Vishenka_05:

Трябва да я пусне до средата на месеца, след това никоя песен не прави много гледания за 24 часа. Тоест няма да пусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да я видим какво ще пусне... Той и Криско попринцип не се водеше чалга (въпреки чалга песните), но от вчера вече съвсем не може да се каже такова нещо за него. :1000 (29):

 

Кавър на "Устни" на Кали... :roll1:

 

А някои се кълняха, че ще минат рекорда на Галка. Щом Криско + Слави Трифонов не успяха, няма какво да говорим повече.

Лидерката отново се затвърди позициите.

 

Да, при положение, че предният им дует смаза с гледания за първите 24 часа. А сега виждаш....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавър на "Устни" на Кали... :roll1:

Да, при положение, че предният им дует смаза с гледания за първите 24 часа. А сега виждаш....

Е, поне песента може и да не изкопира, след като изкопира заглавието и клипа на покрив. :1000 (29):

 

Иначе съм съгласен, че не трябва да подценяваме и Преслава. Помним колко обича точно в края на годината да забива някой хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се Андреа да пусне чалгата си до края на годината и в Смядово да се скубят коси. :3fdb8960598fa63e:

 

Не ме дразниш. Аз също искам да пусне яка песен и то чалга. За песента със Сако ли говориш?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, поне песента може и да не изкопира, след като изкопира заглавието и клипа на покрив. :1000 (29):

 

Е колко клипове по покриви има... Кали за откривателка ли се мисли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме дразниш. Аз също искам да пусне яка песен и то чалга. За песента със Сако ли говориш?

Аз не те дразня.Днес съм в добро настроение и нямам намерение да се карам с някого. :3fdb8960598fa63e:

Ами да,нали тя била чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е колко клипове по покриви има... Кали за откривателка ли се мисли? :1000 (29):

Там е въпросът- конкретно това за покрива не трябваше да го споменава. :1000 (29): Иначе като разбрах заглавието на Гери и аз първо се сетих за песента на Кали, но със сигурност не са първите с такова. Няма копиране тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме дразниш. Аз също искам да пусне яка песен и то чалга. За песента със Сако ли говориш?

 

Не знам защо всички си мислят, че се дразним, когато някой пусне яка песен. Злобата, която я има в другите по отношение на Галена, когато пусне чалгийка да я хейтят, при нас я няма.

Уважаваме успехите на всеки, който се опитва да прави готини неща, виждаме го и се кефим на хубавите неща.

Не съм видял фен на Галена, който да не е признал успехите на Емануела, Преслава или др., дори повечето ние се кефим на "Да гори в любов". Сам бях казал, че Преслава направи ударно завръщане и т.н.

Защо уважението, което ние имаме към вашите любимки, вие не можете да го покажете към Галена? Толкова ли сте се комплексирали от успехите й..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо всички си мислят, че се дразним, когато някой пусне яка песен. Злобата, която я има в другите по отношение на Галена, когато пусне чалгийка да я хейтят, при нас я няма.

Уважаваме успехите на всеки, който се опитва да прави готини неща, виждаме го и се кефим на хубавите неща.

Не съм видял фен на Галена, който да не е признал успехите на Емануела, Преслава или др., дори повечето ние се кефим на "Да гори в любов". Сам бях казал, че Преслава направи ударно завръщане и т.н.

Защо уважението, което ние имаме към вашите любимки, вие не можете да го покажете към Галена? Толкова ли сте се комплексирали от успехите й..

Какви успехи в последните 2 години? Само една "Шефка", която се налага до припадък. Това, което ни дразни е, че Галена сваля нивото, а вие вместо да го признаете, обратно пропорционално я помпите. :gun_bandana: Да се провали с нищожен прием на концерта дано, само това ще кажа. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е въпросът- конкретно това за покрива не трябваше да го споменава. :1000 (29): Иначе като разбрах заглавието на Гери и аз първо се сетих за песента на Кали, но със сигурност не са първите с такова. Няма копиране тук.

 

Аз дори не се сетих за песента на Кали. Не си спомням как звучи, нито текста. Гера баш нея ще изкопира. Сигурна съм, че не само аз, а и повечето хора не се сещат за нея. Изобщо Кали не трябваше да го коментира, но тя реши да се прави на интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да коментирам повече.

Поне половината от вас мечтаят същото и за Преслава, айде все едно не сме еднакви боклуци всичките ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне половината от вас мечтаят същото и за Преслава, айде все едно не сме еднакви боклуци всичките ;)

 

Ако се забелязал, точно това казах в по-предния си пост, че очаквате същото поведение от наша страна, което е присъщо за вас. Ами, сори, ама не всички имаме яка злоба в себе си, която да се чудим към коя да я насочим.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...