Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Къде у вас ли ?

Публикуван на 8.10.2018 г. -- Цветелина Янева и Денис Теофиков-Грешка беше - 7 358 286 показвания, 58к лайка 2,5к дислайк , 2 001 коментара

 

Публикуван на 28.09.2018 г. -- Преслава - Да гори в любов - 9 297 779 показвания,57к лайка, 3к дислайк, 2 058 коментара

 

По света и у нас. :1000 (30): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЯХ НЯХ НЯХ

 

Кристалина и Слави Трифонов няма да бият рекорда на Галя.

 

На всичкото отгоре това парче не виждам как ще го завъртят поп радиостанциите. А Криско официално си плю в сурата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЯХ НЯХ НЯХ

 

Кристалина и Слави Трифонов няма да бият рекорда на Галя.

 

На всичкото отгоре това парче не виждам как ще го завъртят поп радиостанциите. А Криско официално си плю в сурата.

Ще го бият. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЯХ НЯХ НЯХ

 

Кристалина и Слави Трифонов няма да бият рекорда на Галя.

 

На всичкото отгоре това парче не виждам как ще го завъртят поп радиостанциите. А Криско официално си плю в сурата.

Крайно неочаквано. Но съм доволен, Галена както си беше супер подценявана изведнъж направи рекорд, който дори Криско и Слави с ретро класика не могат да счупят.

А парчето ако го завъртят поп радиата и телевизиите можем само да се изсмеем на положението на въпросните музикални медии. Същите, които не искаха да пускат My Pleasure, My Pain и подобни, защото били на чалга певица. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло песента "Едно ферари" е толкова тъпа и вече е втръснала, не разбирам логикага да я презаписват отново.

 

Стига обяснения, отивай да навърташ гледания на Емануела и Джордан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не? Те отдавна са я минали,просто гледанията се актуализират бавно,цял ден прави по 2-5к.

 

Да-да, те и на Галена се актуализираха бавно. Тя всъщност направи 540К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да счупят рекорда ще е с нищожни няколко хиляди. Т.е Галена пак е за похвала, че може да предизвиква интерес, колкото такива сензационни Топ изпълнители. Но нещо ме съмнява чак толкова много гледания да направят, макар че по това време попринцип са по-големите ъпдейти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига обяснения, отивай да навърташ гледания на Емануела и Джордан.

Хората го правят, аз само влизам да следя дали официалното клипче на Шефката падна под 20К :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да-да, те и на Галена се актуализираха бавно. Тя всъщност направи 540К.

Ако ще и 500 милиона да е навъртяла песента й мина и замина. :1000 (29): Същото ще се случи с тази на Слави,но преди това само трябва да мине рекорда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях тийзъра за утре когато Преслава ще гостува в Шоуто на Слави. Доколкото и познавам физиономиите мисля , че този път ще опровергае много слухове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам намеси темата като ми каза да ходя да въртя гледания на Емануела и Джордан. :)

 

И я намесих, защото още на обед почна целенасочено да дразниш по същата тема. Защо, в игриво настроение ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк певицата Кали обвини Гери-Никол, че е откраднала нейна песен и клип

folk-pevicata-kali-obvini-geri-nikol-che-e-otkradnala-neina-pesen-i-klip-eto-kakvo-se-sluchva-v-instagram-1.jpg

Младата R&B певица Гери-Никол пусна фото, с което оповести, че новата й песен „Устни“ ще излезе съвсем скоро.

 

 

 

Снимката изобразява мъж, който е с гръб към камерата и който е вдигнал и прегърнал Гери-Никол във въздуха. Като че ли двамата се намират върху покрив на сграда, съдейки по фона.

 

 

 

Сред коментарите, в които феновете написаха, че нямат търпение да чуят и видят новото музикално предложение на Гери, се появи такъв и на фолк певицата Кали, придружен с плачещи от смях емотикони:

 

 

 

„Имам песен със същото заглавие. И съм я снимала на покрив на хотел!“, изфуча чалгаджийката, след което добави, че пожелава успех на парчето, „в което не се съмнява“.

 

Армията на Гери като че ли не остана доволна от вметката на Кали и не й остана хич длъжна. „Вие всички се копирате една друга, спокойно“, „Едва ли точно от теб е видяла. Добре, че беше да коментираш, че да се сетя за теб. Изчакай да излезне песента и виж как се прави хит“, „Ти открадна една камара мелодии от сърби, албанци и турци и пя по тях на български, а се хващаш, че Гери-Никол има песен със същото име... Ти си ебати наглото копеле“, гласяха нападателните коментари към Кали в профила на варненката в Инстаграм.

:D :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го следя, но съм го мяркал и ми се струва забавен. Преди малко я видях Анче, беше спала с някакъв и една баба нещо й дуднеше, а после тя отиде да обяснява на някаква, че е спала с брат й. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...