Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@ba4oKOLIO

 

Шефакерия Генчева последните 4 дни прави средно по 40К на ден от всички клипчета. Но идва най-празничният месец, ще се шефства. :3fdb8960598fa63e:

 

Тоталът ни в момента е почти 14.6 мила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@ba4oKOLIO

 

Шефакерия Генчева последните 4 дни прави средно по 40К на ден от всички клипчета. Но идва най-празничният месец, ще се шефства. :3fdb8960598fa63e:

 

Тоталът ни в момента е почти 14.6 мила.

Паднала е доста, ето защо си мълчите и вече не казвате по колко прави :3fdb8960598fa63e:

"Купих ти сърце" пък прави по 35К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,уж хит на лятото,че и на годината а-у пък от 100 клипчета,които броите пак прави почти колкото "Купих ти сърце". Каква добра новина за добро утро :1000 (6): Днес сигурно ще падне и рекордчето на Галенче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност са 4 месеца и половина и излязоха заедно с "Купих ти сърце" а сега разликата е едва 5к :Vishenka_05:

 

Е, и? И като тотал, и като дневни сме с повече. Опитваш се да дразниш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" минава по гледания "Просто шоу", а излезе 9 месеца след нея. Скоро минава и "The Boss" :3fdb8960598fa63e: Отдавна мина "Маракеш" и "Дай ми любов". Дано размаже смядовското пришито лице на концерта. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма оправдания, има цифри:

 

Купих ти - 12.3 mln.

Шефката - 14.6 mln.

 

Чао.

Зоопарк - 15.7 mln.

 

:3fdb8960598fa63e:

Дано не успее да я мине до края на годината, че да се кротнете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зоопарк - 15.7 mln.

 

:3fdb8960598fa63e:

Дано не успее да я мине до края на годината, че да се кротнете.

 

Наистина ли вярваш на тези гледания? На мен ми се струват абсурди и нереални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли вярваш на тези гледания? На мен ми се струват абсурди и нереални.

Не знам, мило, но и начинът по който се броят гледанията на "Шефката" не е окей, защото идват от различни канали и едно айпи може да навърта по няколко гледания едновременно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, мило, но и начинът по който се броят гледанията на "Шефката" не е окей, защото идват от различни канали и едно айпи може да навърта по няколко гледания едновременно.

 

Мацка, проблемът с Шефката е, че излезе първоначално, без да са й били уредени правата - изтриха я от канала на Стораро, после пак я качиха. И така после се появи над десет клипа..

Ако беше излязла директно с клип, в канала на Планета, щеше да направи значителни по-високи гледания и щеше да си има ЕДИН официален клип, където да се брои, но така е Нормално да се броят от различните канали, предвид случилото се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пред "шампанско" се пише "С", а не "СЪС". Ако по-малко беше полудявал по подобни на Камината тъпотии, можеше и да го знаеш и да се диференцираш от простия народ.

За човек учил в България до 4-ти клас мисля, че българския ми е перфектен. Прост народ не е до грамоност, а до закостенялост. Повърхностни хора, липса на култура или лоша такава, нисък морал, никакви ценности и издигане в култ на простотията - това е прост народ. А аз че не знам как се пише СЪС или С не ми е болна тема, както на теб със лексикона. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен факт. През 2007 година Камелия реши да пее първа и със звездната кариера на Ивана се приключи.

 

Aйдее, нов факс :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Защо не изпревариш Камелия и не напишеш книга за всичките пъти, в които Камелия е разгромиа конкуренция с мега хитове и меден глас. Може да си я кръстиш Фантастични чалга истории и къде да ги намерите :1000: :1000 (10): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк певицата Кали обвини Гери-Никол, че е откраднала нейна песен и клип

folk-pevicata-kali-obvini-geri-nikol-che-e-otkradnala-neina-pesen-i-klip-eto-kakvo-se-sluchva-v-instagram-1.jpg

Младата R&B певица Гери-Никол пусна фото, с което оповести, че новата й песен „Устни“ ще излезе съвсем скоро.

 

 

 

Снимката изобразява мъж, който е с гръб към камерата и който е вдигнал и прегърнал Гери-Никол във въздуха. Като че ли двамата се намират върху покрив на сграда, съдейки по фона.

 

 

 

Сред коментарите, в които феновете написаха, че нямат търпение да чуят и видят новото музикално предложение на Гери, се появи такъв и на фолк певицата Кали, придружен с плачещи от смях емотикони:

 

 

 

„Имам песен със същото заглавие. И съм я снимала на покрив на хотел!“, изфуча чалгаджийката, след което добави, че пожелава успех на парчето, „в което не се съмнява“.

 

Армията на Гери като че ли не остана доволна от вметката на Кали и не й остана хич длъжна. „Вие всички се копирате една друга, спокойно“, „Едва ли точно от теб е видяла. Добре, че беше да коментираш, че да се сетя за теб. Изчакай да излезне песента и виж как се прави хит“, „Ти открадна една камара мелодии от сърби, албанци и турци и пя по тях на български, а се хващаш, че Гери-Никол има песен със същото име... Ти си ебати наглото копеле“, гласяха нападателните коментари към Кали в профила на варненката в Инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Най-големият хит :1000 (30):

Къде у вас ли ?

 

 

Публикуван на 8.10.2018 г. -- Цветелина Янева и Денис Теофиков-Грешка беше - 7 358 286 показвания, 58к лайка 2,5к дислайк , 2 001 коментара

 

Публикуван на 28.09.2018 г. -- Преслава - Да гори в любов - 9 297 779 показвания,57к лайка, 3к дислайк, 2 058 коментара

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...