Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз пък мисля, че ще е най-добре да направи микс - Да гори в любов / Обратно в играта / Не се изтриваш. И да завърши с ретро хит или поне на бис да изпее.

Неее! Не искам да пее Обратно в играта. Песента е много хубава, но въобще не е вдигаща и според мен ще мине вяло. Не се изтриваш пък вече я пя.

 

Искам Новата ти или Като за финал. Ще смачка с прием.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Неее! Не искам да пее Обратно в играта. Песента е много хубава, но въобще не е вдигаща и според мен ще мине вяло. Не се изтриваш пък вече я пя.

 

Искам Новата ти или Като за финал. Ще смачка с прием.

Как така без "Обратно в играта" :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Тръпна да чуя на живо втория и третия куплет.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви успехи свързани с Галена бълнувате? Тази година няма такива."Дай ми любов" може да се върти по дискотеките,заради името й,но като цяло проектане неслушаем с изкопиран клип от "Секс за ден"."Шефката" пък,която е кавър на тотален хит при цялото пънене през лятото и броенето на гледания от 50 клипа пак прави почти колкото "Купих ти сърце". Видя се,че епитетите "хит на лятото" и особено "хит на годината" звучат абсурдно.Остана й само рекорда в ютюб,който може да бъде минат всеки един момент през оставащия 1 месец от годината.Бумът,който предизвика "Феноменален" като излезе беше равняващ се на този на "Моро му",но песньовката мина и замина за седмица.Само трендинга й поддържаше по-високите гледания.Дори наградата,която взе е по-малка по важност от тази на жената,която мрази-Андреа.Не разчитайте и на кълката,че гледанията й ще се повишат през декември.Тогава гледанията на всички песни се вдигат особено на тези с по-кючекийско звучене.

 

ПП : Аз съм чувал Зоопарк от кола,а и самата фраза "тебе ще те пращам в зоопарка" е много популярна

Link to comment
Сподели в други сайтове

С позиране и качване на снимки не се чупят музикални рекорди.

 

Искаш да кажеш, че хората всъщност си пускат клипа заради музиката? Това е още по-тъжно всъщност. Аз мислех, че половината чекиджийстват на видето, а другата искат да са като нея, но не знаех, че някой може да слуша подобен тип песен наистина. Жалко, жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се обясняваш на човек, който написа 20 коментара кас Галена била виновна за появата на кючека на Деси Слава и Фики. :roll1:

 

Доста си забавен. Очевидно точно си разбрал думите ми. Може да си горд фен, защитил ангелогласната си любимка от лошите завистливи фенове. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви успехи свързани с Галена бълнувате? Тази година няма такива."Дай ми любов" може да се върти по дискотеките,заради името й,но като цяло проектане неслушаем с изкопиран клип от "Секс за ден"."Шефката" пък,която е кавър на тотален хит при цялото пънене през лятото и броенето на гледания от 50 клипа пак прави почти колкото "Купих ти сърце". Видя се,че епитетите "хит на лятото" и особено "хит на годината" звучат абсурдно.Остана й само рекорда в ютюб,който може да бъде минат всеки един момент през оставащия 1 месец от годината.Бумът,който предизвика "Феноменален" като излезе беше равняващ се на този на "Моро му",но песньовката мина и замина за седмица.Само трендинга й поддържаше по-високите гледания.Дори наградата,която взе е по-малка по важност от тази на жената,която мрази-Андреа.Не разчитайте и на кълката,че гледанията й ще се повишат през декември.Тогава гледанията на всички песни се вдигат особено на тези с по-кючекийско звучене.

 

Абе, човек, ти серозно ли нямаш връзка с главния или продължаваш да правиш напук?

 

На края на годината ще имаме:

 

- Най-гледаната песен за 2018

- Най-добрата премиера за годината

- В класацията на popnable за най-успешни изпълнители ще сме вероятно в ТОП 3 и над Преслава

 

За какви неуспехи говориш изобщо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как според вас е топ 5 в чалгата за 2018? Някой да ми обясни, че не съм наясно въобще.

 

Според мен изглежда така ТОП 5:

 

1. Емануела

2. Галена

3. Преслава

4. Анелия

5. Емилия/Цветелина Янева

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, човек, ти серозно ли нямаш връзка с главния или продължаваш да правиш напук?

 

На края на годината ще имаме:

 

- Най-гледаната песен за 2018

- Най-добрата премиера за годината

- В класацията на popnable за най-успешни изпълнители ще сме вероятно в ТОП 3 и над Преслава

 

За какви неуспехи говориш изобщо?

1. Не е нейна

2.-3. Не е сигурно

 

;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, човек, ти серозно ли нямаш връзка с главния или продължаваш да правиш напук?

 

На края на годината ще имаме:

 

- Най-гледаната песен за 2018

- Най-добрата премиера за годината

- В класацията на popnable за най-успешни изпълнители ще сме вероятно в ТОП 3 и над Преслава

 

За какви неуспехи говориш изобщо?

Както казах първите две винаги могат да бъдат минати през оставащия един месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие вярно броите Шефката за песен на Галена ахахаххаах дъното :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Естествено,че я броят.Даже се мъчат да я изкарат Галена фт Тони Стораро,но не става,не става.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие вярно броите Шефката за песен на Галена ахахаххаах дъното :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Нямат избор. Ако не я броят даже в топ 5 няма да влезе.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така без "Обратно в играта" :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Тръпна да чуя на живо втория и третия куплет.

И заради твоя копнеж да си преебе цялото представяне ли? :gun_bandana: :gun_bandana:

И да обявят песента за флоп? Ще ни разгонят фамилийката после. :mf_surrender:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че я броят.Даже се мъчат да я изкарат Галена фт Тони Стораро,но не става,не става.. :1000 (29):

 

 

Нямат избор. Ако не я броят даже в топ 5 няма да влезе.

 

Ох, разцепвам се от смях :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Аз през цялото време мисля, че тия дето броят гледания иронизират другите фенове, а те наистина събират гледания от клипове и се успокояват, че Галена няма празна година с един фийчъринг ахахахахаххаха трагедия :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И заради твоя копнеж да си преебе цялото представяне ли? :gun_bandana: :gun_bandana:

И да обявят песента за флоп? Ще ни разгонят фамилийката после. :mf_surrender:

Никакъв шанс. Песента е мега. И е точно за изпълнение на концерт. Особено онази част преди последния припев. Чакай ме след нощитееееееееееееееееее. Кралица :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И заради твоя копнеж да си преебе цялото представяне ли? :gun_bandana: :gun_bandana:

И да обявят песента за флоп? Ще ни разгонят фамилийката после. :mf_surrender:

Аз пък не мисля, че ще се приеме зле. :Vishenka_05: Искам я по жартиери на сцената, както е в клипа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, разцепвам се от смях :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Аз през цялото време мисля, че тия дето броят гледания иронизират другите фенове, а те наистина събират гледания от клипове и се успокояват, че Галена няма празна година с един фийчъринг ахахахахаххаха трагедия :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ами да,преди го правеха всеки ден,но сега колкото повече падат гледанията толкова по-рядко ги броят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие вярно броите Шефката за песен на Галена ахахаххаах дъното :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Кога някой от нас каза, че "Шефката" е песен на Галена, я ми покажи... Броим я за ДУЕТ, и след като Галена има участие в него е нормално да се брои, като успех и на нея. За какво дъно говориш изобщо? Ако кючека на Фикрет и Деса удари успеха на "Шефката" ще го броиш нали, нищо, че е мазнотия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, разцепвам се от смях :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Аз през цялото време мисля, че тия дето броят гледания иронизират другите фенове, а те наистина събират гледания от клипове и се успокояват, че Галена няма празна година с един фийчъринг ахахахахаххаха трагедия :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ама внимавай, не прекалявай със смеха, защото при вас - дебелаците - трахеята се изкривява под различен ъгъл и ще вземеш да се задавиш или задушиш от смях. Не искаме да те губим.

 

btw кой от родителите ти е прасюга? Мама или тате? Май е мама? :3fdb8960598fa63e: На нея си се метнал, а, калпазанино? Чакай и аз да се посмея сега, моята трахея си е под нормален ъгъл. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да,преди го правеха всеки ден,но сега колкото повече падат гледанията толкова по-рядко ги броят. :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Болестно

 

 

Кога някой от нас каза, че "Шефката" е песен на Галена, я ми покажи... Броим я за ДУЕТ, и след като Галена има участие в него е нормално да се брои, като успех и на нея. За какво дъно говориш изобщо? Ако кючека на Фикрет и Деса удари успеха на "Шефката" ще го броиш нали, нищо, че е мазнотия...

Буахахахах :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Е, че тя не е дует. Явно не сте научили добре feat. какво значи. Ох, много сте сладки. Особено как се оправдавате :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Иначе повярвай ми, на мен ми се иска да не я броя за десина песен поселдната с мангала :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама внимавай, не прекалявай със смеха, защото при вас - дебелаците - трахеята се изкривява под различен ъгъл и ще вземеш да се задавиш или задушиш от смях. Не искаме да те губим.

 

btw кой от родителите ти и прасюга? Мама или тате? Май е мама? :3fdb8960598fa63e: На нея си се метнал, а, калпазанино? Чакай и аз да се посмея сега, моята трахея си е под нормален ъгъл. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Нещо доста се бъркаш. Но опита ти за лични нападки е просто жалък. Нали не очакваш да ме засегнеш по някакъв начин? Аз дори не знам кой си :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Дъното е дълбоко, явно :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Нещо доста се бъркаш. Но опита ти за лични нападки е просто жалък. Нали не очакваш да ме засегнеш по някакъв начин? Аз дори не знам кой си :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Дъното е дълбоко, явно :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Дълбок ти е дебелия гъз. От вкарване на ръцете ти.

 

Много добре те знам кой си и как изглеждаш. Прасе и половина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А между другото някой от вас чувал ли е "Зоопарк" извън дискотека? От коли, паркове, пейки, апартаменти? Бъдете откровени.

 

Защото аз не съм. Честно ви казвам.

 

Още, като излезе тая песен, няколко човека тук заподозряхме, че има нещо гнило с тоя чутовен трафик...

Да, от съседите, на мотопистата и в парка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...