Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тати Стораро как си подсигури дечицата като им подсигури награди от Lifestyle Awards 2018 , за Емрах и Емилия песен на годината което е абсурдно , а за Фики Музикален Идол хахахах смях в залата. Алисия спечели Музикален Идол при жените , Татяна спечели най-прогресиращ изпълнител на 2018 , а Мария спечели балада на годината. Голям смях единствено съм съгласен с Алисия.

как удобно пропускаш..

 

За най-добра музикална колаборация в попфолка беше определена песента „Шефката“ на Тони Стораро и Галена.

 

https://hinews.bg/more/kup-rodni-zvezdi-na-...-awards-snimki/

 

:3fdb8960598fa63e:

9483893n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиана се омъжва за новата си любов

Liana-1.jpg

Лияна отваря нова страница в живота си. Новината дойде от приятеля на фолк звездата, който внесе яснота около спекулациите, че са разделени с любимата му и дори я е изгонил от дома си.

„Не желая да се показвам в публичното пространство. Това не е моето поприще. Когато обаче достойнството на мой любим човек, е заложено на карта, няма как да остана безмълвен. Няма да позволя да се пишат подобни глупости за нея, защото тя е жената, която ми показа какво е истинска любов и ме промени напълно. Не съм гонил Лили нито от дома, нито от живота си и не съм неин любовник, а неин годеник. Тя е прекрасен човек, стойностен, от малкото жени, които имат смислено съдържание, зад перфектния външен вид. Никога не бих я наранил или направил така, че да се чувства зле. Именно затова се надявам медиите да не съчиняват повече измислени истории и да се допитват до истината, преди да публикуват статиите си. Искам да използвам момента също така да кажа пред цяла България, че тя е целият ми свят и ако някой все още не го е разбрал – тя е жената, с която искам да създам семейство и да имам деца някой ден. Още тази есен ще има сватба! “ – коментира Цветан.

Liana-2.jpg

Лиана вече подготвя нови музикални проекти. В края на миналата година тя загатна: „Предстои ми нещо много красиво…“, като публикува и кадър от звукозаписното студио.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора се завръща на музикалната сцена.Определено ми липсваше. :Vishenka_05:

А за Галена и триото, което подготвя нещо чува ли се? :1000 (29):

Любимка ми е, още й слушам песните, но не знам дали има смисъл да се завръща. Тя граби с пълни шепи от златното чалгарско време. Сега осганаха огризки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време беше и за двете. Най-идеалния момент за такива ходове.

 

Албум .... Специално колекционерско издание, сас сигурност. Всмисъл квото и да пусне ще е в толкова лимитиран тираж - около 2 бройки, една за нея си и, и една ако не и се дават 3 лева за фризби, че просто няма как да не е колекционерски ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин днес пуска първия клип на първия си изпълнител Десита, който продуцира и първия му клип за неговата компания. Кой знаеше, че Галин ще започне и да продуцира изпълнители и ще си има своя компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин днес пуска първия клип на първия си изпълнител Десита, който продуцира и първия му клип за неговата компания. Кой знаеше, че Галин ще започне и да продуцира изпълнители и ще си има своя компания.

А той в Пайнер ли е все още в такъв случай? Като иска да покаже, че толкова разбира вече от тази работа, защо не покаже уменията си първо върху себе си? Лицемерно е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А той в Пайнер ли е все още в такъв случай? Като иска да покаже, че толкова разбира вече от тази работа, защо не покаже уменията си първо върху себе си? Лицемерно е. :3fdb8960598fa63e:

 

В Пайнер, в канала на Планета ще е качен. Ама от трейлъра ще е пак нещо яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...