Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Едва ли! Скоро, много скоро някой ще се върне с гръм и трчсък и ще изкарва кирливи ризи !

Нормално. Вие сте слаби и сами не можете да се оправите, а и това е форум. Толкова ли се вживявате, че чак подкрепления, кирливи ризи, отмъщения? Приемете че вашият отбор просто не се справи срещу "клуб Мисъл" и толкова. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледах годишната на Попнейбъл. На Галошче първата песен на 36 място. А някои в топ 3 ще ми я гласите... :1000 (29): Та тя в топ 30 не влиза

 

Първата песен на Галош на 36,а първата на Деса на 40 то. Гивмилов и Дали ще те оставя също една до друга. Аз като ви казвам че положението и на двете не е розово и са между топ 5 и топ 10 :confused:

Къде може да се види тази класация?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално. Вие сте слаби и сами не можете да се оправите, а и това е форум. Толкова ли се вживявате, че чак подкрепления, кирливи ризи, отмъщения? Приемете че вашият отбор просто не се справи срещу "клуб Мисъл" и толкова. :D

Яяяяя ти тихо там долу ако обичаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яяяяя ти тихо там долу ако обичаш.

И ти ли ще си покажеш рогата, когато просто не можеш да комуникираш като нормален човек?

Споко, аз съм горе и няма да падам до долу. Лека вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръгът "Мисъл" да се промени на кръга "Смисъл", защото в него членуват едни от малкото, които придават смисъл на този форум.

 

Иначе Ванчо, ако правилно съм разбрала, не ми е писал ЛС-та. Аз него го харесвам, просто като фен на Преслава зае отсрещната позиция. И той ще прозре истината, феновете на Ариана и Преслава сме надарени с извънземен интелект!

 

За да не е спам, ще кажа, че Анелия е бълхарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли стана модерно да се обяви шумно "Аз напускам форума" и точно след 20 минути да ви се виждат заглавията, че клечите някъде наоколо. Не е ли време тия дето се опитват неуспешно да се правят на интересни да измислят поне нещо ново?

 

Дам, определно Галена имаше толкова неуспешна 2018, че чак жива да я ожалиш. Толкова жалка история, че вече 370 дена слушаме за това.

 

 

Да няма няква криза из страната и в аптечната мрежа да има недостиг на валериан и други таблетки за нерви?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли! Скоро, много скоро някой ще се върне с гръм и трчсък и ще изкарва кирливи ризи !

Тогава тия дето се правят на много над нещата ще получат нервна криза. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нещо предвиждам нова вълна от шумно, като казанче на външна тоалетна, напускащи форума за по 20на минути, както и на много награди от няколко дневни екскурзии до екзотични дестинации, като например, различни от форума, с любезното съдействие на кръга (с)Мисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нещо предвиждам нова вълна от шумно, като казанче на външна тоалетна, напускащи форума за по 20на минути, както и на много награди от няколко дневни екскурзии до екзотични дестинации, като например, различни от форума, с любезното съдействие на кръга (с)Мисъл.

Ти пък стига си повтарял едно и също, че почна да ми се повръща от теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита и Теофиков са се разделили. Той и изневерил. :1000 (29):

 

Страхотно! :clap:

 

Теофиков е орисан за звезда, не трябва да се задоволява с едно Какво?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нещо предвиждам нова вълна от шумно, като казанче на външна тоалетна, напускащи форума за по 20на минути, както и на много награди от няколко дневни екскурзии до екзотични дестинации, като например, различни от форума, с любезното съдействие на кръга (с)Мисъл.

Вече няма "Господари на ефира" и ще правим и далавери с екскурзиите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой следи ли гледанията на "Яко ми е"?

Имам чувството, че след нова година песента направо гръмна и в момента цепи дискотеките, повече от преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро Утро !

 

НЕ мога повече.

Не издържам на напрежението.

 

Тpябва да ви съoбщя, неприятнaта за мен (нo може би приятна за многo от вас) новина, че се отказвaм от този форум.

 

Пpичина за това е, че съм разочарован от това какви хора има тук. От ценностните им системи, от моралните им качества. Не мога повече да сe съжителствам (мaкар и виртуално) и нe искам дa съм в контакт с пoдобни хора.

 

Пpoстете ми, ако се изказвам крайно или пък обидно. Не искам да oбиждам никого, просто различните хора имат различни ценностни системи. Моята е различна и несъвместима с тази нa болшинството тyк.

 

Аз бях до тук. Напускам форума

с една дума: БУТАНЕТО НА ПРЕСЛАВА МИ ИДВА ПОВЕЧЕ

 

Когато се качи свиня на джамия, тогава и ти ще напуснеш форума!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой следи ли гледанията на "Яко ми е"?

Имам чувството, че след нова година песента направо гръмна и в момента цепи дискотеките, повече от преди.

 

Откъм гледания вече е пред "Феноменален", макар и с малко - от събота насам я е дръпнала с 20к. Иначе все повече засичам и фрази от текста из фейса и инстаграм. Песента определено гърми много мощно. Джена - кралицата на постепенно развиващите се турбо хитове. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъм гледания вече е пред "Феноменален", макар и с малко - от събота насам я е дръпнала с 20к. Иначе все повече засичам и фрази от текста из фейса и инстаграм. Песента определено гърми много мощно. Джена - кралицата на постепенно развиващите се турбо хитове. :Vishenka_05:

 

Така е, дейба. Но по-добре Джена, отколкото Кики от Добрич. Трябва да гледам позитивно на нещата. 1000%20(29).gif

 

На мен "Феноменален" ми писна. Не изключвам обаче да има зарибяване втора серия. "Шефката" ми беше втръснала през септември, в края на ноември пак ме хвана и така чак до Нова година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се качи свиня на джамия, тогава и ти ще напуснеш форума!

 

Отправям ти поредно предупреждение да престанеш да се заяждаш с потребителите, които са на мнение различно от твоето и да коментираш по темата. След това ще бъдат взети по-сериозни мерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, дейба. Но по-добре Джена, отколкото Кики от Добрич. Трябва да гледам позитивно на нещата. 1000%20(29).gif

 

На мен "Феноменален" ми писна. Не изключвам обаче да има зарибяване втора серия. "Шефката" ми беше втръснала през септември, в края на ноември пак ме хвана и така чак до Нова година.

 

Мен ме държат още и двете. Винаги ги слушам една след друга - топ комбинация са. Разград и Смядово трябва да обединят усилията си в обща тупалка, казах! :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена
“Вече работя по няколко проекта. Интересни. Както вече се знае, с Миле Китич подготвяме дует, но имам още 1-2 проекта с изпълнители, с които не съм работила досега. Провокирам се и сама, и си действам нещата, така че и на мен да ми е интересно“, разкрива Галена в ефира на телевизия “Планета“.





Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...