Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ще пръснат стабилно. Първия мегахит!

 

Да види Галин какво е да си наистина добър продуцент. :3fdb8960598fa63e:

 

Много харесвам Боро Първи. "Да не питат" я пръснах от въртене. Дано изкарат хит.

 

Криско и на двамата ли е продуцент?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Боро Първи. "Да не питат" я пръснах от въртене. Дано изкарат хит.

 

Криско и на двамата ли е продуцент?

На Тита изцяло, а на Боро само по-комерсиалните песни - Да не питат, Freestyle, Мърдай, Май ш с наложи..

Иначе си има негов канал с много песни последните години и отделно е в група с още две момчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като развиеш поне една мозъчна клетка ще имаш мнение. За сега не важиш!

О,моля те,слушай си пропадналите наркоманчета,които се имат за рапЕрчета и не ме цитирай,че всичките ми мозъчни клетки ще умрат докато споря с теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме цитира, значи съм прав че и последните ги няма. Е, съжалявам. Мисля че още няма начини за присаждане на нови.

Скъпи,ти преди един месец ми разправяше,че ме смяташ за нищо и няма да се занимаваш с мен,така че да,определено няма начини за присаждане на мозъчни клетки и мъжки характер,ти си живото доказателство за това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи,ти преди един месец ми разправяше,че ме смяташ за нищо и няма да се занимаваш с мен,така че да,определено няма начини за присаждане на мозъчни клетки и мъжки характер,ти си живото доказателство за това!

Факта че ти писах 3 поста и ти обърнах внимание, би прибавило поне няколко мозъчни клетки. Трябва да си ми благодарен, но.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта че ти писах 3 поста и ти обърнах внимание, би прибавило поне няколко мозъчни клетки. Трябва да си ми благодарен, но.. :1000 (29):

Фактът че казваш едно,а правиш друго е достатъчно красноречив за проблемите ти,а аз не съм лекар за да помогна,пък и както казах не ми се занимава повече с теб.Лекувай се и не ме цитирай. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактът че казваш едно,а правиш друго е достатъчно красноречив за проблемите ти,а аз не съм лекар за да помогна,пък и както казах не ми се занимава повече с теб.Лекувай се и не ме цитирай. :girl_witch:

Нали в Рамания е пълно с лечители? Къде са??? :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип Теодора не ми е да кажеш някаква любимка, но пък през годините направи толкова добри песни, които са прекрасни, като "Някой като мен", "Смешна цена" и още няколко, на които не се сещам заглавията, но ми бяха много любими. Но отделно тях си е позволявала и тъпотии, което малко или много подкопава иначе сравнително добрата ѝ дискография.

Но това със завръщането... Много се промениха нещата в поп-фолка. И по принцип от сантимент към качествените ѝ неща ми е интересно какво би станало, но предполагам, че ще се впусне и тя в правенето на така модерните агресивни песни тип "мачкам" и тем подобните простотии. В такъв случай по-добре хич да не се завръща в чалгата.

Иначе и всички Теодори тази Теодора е най-добрата. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях го забравила това!

Разкош! :Vishenka_05:

 

 

 

Най- накрая!!! От кога го чакам този момент.

И аз! Винаги ми е била симпатична, но покрай мой приятел се запознах с нея и нейния брат преди години, водил ме е на нейни участия. Много готин човек е, пее на живо и прави купон, защото се доближава максимално до хората. И с нея се общува лесно. Дано е направила приятна песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях го забравила това!

Разкош! :Vishenka_05:

И аз! Винаги ми е била симпатична, но покрай мой приятел се запознах с нея и нейния брат преди години, водил ме е на нейни участия. Много готин човек е, пее на живо и прави купон, защото се доближава максимално до хората. И с нея се общува лесно. Дано е направила приятна песен.

Класика :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето един наистина хубав съвместен проект на Тони Стораро - без простотия и селяния.

 

 

Излъгах съдбата, че ти си случайност. Нека не знае - обичам до крайност! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...