Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Номер едно е :1000 (29):

Идол ми е. Гледа ли за супата от "толстоп". Споделя мнението ми, че всички риби имат еднакъв вкус - на риба.

 

А на пилона е един път! И песента е подходяща.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идол ми е. Гледа ли за супата от "толстоп". Споделя мнението ми, че всички риби имат еднакъв вкус - на риба.

 

А на пилона е един път! И песента е подходяща.

Сега си е купила нов телефон с писалка и се радва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си е купила нов телефон с писалка и се радва :1000 (29):

Видя ли как дава съвети да се оставя храна до кофите, та да има за ромите 😆

 

Галена е певица.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия според мен не пуска песните с цел да вземе да уцели поне 1-2 хита, а просто защото е достойна конкурентка на Десислава в онази анкета за Неадекватност и затова просто си бълва някои неща без и сама да знае защо. :D Но от песните, които е пуснала като основен артист има 2 големи хита, един приличен хит и един флоп.

В Бръм е поканена от Джулия, също както и в Копакабана от Дамян. Ама втората нали е флоп и айде да мине.

 

Иначе на Галена два дуета са с изпълнители от чужбина.(Единия с Миле)Третият с изпълнител от България с който не е работила досега.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай младата Луна кралица :roll1:

:whistling:

Страх ме е да отворя. Тигрова е по-достойна за партията на Луна. Има обществена позиция.

 

 

Писна ми от дуети. Аман!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Бръм е поканена от Джулия, също както и в Копакабана от Дамян. Ама втората нали е флоп и айде да мине.

 

Иначе на Галена два дуета са с изпълнители от чужбина.(Единия с Миле)Третият с изпълнител от България с който не е работила досега.

 

Силвър

 

пак ще има самоубийства :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страх ме е да отворя. Тигрова е по-достойна за партията на Луна. Има обществена позиция.

Писна ми от дуети. Аман!

Тя Луна няма нужда от дуети сама си е предостатъчна :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, годишната класация на popnable е грешна. Тази за 2017 приключва със 156-та седмица, а тази за 2018 започва със 159-та, тоест 157 и 158 липсват. В резултат на това много от песните, които в тези 2 седмици са регистрирали високи гледания - Антилопа, От София до Банско, Няма такава жена, Просто шоу, Мило мое и т.н., са по-назад в годишната класация, отколкото трябва да са всъщност. Надявам се мелето да го оправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък стига си повтарял едно и също, че почна да ми се повръща от теб!

 

Като ти се повръща, повръщай си там, кой ти пречи? Ако дадеш адрес, ще ти пратя пликчета за целта, с наложен платеж разбира се, да не смяташ че ще са безплатни?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тати Стораро как си подсигури дечицата като им подсигури награди от Lifestyle Awards 2018 , за Емрах и Емилия песен на годината което е абсурдно , а за Фики Музикален Идол хахахах смях в залата. Алисия спечели Музикален Идол при жените , Татяна спечели най-прогресиращ изпълнител на 2018 , а Мария спечели балада на годината. Голям смях единствено съм съгласен с Алисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим за последните 24 часа какво е станало :)

 

Галена - "Феноменален"

Ден: 67

Гледания: 79 335

 

Джена - "Яко ми е"

Ден: 57

Гледания: 79 003

 

А мъничето от град Русе ще направи първата си самостоятелна песен с 10 млн. и най-големият хит в кариерата си

 

Яница - "Въртележката"

Ден: 116

Гледания: 43 572

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

Не разбрах - това новият Принц Аладин ли е? По друг начин чувате текста ли?

 

Мария е снимала нов клип - "Да ме гали".

Бях се притеснил, че вече две седмици не е снимала клип.

 

Като ти се повръща, повръщай си там, кой ти пречи? Ако дадеш адрес, ще ти пратя пликчета за целта, с наложен платеж разбира се, да не смяташ че ще са безплатни?

 

То повръщането е полезно в такива случаи. Олеква ти. Винаги съм искал да имам способността да повръщам, ако ми дойде в повече, но уви.

 

Тати Стораро как си подсигури дечицата като им подсигури награди от Lifestyle Awards 2018 , за Емрах и Емилия песен на годината което е абсурдно , а за Фики Музикален Идол хахахах смях в залата. Алисия спечели Музикален Идол при жените , Татяна спечели най-прогресиращ изпълнител на 2018 , а Мария спечели балада на годината. Голям смях единствено съм съгласен с Алисия.

Мария кога е имала балада?

Алисия и Татяна трябва да си разменят титлите. Тогава ще е ок.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Сърбия почнаха годината с колосален скандал. Карлеуша я качиха гола.

Можеше и при нас някоя така да подпали мрежата, въпреки че този номер вече сме го правили. :1000 (29):

karleusa3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах - това новият Принц Аладин ли е? По друг начин чувате текста ли?

Бях се притеснил, че вече две седмици не е снимала клип.

То повръщането е полезно в такива случаи. Олеква ти. Винаги съм искал да имам способността да повръщам, ако ми дойде в повече, но уви.

Мария кога е имала балада?

Алисия и Татяна трябва да си разменят титлите. Тогава ще е ок.

 

Пълен смях са тия награди баладата на Мария била “Кажи и” хахахха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...