Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Попаджиите обаче май не го бяха закъсвали толкова сериозно както в последните месеци. Такава суша в чалгата не е имало даже и в най-лошите й периоди. На практика нито едно от големите им имена няма голям хит в последната половин година. Криско и Слави не ги броя, защото там няма нищо поп или рап. Между другото, веднъж бях питал, но нищо не казахте - въртят ли я Ферарито е нечалга клубовете, понеже аз такива не посещавам, а ми е инетерсно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм си мислел, че фенове на певица могат да ме накарат да ми си стане антипатична самата тя, но тук феновете на Галя успяха. Когато и да вляза е някакво броене на гледания, агитация, горката и тя не е чак толкова комплексирана... Хайде спрете се, това и Десовите във форума на Планета не са го правили, Преславови пък, ако се държаха така в апогея й трябваше хиляди страници само за нея да четем. Всичко стана след този концерт, от сто кладенеца вода да донесем да я направим първа. Пфууу... Пък от няколко седмици освен всичко трябва да се търпи и този Биг Брадър в темата между потребители, модератори и т.н. И сега и с наградите на форума се оляхте... И това идва от хора, които допреди време харесвах и бяха интересни за четене, и не че съм бил много активен, но си вземам почивка. 11 години във форума беше супер, само че вече не става за нищо и си изгуби смисъла. Всичко най-хубаво от мен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом напиши пост, че напускаш форума и ти е дошло до гуша от драми, броене и скандали. :Vishenka_05:

 

Не мога да пиша клишета! :Vishenka_05:

А и съм от печелившия отбор, тези които са в потъващия кораб да му мислят. Аз само ще наблюдавам истерии и напускания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом напиши пост, че напускаш форума и ти е дошло до гуша от драми, броене и скандали. :Vishenka_05:

То всеки който парадира с напускане, след два дни е тук. Само при Сенуж беше забавно, вече не върви! :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм си мислел, че фенове на певица могат да ме накарат да ми си стане антипатична самата тя, но тук феновете на Галя успяха. Когато и да вляза е някакво броене на гледания, агитация, горката и тя не е чак толкова комплексирана... Хайде спрете се, това и Десовите във форума на Планета не са го правили, Преславови пък, ако се държаха така в апогея й трябваше хиляди страници само за нея да четем. Всичко стана след този концерт, от сто кладенеца вода да донесем да я направим първа. Пфууу... Пък от няколко седмици освен всичко трябва да се търпи и този Биг Брадър в темата между потребители, модератори и т.н. И сега и с наградите на форума се оляхте... И това идва от хора, които допреди време харесвах и бяха интересни за четене, и не че съм бил много активен, но си вземам почивка. 11 години във форума беше супер, само че вече не става за нищо и си изгуби смисъла. Всичко най-хубаво от мен!

 

Няма как да не се намеся.

 

Проблемът е в теб, не в случващото се във форума. Форумът винаги е бил такъв - със скандали, обиди, налагане и нахално натрапване на едни певици за сметка на други, плюене по трети и така нататък и така нататък.

 

Промяната е в теб и в реакциите ти спрямо околния свят. От месеци насам забелязвам силен негативизъм, струящ от коментарите ти. Излъчваш фрустрация и недоволство, изнервен си от нещо. За всичко все ще намериш да кажеш нещо негативно, все нещо ще те направи недоволен. Отбелязах го преди време, ако си спомняш, защото в един момент почна да ми прави голямо впечатление промяната в теб.

 

Аз съм сигурен, че не само в Рамания си такъв.

 

Както и да е - разбра ми мисълта. Почини си, релаксирай, потърси причината - може да си пренатоварен напоследък, може да са много неща. Но да обвиняш форума, че бил еди-какъв си при положение, че той винаги е бил в някакво сходно състояние, нито е честно, нито е реалната причина за оттеглянето ти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От месеци насам забелязвам силен негативизъм, струящ от коментарите ти. Излъчваш фрустрация и недоволство, изнервен си от нещо. За всичко все ще намериш да кажеш нещо негативно, все нещо ще те направи недоволен. Отбелязах го преди време, ако си спомняш, защото в един момент почна да ми прави голямо впечатление промяната в теб.

 

Да, вярно е и на мен ми направи впечатление.

Беше се превърнал в едно мрънкало и хленчещо, а имах положително мнение за него.

В крайна сметка, всеки си преценява дали ще напуска или не, но не е нужно да ангажирате всички с действията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всеки който парадира с напускане, след два дни е тук. Само при Сенуж беше забавно, вече не върви! :3fdb8960598fa63e:

 

И срещу Сенуж да тичат, няма как да го стигнат. Уникална персона, дано се завърне и да разтърси форума! :Vishenka_05:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И срещу Сенуж да тичат, няма как да го стигнат. Уникална персона, дано се завърне и да разтърси форума! :Vishenka_05:

Да, не съм вярвал че ще го кажа, но липсва. Личеше си че всичко което прави е ебавка и беше забавен, докато сегашните мишкари са дъно.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, вярно е и на мен ми направи впечатление.

Беше се превърнал в едно мрънкало и хленчещо, а имах положително мнение за него.

В крайна сметка, всеки си преценява дали ще напуска или не, но не е нужно да ангажирате всички с действията си.

 

Ами те искат да ги спрем, да ни заболи, да се почувстваме виновни.

 

еВАНДЖелин и тя е правила сърцераздирателни-заплахи-сбогувания на ЛС на Стела онзи ден.

 

На Задушница ще направя раздавка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те искат да ги спрем, да ни заболи, да се почувстваме виновни.

 

еВАНДЖелин и тя е правила сърцераздирателни-заплахи-сбогувания на ЛС на Стела онзи ден.

 

На Задушница ще направя раздавка.

 

Годината започва повече от перфектно, щом и той е напуснал форума. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те искат да ги спрем, да ни заболи, да се почувстваме виновни.

 

еВАНДЖелин и тя е правила сърцераздирателни-заплахи-сбогувания на ЛС на Стела онзи ден.

Кораба потъва и дъските се разхлопаха. Представи си Янева и Фокси накрая като Роуз и Джак. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината започва повече от перфектно, щом и той е напуснал форума. :3fdb8960598fa63e:

 

Много има да се говори по тази тема и много има какво да се направи по въпроса, но на този етап всичко зависи от Стела. Аз моите идеи съм й ги дал...така да се каже. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много има да се говори по тази тема и много има какво да се направи по въпроса, но на този етап всичко зависи от Стела. Аз моите идеи съм й ги дал...така да се каже. ;)

 

Време е за тема: ИСТИНАТА ЗА ЕВАНДЖЕЛИН. Стела ще смаже ударно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е за тема: ИСТИНАТА ЗА ЕВАНДЖЕЛИН. Стела ще смаже ударно!

 

Имах предвид по темата за напусканията и притока на нови потребители. :)

 

Да погледнем нагоре към небето и да си пожелаем Стела най-накрая да придобие ентусиазъм. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е за тема: ИСТИНАТА ЗА ЕВАНДЖЕЛИН. Стела ще смаже ударно!

 

И Блубери може да се присъедини към тази скандална тема ... :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...