Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво се случи с нейната американска приказка?

 

story31-50592-810x0.jpg

 

Мъжът й богаташ бил написал в "Причина за развод": - Бях незрящ, като се оженихме. После медицината измисли стволови клетки за регенерация на очния нерв. Зърнах я и нещо в мен пожела на момента да й купя еднопосочен билет за България.

 

По скоро си е купил слухов апарат и се прекарал да му изпее песен ... Или и двете.

 

Иначе Теодора за кво има да се завръща? В момента дори не може да мине за най-пеещ булдог, щото има далеч по-големи трагедии от нея, достатъчно е да споменем Коя? с подострения нос, даже и с това няма да блесне. За добре кавърдисани гръцки хитове, с които имаше кариера, няма да стане, щото Ненчо едва ли ще я спонсорира, а други кандидати надали има.

 

Или изобщо си говорим че се завръща от щатско, я за екскурзия, я за постоянно? Щото почва да ми се струва че точно за тоз тип завръщане си говорим.

 

Галена винаги намира време да уважи своите колеги. Вчера е била на участие на Соня Немска: 1000%20(30).gif

 

sonq.jpg

 

Да не е обратното - Галена отишла на дискотека просто, а Сончето Сердучка се натресла след нея за снимка? Микрофона може да го е откраднала, или да си го е донесла от вкъщи ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или изобщо си говорим че се завръща от щатско, я за екскурзия, я за постоянно? Щото почва да ми се струва че точно за тоз тип завръщане си говорим.

И тя имитира Луна Президент, която се завърна от САЩ, за да издаде осмия си албум "Завинаги до теб", преди да отпраши за още бая време в Австралия!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато издаде Проба, проба я засичах редовно в квартала (южен софийски, разбира се! :D ) - в магазини, в салони, веднъж щеше да ме блъсне и с колата си :D Винаги поздравяваше и си говореше с хората.

 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато издаде Проба, проба я засичах редовно в квартала (южен софийски, разбира се! :D ) - в магазини, в салони, веднъж щеше да ме блъсне и с колата си :D Винаги поздравяваше и си говореше с хората.

 

Да, изглежда добър човек.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази харесва ли ти?

Да, допада ми, голям хит беше, въпреки че не ми е сред любимите й - много я въртяха в махленския фитнес. Сигурно и него е посещавала :D

 

Това беше голям хит!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...